Turkiye ne zaman amber sari listeye gecer 21 Haziran mi yoksa 21 Temmuz mu?

Gundelik yasam , siyaset , spor , sohbet , ıvır zıvır her şey buraya !
csenol
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -

Turkiye ne zaman amber sari listeye gecer 21 Haziran mi yoksa 21 Temmuz mu?

Okunmamış mesaj gönderen csenol »

Turkiye ne zaman amber sari listeye gecer 21 Haziran mi yoksa 21 Temmuz mu? Tahmini olan var mi acaba?
citrineist
Hareketli
Hareketli
Vize Türü:
Burcu: Yengeç

Re: Turkiye ne zaman amber sari listeye gecer 21 Haziran mi yoksa 21 Temmuz mu?

Okunmamış mesaj gönderen citrineist »

Selamlar,
Dış işlerinde çalışan bir arkadaşım 21 Haziran'da lockdown'ın domestik olarak sona ermesinin sadece uluslararası uçuşları kısıtlamakla mümkün olabileceğinin düşünüldüğünü söyledi geçenlerde. Yani 21 Haziranda tahmin edilen lockdown kısıtlamaları kalkarsa yurtdışında red liste daha fazla ülke bile eklenebilir giibi gözüküyor. Türkiye'nin bu listeden kalkması temmuzdan önce olmaz çünkü ancak temmuz sonuna kadar popülasyonun önemli bir kısmı aşılanmış olabilecek
mkar
Acemi
Acemi
Vize Türü:
Burcu: Koç

Okunmamış mesaj gönderen mkar »

aynen dogru zaten jet 2 holidays 22 temmuza kadar Turkiye ucuslarini iptal etti,yani temmuz sonuna kadar yesil listeye gecmesi zor,ama ay sonu sari liste mumkun diyebilirim
Misafir

Okunmamış mesaj gönderen Misafir »

tesekkurler arkadaslar, zaten bu yaz ya da kisa vadede turkiyenin yesil listeye girebilecegini pek sanmiyorum ama sari listeye bile gecse yeter yine de giderim, ailemi gormeyeli kac yildir oldu valla, tekrar sagolun.
Kullanıcı avatarı
aposto
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Vize Türü:
Burcu: -

Okunmamış mesaj gönderen aposto »

Bu arada son haftadaki asilama atagi, Fransa nin ve Rusya nin sinirlamalari kaldirmasi iyi haberler.. belki onumuzdeki gunlerde guzel haber alabiliriz.
Misafir

Okunmamış mesaj gönderen Misafir »

Arkadaslar evlilik vizesi ile gelen biri yanliz turkiyeye gidip gelebilir mi esi yaninda olmadan?

Nasil bir yol izlememiz lazim havaalaninda sorun cikartirlarmi esim yanimda olmadigi icin? Esim sponsor vize icin.

Suan Turkiyeye giden varmi?

Son durum nedir, ben daha asi olmadim gov sitesinde UK ye giris yaptigimizda otelde kalmamiz lazim diyor ucreti £2000 civarinda bunun hakkinda bilgisi olan varmi guncel durum?

Otelde kalmamak icin kolay bir yol varmidir? Suan sadece ingiltere vizesi oldugu icin baska ulkeye gidip ordan UK ye giris yapamam sanirim, yanlizca UK ye giris yapabilirim diye tahmin ediyorum beni bilgilendirirseniz cok memnun olurum arkadaslar acil bir durum icin gitmem lazim malum yangindan dolayi. Cok Tesekkurler hepinize