Turist vizesi reddi - sizce itiraz etmeli miyim ?

Turist vizeleri olarak da bilinen ziyaretçi vizeleri , aile ziyareti vizesi , ve diğer tüm ziyaretçi vizeleri
cengizhan17
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -

Turist vizesi reddi - sizce itiraz etmeli miyim ?

Okunmamış mesaj gönderen cengizhan17 »

Vize reddi almisim ama red sebeplerinden birisi aldigim Maas ile bordromdaki tutar uyusmazliklari ki bunun sebebi kisa calisma ödenegi ve bunu dilekcede aciklamistim. Digeri 11/09 da hesabima giren para burada da altin alim satimi yapiyordum hesabim üzerinden ama son 6 aylik döküm üzerinde bir cok buna benzer islem var (bunu aciklamamistim) bir digeri 7 lira bulunan hesabim, bu hesabimi dökümanlarin arasina koyma sebebim maasimin düzenli yattigina dair bir kanit olsundu ama bunu da aciklamadim bucsekilde dilekcede. Sizce itiraz etmeli miyim
Dosya ekleri
Screenshot_2020-09-23-13-03-44-414_com.google.android.apps.docs.jpg
cengizhan17
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: -

Re: Turist vizesi reddi - sizce itiraz etmeli miyim ?

Okunmamış mesaj gönderen cengizhan17 »

cengizhan17 yazdı:Vize reddi almisim ama red sebeplerinden birisi aldigim Maas ile bordromdaki tutar uyusmazliklari ki bunun sebebi kisa calisma ödenegi ve bunu dilekcede aciklamistim. Digeri 11/09 da hesabima giren para burada da altin alim satimi yapiyordum hesabim üzerinden ama son 6 aylik döküm üzerinde bir cok buna benzer islem var (bunu aciklamamistim) bir digeri 7 lira bulunan hesabim, bu hesabimi dökümanlarin arasina koyma sebebim maasimin düzenli yattigina dair bir kanit olsundu ama bunu da aciklamadim bucsekilde dilekcede. Sizce itiraz etmeli miyim
Olayin sicakligiyla hizlica yazdim ama daha sonradan baktigimda itiraz hakkim olmadigini gördüm. Soruyu söyle degistereyim, yeniden basvuru yapmali miyim ?
mkar
Acemi
Acemi
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Burcu: Koç

Re: Turist vizesi reddi - sizce itiraz etmeli miyim ?

Okunmamış mesaj gönderen mkar »

bir sure rahatsizdim yeni girdim foruma
red sebeplerini curutucek nedenler ile tekrar basvuru yap
itiraz etme derim