Süresiz Oturum Başvurusu (ILR-O) (ILR-M) Indefinite Leave to Remain - Başvuruları Buraya (SET-M) (SET-O)

Bir ingiliz vatandaşıyla bağları olan kişilerin başvurduğu vize türleridir. Ayrıca further leave to remain (FLR-M) ve indefinite leave to remain (ILR-M) başvuruları buraya
Userrr

Re: Süresiz Oturum Başvurusu (ILR-O) (ILR-M) Indefinite Leave to Remain - Başvuruları Buraya (SET-M) (SET-O)

Okunmamış mesaj gönderen Userrr »

Arkadaslar benim vizem Agustosun 20sinde bitiyor tam olarak nezaman basvurmam lazim? 28 gun once denildiginde haftasonlari dahil mi yoksa degilmi?

Eger dahil ise 23 temmuzda basvurmam lazim eger degil ise 13 temmuz da basvurmam lazim sizce hangisi dogrudur? Tesekkurler
Hyperlw
Araştırmacı
Araştırmacı
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Kova

Re: Süresiz Oturum Başvurusu (ILR-O) (ILR-M) Indefinite Leave to Remain - Başvuruları Buraya (SET-M) (SET-O)

Okunmamış mesaj gönderen Hyperlw »

Haftasını diye birsey yok, sadece 23 gün haftasonu hafta içi dahil, yani 23 temmuz tarihi doğrudur.
Visa4Me
Araştırmacı
Araştırmacı
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Spouse Visa
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: Koç

Okunmamış mesaj gönderen Visa4Me »

Merhaba arkadaşlar
Uzun zaman oldu siteye girmeyeli .ILR değişen birşey yok heralde.
MissNurce
Acemi
Acemi
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Settlement Visa
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Ruh Hali: Sessiz
Burcu: Başak

Okunmamış mesaj gönderen MissNurce »

Merhaba benim suresiz oturum icin basvurdugum ve 2 yil suresi olan kartin suresi doldu.
Ayni surecte Turkiye’ye gittim ve durumumu aciklayip gecici vize alarak Uk’e geri geldim.
Geldikten sonra 8 ay gecti ve hala basvurmadim. Home office bana her hangi bir ceza verir mi? Basina boyle bisey gelen var mi ve nasil bir yol izleyebilirim.
clique
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Yay

Okunmamış mesaj gönderen clique »

merhaba herkese, ILR basvurusu icin avukat/danisman kullanmak istiyoruz. 3 kisilik aile icin (1 cocuk dahil), acaba ne kadar avukatlik/danismanlik ucreti ayirmak gerekiyor. hic bilginiz/tecrubeniz var mi? cok tesekkurler (ankara antlasmasi)