Süresiz Oturum Başvurusu (ILR-O) (ILR-M) Indefinite Leave to Remain - Başvuruları Buraya (SET-M) (SET-O)

Bir ingiliz vatandaşıyla bağları olan kişilerin başvurduğu vize türleridir. Ayrıca further leave to remain (FLR-M) ve indefinite leave to remain (ILR-M) başvuruları buraya
gitaneserdar
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Uykucu
Burcu: -

Re: Süresiz Oturum Başvurusu (ILR-O) (ILR-M) Indefinite Leave to Remain - Başvuruları Buraya (SET-M) (SET-O)

Okunmamış mesaj gönderen gitaneserdar »

30.04.2018 de parmak izi verdim. Nerdeyse bir ay oldu ve henuz hiçbir haber yok. Daha önce posta yolu ile başvuran varmi? Varsa nekadar sürdü? Haziran ortasında bir tatil var ona yetismeyeceginden korkuyorum. Olmadi önümüzdeki hafta premium service e çevirmem gerekicek.
boom
Acemi
Acemi
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi

Re: Süresiz Oturum Başvurusu (ILR-O) (ILR-M) Indefinite Leave to Remain - Başvuruları Buraya (SET-M) (SET-O)

Okunmamış mesaj gönderen boom »

Merhaba arkadaşlar, ya ben anlamıyorum yada HO bizimle dalga geçiyor. Eşimin vizesi 20 Ağustos 'ta bitiyor ve ben 13 Ağustosa randevu buldum Croydon da. Ama kafama takılan soru ise payslip ve banka statementları 28 gün olması lazım. Şimdi asıl soru ise şu... application date parayı ödediğim gün mu yoksa randevu günü mu? Hangi gün application date sayiliyor ve 28 gün kanunu hangi günden sayayım? Lütfen bilgisi olan cevap yazsın günümüz varken bari randevuyu iptal edeyim.... (Bu arada randevuyu ödediğim gün application günü sayılıyorsa premium işi boş iş arkadaşlar zaten randevular hep 1 aydan sonrasına var......) offff offff kafamda deli deli dolaşan sorular....
noname
Araştırmacı
Araştırmacı
Vize Türü:

Okunmamış mesaj gönderen noname »

Selam arkadaşlar 2017-2018 eşimin yani sponsorumun P60 si 14000 civarında Doğum izninden dolayı. Bu senenin payslipleri vede işyerinden alinan iş mektubu 23000. P 60 18600 den aşağıda diye herhangi bir sorun olurmu sizce.
Gulsen
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Türü:
Burcu: Yengeç

Okunmamış mesaj gönderen Gulsen »

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum aslında buna benzer bir durum bende de var ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
Milaket
Acemi
Acemi
Vize Türü:
Burcu: Oğlak

Okunmamış mesaj gönderen Milaket »

Suresiz oturuma basvurdum , mektup geldi kisisel harcamalarimizi isitiyorlar. Isci vizesiyleydim yani gelen her para direk bankaya geliyor isverenden. Harcamalarda normal biraz kredi karti, cogu zaman debit karddan.

Acaba niye boyle bi sey istemis olabilirler? Ne tur bir yol izlemem lazim?
Forumu biraz arastirdim bisey bulamadim. Acaba ilk benden mi istiyorlar?Yeah
Engel
Kaptan
Kaptan
Vize Türü:
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova

Okunmamış mesaj gönderen Engel »

Milaket bank statements, P60 ve payslips başvuru süresinde istenilen belgeler arasında mevcut. Siz bankadan son 6 aylık harcamalarınıza dair belge alıp, kaşeletip başvuru evraklarınızla birlikte yollamadınız mı?
Milaket
Acemi
Acemi
Vize Türü:

hepsi verilen evraklarda mevcuttu P60, bank statement, payslips ve hepsi son 5 yili kapsiyordu
Milaket
Acemi
Acemi
Vize Türü:

Ama bankadan ekstra son 6 aylik harcamalarimiza dair belge almadim. Acikcasi ilk defa sizden duydum oyle bi belgeyi.
Gulsen
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Türü:

Benim vizem mart 12 de bitiyor süresize başvuracağım martta ama biraz sıkıntılı bir durumumuz var. Eşim (sponsor) ve benim gelirimiz toplamı 19.000 ama ben son altı aydır calışıyorum. 2 yıl önce çocuğum olduğu için işi bırakmıştım. Yani 2018 Ağustos'ta işe başladım. Eşim self employed oldugu icin Mali yil 2017 Nisan - 2018 nisan gelir dokumleri var.yani ayni surec icinde calismis gozukmuyoruz. Bu bir sikinti olur mu? Ayrica esim child benefit ve working tax credit aliyor bu konuda sikinti yasayan oldumu peki? Esim ve cocugum british bu arada.kafamiz cok karisik .. Bilgisi olanlarin onerilerini bekliyorum simdiden cok tesekkurler
Gulsen
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Türü:

:?: Benim vizem mart 12 de bitiyor süresize başvuracağım martta ama biraz sıkıntılı bir durumumuz var. Eşim (sponsor) ve benim gelirimiz toplamı 19.000 ama ben son altı aydır calışıyorum. 2 yıl önce çocuğum olduğu için işi bırakmıştım. Yani 2018 Ağustos'ta işe başladım. Eşim self employed oldugu icin Mali yil 2017 Nisan - 2018 nisan gelir dokumleri var.yani ayni surec icinde calismis gozukmuyoruz. Bu bir sikinti olur mu? Ayrica esim child benefit ve working tax credit aliyor bu konuda sikinti yasayan oldumu peki? Esim ve cocugum british bu arada.kafamiz cok karisik .. Bilgisi olanlarin onerilerini bekliyorum simdiden cok tesekkurler