Domestic Violence Hakkında Sorularınız Varsa…

Bir ingiliz vatandaşıyla bağları olan kişilerin başvurduğu vize türleridir. Ayrıca further leave to remain (FLR-M) ve indefinite leave to remain (ILR-M) başvuruları buraya
Kullanıcı avatarı
ekimdevrimi
Sözcü
Sözcü
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Indefinite Leave to Remain
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Akrep

Domestic Violence Hakkında Sorularınız Varsa…

Okunmamış mesaj gönderen ekimdevrimi »

Herkese merhaba,

Domestic Violence dolayısıyla Temmuz ayında Indefinite vizeye ücretsiz olarak başvurmuştum ve geçen gün onaylandı. Tam 12 ay sonra da (5 yılı 2 sene sonra tamamlayacak olmama rağmen) Vatandaşlığa başvurabiliyormuşum ve ben de bu sürede Life in the UK ve B1 İngilizce sertifikalarımı şimdiden hazır edeceğim.

Domestic Violence ile ilgili mağdur olan ve aklına takılan soruları olanlar varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim, araştırarak ve yaşayarak bir çok şey öğrendim malum.. Kendi hayatımdan yaşadığım her şeyi tek tek anlamak istemiyorum, lakin spesific sorularınızı seve seve cevaplarım. Geçen sene başvuru sırasında bu siteyi aratıp Domestic Violence hakkında pek bir bilgi bulamamıştım ama ilk eş vizesine başvururken buradan çok yardım almıştım… Şimdi benim belki başkalarına faydam dokunur.

Sevgiler.
Ayna
Acemi
Acemi
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -

Re: Domestic Violence Hakkında Sorularınız Varsa…

Okunmamış mesaj gönderen Ayna »

selam, bu konu ile ilgili avukat oneriniz var mi?
Kullanıcı avatarı
ekimdevrimi
Sözcü
Sözcü
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Indefinite Leave to Remain
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Akrep

Okunmamış mesaj gönderen ekimdevrimi »

Merhaba, ne için avukat? Dava açmak için mi, vize değişimi için mi? Vize değişimi için avukatı devlet verdi, dava için olanda da avukatım yok.
Ayna
Acemi
Acemi
Vize Türü:

tesekkurler yazdiginiz icin. Her ikisine de ihtiyacim var. skilled worker visa ya basvurucam.tum kosullari sagliyor gorunuyorum. controlling behaviour sikayeti aldim. 2 haftaya karar cikacak. yapmadigim birseyi dayatmazlar umarim. tabi bu saatten sonra iliskinin duzelme sansi kalmaz. 3.5 yil spouse vizem vardi.
Misafir

Okunmamış mesaj gönderen Misafir »

Ayna yazdı: 28 Nis 2022 18:07 tesekkurler yazdiginiz icin. Her ikisine de ihtiyacim var.
Ayna
Acemi
Acemi
Vize Türü:

Selam yeniden,
Ben de domestic abuse basvurusu yapicam.Surecle ilgili bilgi verebilir misiniz? Ne gibi kanitlar onemli vs.ne kadar suruyor yanit almasi? Devlet yardimlari ne kadar oluyor ve ne kadar sureli bu yardimlar? Tesekkurler