2.5 Yıllık Yerleşim vizenizi bitmeden önce 2.5 yıl daha uzatmak için FLR-M Vizesi Almak

Bir ingiliz vatandaşıyla bağları olan kişilerin başvurduğu vize türleridir. Ayrıca further leave to remain (FLR-M) ve indefinite leave to remain (ILR-M) başvuruları buraya
Gökhn
Hareketli
Hareketli
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Yerleşim Vizesi
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Dost
Burcu: İkizler

Re: 2.5 Yıllık Yerleşim vizenizi bitmeden önce 2.5 yıl daha uzatmak için FLR-M Vizesi Almak

Okunmamış mesaj gönderen Gökhn »

Tamamdir hocam cok sagol. Bende son 6 ay scan edip gonderim ozaman
Gökhn
Hareketli
Hareketli

Re: 2.5 Yıllık Yerleşim vizenizi bitmeden önce 2.5 yıl daha uzatmak için FLR-M Vizesi Almak

Merhabalar iyi aksamlar.

Fazla zamanim yok yardiminiza ihtiyacim var bilginiz varsa yardimci olursaniz sevinirim. Ben butun evraklarimi sisteme yuklefim ama sadece eşim ve benim beraber yazdigimiz uk deki hayatımızı anlatan mektubu unutmuşuz sisteme yüklemeyi ve bu evrakı yüklemeden sistemi kaydettik :(

Sorum şu olacak bu evraki tekrar yükleyebilirmiyim? Yada randevu sirasinda söylesem sisteme atarlarmi?
Gökhn
Hareketli
Hareketli

Merhabalar.

Başvurumu dün akşam 8-9 gibi yaptım sistemi onayladım gönderdim ama yaptiktan sonra mail gelmedi? Normal mi? Mail gelmesi mi gerekiyor anlamadim bilgilendirirseniz sevinirim
Gökhn
Hareketli
Hareketli

Sanirim buyuk bir sorunum var... Karma karışık oldu kafam emin olamıyorum hicbirseye....

Ben formu dolduruken Statement Vize turunu işaretledim? Ama burda family vize yazan yeri işaretliyecegiz demis birkac arkadas. Yanlis mi yaptim? Bunu nasil duzeltirim varmi yardimci olacak birisi lutfen. Yarin parmak izine gideceğim. Henuz evrak teslimi yada evraklari inceleme icin bir mail gelmedi. Yardimci olursaniz çok sevinirim