2.5 Yıllık Yerleşim vizenizi bitmeden önce 2.5 yıl daha uzatmak için FLR-M Vizesi Almak

Bir ingiliz vatandaşıyla bağları olan kişilerin başvurduğu vize türleridir. Ayrıca further leave to remain (FLR-M) ve indefinite leave to remain (ILR-M) başvuruları buraya
Lyla
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Settlement
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Yengeç

Re: 2.5 Yıllık Yerleşim vizenizi bitmeden önce 2.5 yıl daha uzatmak için FLR-M Vizesi Almak

Okunmamış mesaj gönderen Lyla »

ege olumlu sonuc almaniza cok sevindim.
Neden 3 yil, ben de merak ettim. Yazim hatasi bile olabilir?
Sonucu paylasirsaniz, bilgimiz olur.
Selamlar
Tiffany90
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Burcu: İkizler

Re: 2.5 Yıllık Yerleşim vizenizi bitmeden önce 2.5 yıl daha uzatmak için FLR-M Vizesi Almak

Okunmamış mesaj gönderen Tiffany90 »

Slm arkadaşlar geçen hafta bende Flr-m uzatma başvurumu yaptım geçen salı günü de parmak izine gittim.parmak izine gittiğim yerden mail geldi yukledigim evrakların home office iletildigine dair.Fakat home officeten mail gelmedi dosyamin incelemeye baslandigina dair.sizce mail gelmemesi normalmi? Turkiyeden basvurdugumda mail gelmişti.bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba eksik birseymi yaptım mail gelmemesi normalmi?
Lyla
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Türü: Settlement
Burcu: Yengeç

Okunmamış mesaj gönderen Lyla »

Tiffany90 ben de sadece araci sirketten evraklarimin home office e gonderildigine dair mail almistim.
Home office, sonuc icin bana mail atti .
Umarim guzel haberler alirsiniz.
Selamlar
Tiffany90
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Türü:

Okunmamış mesaj gönderen Tiffany90 »

Lyla yazdı:Tiffany90 ben de sadece araci sirketten evraklarimin home office e gonderildigine dair mail almistim.
Home office, sonuc icin bana mail atti .
Umarim guzel haberler alirsiniz.
Selamlar
Cok teşekkür ederim LYLA
AzizeR

Okunmamış mesaj gönderen AzizeR »

Merhaba, ilk brp başvurumu 8eylülde yaptım. Hala bekliyorum. Duyduğum kadarıyla da bekleme süresi 8haftaya kadar çıkabiliyormuş. Brp yi almadan şirketi de kuramıyorum. Bu durum uzatma bşaburumu etkilermi ?

Bekleme süresi ve ilk uzatma vizesi için bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
ege
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Türü: UK vatandasi
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Aslan

Okunmamış mesaj gönderen ege »

Tiffany90 yazdı:Slm arkadaşlar geçen hafta bende Flr-m uzatma başvurumu yaptım geçen salı günü de parmak izine gittim.parmak izine gittiğim yerden mail geldi yukledigim evrakların home office iletildigine dair.Fakat home officeten mail gelmedi dosyamin incelemeye baslandigina dair.sizce mail gelmemesi normalmi? Turkiyeden basvurdugumda mail gelmişti.bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba eksik birseymi yaptım mail gelmemesi normalmi?
Evet normal home office ten mail gelmiyor.
Karar verdiklerinde mail atiyorlar
serapkorkmaz
Acemi
Acemi
Vize Türü:
Burcu: -

Okunmamış mesaj gönderen serapkorkmaz »

Herkese merhaba 2. 2.5 yillik evlilik vizesine basvuru yapacagim istenilen evraklar ucret nereden basvuru v.s gibi şeyleri paylasabilirmisiniz veya nerden bulabılırım teşekkürler
Gökhn
Hareketli
Hareketli
Vize Türü: Yerleşim Vizesi
Ruh Hali: Dost

Okunmamış mesaj gönderen Gökhn »

serapkorkmaz yazdı:Herkese merhaba 2. 2.5 yillik evlilik vizesine basvuru yapacagim istenilen evraklar ucret nereden basvuru v.s gibi şeyleri paylasabilirmisiniz veya nerden bulabılırım teşekkürler

Herkese merhabalar..
Benimde aynı şekilde (FLR-M) 2. + 2.5 yıllık başvuru zamanım yaklaşıyor.. Evrakları hazırlayan başvuru yapan kişi hangi evrakları hazırladı neler yaşadı tecrübesini bizimle paylaşırsa çok mutlu olurum. Bu süreçte Stres, kafa karışıklığı çok oluyor bunları azda olsa rahatlatmak açısından bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler :)
berkk11
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Türü:
Burcu: Boğa

Okunmamış mesaj gönderen berkk11 »

İngiltere de Türk Ehliyeti 12 ay kullanılabiliyormuş. Hatmettiğim ama çalışmakla alakalı bir şey bulamadığım bir soruya cevap arıyorum bilen lütfen yazsın.. amazon flex& uber vs.. delivery yapabilirmiyim. Gider gitmez bir araba alıp bu işe girmek istiyorum ki en azından adapte olana kadar bi akar olsun hemde öyle garsonlukla falan parçalanmim istiyorum.
Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim ya da orada bunu kendine iş edinmiş gel kardeşim ben senin işini çözerim diyen ajanslar ya da abiler var mıdır :) Teşekkürler
Gökhn
Hareketli
Hareketli
Vize Türü: Yerleşim Vizesi
Ruh Hali: Dost

Okunmamış mesaj gönderen Gökhn »

Merhabalar. Vizem mayıs ayında bitiyor Nisan sonu gibi FLR-M vizesine başvuracagım.. A2 İngilizce Certifikamı 1 ay önce aldım Fakat adres evrakları hakkında kafama takılan bir kaç soru var eger yardımcı olursanız çok sevinirim...

Faturalarımızı eşim online ödüyor kendi adına, bende ev kirasını ödüyorum internet bankacılığından ama fatural için evimize fatura kagıdı gelmiyor online çıktı alıp dekont vs scan edip yollasam sorun olurmu?
(fakat , Tax mektubu ikimizin adına ve Ev kontratı ikimizin adına ve ikimizin imzası var)

Zorlu bir süreç avukat yada danışman olmadan kendim başvurmak istiyorum,Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim