Türk Ehliyetinin Bulgaristan"da full Bulgar ehliyetine değiştirilmesi

Ulaşım araçları ve yolları ile ehliyet başvuruları hakkında paylaşımlar
Seid

Re: Türk Ehliyetinin Bulgaristan"da full Bulgar ehliyetine değiştirilmesi

Okunmamış mesaj gönderen Seid »

MetinBuca yazdı:
Seid yazdı:
MetinBuca yazdı:bir arkadasimiz uzun bekleme suresinin artindan B Turkiye BE Bulgaristan ve sonuc ingiliz ehliyeti :)
Benimde su an 10 hafta oldu bekleme suresi.Bi cevap belge yok.Duydugum kadariyla da EU Settlement Scheme kodunun suresi 30 günde doldugu icin geri gonderiyolarmis ehliyetleri su an.Onun provide olması icin 30 gun gecerli kodun tekrar gonderilmesi gerekmis. Arkadasin ne kadar uzun bekledikten sonra gitmis ehliyeti bilmiyorum ama kismet heralde
o arkadasin 11 haftada gelmis :) gecen hafta aradigimda zaten 10 haftadan uzunda surebildigini soylediler. gelsinde yapicak bisey yok bekliyecez. ben yerinede gittim swensea`ya iceri almiyorlar haybeye burdan 6 saat git gel yol cektim. zaman kaybettim.
bu arada isorans numaraniz ile burdan check edebilirsiniz. adiniza ehliyet cikip cikmadigini. ben duzenli her gun bakiyorum 10 haftadir :)

https://www.viewdrivingrecord.service.g ... al-details
Dediğim olay buydu bana bu geldi
Dosya ekleri
Bana bu geldi
Bana bu geldi
MetinBuca
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç

Okunmamış mesaj gönderen MetinBuca »

Seid yazdı:
MetinBuca yazdı:
Seid yazdı:
MetinBuca yazdı:bir arkadasimiz uzun bekleme suresinin artindan B Turkiye BE Bulgaristan ve sonuc ingiliz ehliyeti :)
Benimde su an 10 hafta oldu bekleme suresi.Bi cevap belge yok.Duydugum kadariyla da EU Settlement Scheme kodunun suresi 30 günde doldugu icin geri gonderiyolarmis ehliyetleri su an.Onun provide olması icin 30 gun gecerli kodun tekrar gonderilmesi gerekmis. Arkadasin ne kadar uzun bekledikten sonra gitmis ehliyeti bilmiyorum ama kismet heralde
o arkadasin 11 haftada gelmis :) gecen hafta aradigimda zaten 10 haftadan uzunda surebildigini soylediler. gelsinde yapicak bisey yok bekliyecez. ben yerinede gittim swensea`ya iceri almiyorlar haybeye burdan 6 saat git gel yol cektim. zaman kaybettim.
bu arada isorans numaraniz ile burdan check edebilirsiniz. adiniza ehliyet cikip cikmadigini. ben duzenli her gun bakiyorum 10 haftadir :)

https://www.viewdrivingrecord.service.g ... al-details
Dediğim olay buydu bana bu geldi
banada aynisi geldi. ancak ben bu olaya cok sinirlendim. daha once cunku 1 kez evraklarimi geri gonderdiler eksik evrak var diye. o zaman yazabilirlerdi bunuda istediklerine dair. simdi yarim yamalak yaptiklari is icin islemim yine uzun surucek. zarfin uzerinde sizin evraklariniza bakanin ve dosya numaranizin yazili olmasi gerekiyor spesial delivery ile gonderin bir an once ulassin. ben cuma gonderdim bugun ellerindeydi.bi 10 hafta daha surerse artik bilmiyorum :)
Seid

Sanmiyorum bi kac haftadan uzun sursun.En son gonderdigimiz adres ilk gonderilen adresten farkli.cok zaman almaz o 10 hafta kadar. sen sigorta numarasiyla internetten baktiginda cikarsa cikmistir.hatta burdan da haber verirsen iyi olur.bende pazartesi gunu gonderebildim evrakları bu sabah onlara ulasmis. Bakam ne zaman gelicek ehliyet
MetinBuca
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Türü:

hala gelmedi ehliyet :) eylul 15`den bugune ugrasiyorum 2 kez geri geldi gitti evraklar. ama adres degisiminde bile 3 ay suruyormus su anda.gecen hafta aradim dedim shared code`nin 30 gun gecerlilik zamani var onu garanti edemeyiz dediler :)
Seid

Benimde gelmedi daha internet sayfasindan surekli insurance numarasiyla bakiyorum ama daha cikmamis. Eger cikarsa seninki de internetten haber verir misin
MetinBuca
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Türü:

Seid yazdı:Benimde gelmedi daha internet sayfasindan surekli insurance numarasiyla bakiyorum ama daha cikmamis. Eger cikarsa seninki de internetten haber verir misin
tabiki veririm dstm. eylul 15`de gonderdim ben ilk. geri gonderdiler sonra share code falan filan 5 ayi gecti. bakalim daha ne kadar surecek. sende bilgi verirsen sevinirim.
berkk11
Yeni Üye
Yeni Üye
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Boğa

Okunmamış mesaj gönderen berkk11 »

İngiltere de Türk Ehliyeti 12 ay kullanılabiliyormuş. Hatmettiğim ama çalışmakla alakalı bir şey bulamadığım bir soruya cevap arıyorum bilen lütfen yazsın.. amazon flex& uber vs.. delivery yapabilirmiyim. Gider gitmez bir araba alıp bu işe girmek istiyorum ki en azından adapte olana kadar bi akar olsun hemde öyle garsonlukla falan parçalanmim istiyorum.
Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim ya da orada bunu kendine iş edinmiş gel kardeşim ben senin işini çözerim diyen ajanslar ya da abiler var mıdır :) Teşekkürler
Seid

Benim ehliyetim de bugun cikmis. Bu gece internet sayfasindan bilgilerimi girince ogrendim. Muhtemelen 1.5 2 haftaya eve ehliyeti mektupla gonderirler. Bu arada bilginiz olsun eger EUSS share codunuzun aylik suresi dolduysa canli destege yazip yeni aldiginiz kodu sisteme islettirebiliyorsunuz bunu daha yeni ogrendim.
Herkesin hakkinda hayirlisi olsun. Insallah herkesin isi cozulur. Forumu takip etmeye devam edecegim . Yardimim dokunursa herhangi birine ne ala.
MetinBuca
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Vize Türü:

hala ses seda yok eylul 15 ilk gonderdigim tarih. 2 kez evrak istediler,her evrak istediklerinden sonra 10 hafta gecti :) bugun aradim dvla 30 dk sadece menuye gecebilmek icin ac kapa, ac kapa yaptim :) birine baglandik ama ise yaramadi oda. aralik 17`de yeniden iceri gondermistim. ocak 5 te isleme alinmis. sirada bekliyormus daha :) yaza kadar bari gelse:)