Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 04 Ağu 2021 20:16

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 195 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021 18:10 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 6
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Misafir yazdı:
Merhabalar bende burada bulgar ehliyetim ile kullaniyorum degisim yaptigim yillar once 5 sene falan acemi ehliyeti almistim bunu yazdiginiz uzere nasil geri verebilirim acaba?

Merhaba DVLA geri gonderiyorsunuz acemi ehliyetini yanina sebebini belirten bir mektup ile full EU ehliyetinizin oldugunu bu yuzden buna gerek kalmadigi gibi.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021 08:03 
Kullanıcı avatarı
Arkadaslar simdi kattan ciktim. 6 ay burda kalmadan ehliyetinizi yenileyemiyosunuz . Kategori sinavinizi gecseniz bile Katta EGN den bakiyorlar yurt disindan saat kacta girip ciktiginizi kadar cok rahatlikla goruyorlar. Eger turk ehliyetini Bulgar ehliyetine cevirdeyseniz hic sinava girmeyin paraniz bosa gitmesin. O Turk ehliyetini cevirdiginiz Bulgaristan ehliyetiyle B kategorisiyle devam edin ingilterede kullanmaya.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021 12:08 
Kullanıcı avatarı
MetinBuca yazdı:
Misafir yazdı:
Merhabalar bende burada bulgar ehliyetim ile kullaniyorum degisim yaptigim yillar once 5 sene falan acemi ehliyeti almistim bunu yazdiginiz uzere nasil geri verebilirim acaba?

Merhaba DVLA geri gonderiyorsunuz acemi ehliyetini yanina sebebini belirten bir mektup ile full EU ehliyetinizin oldugunu bu yuzden buna gerek kalmadigi gibi.

Selamlar Metin Hocam,
Vermis oldugun bilgi icin tesekkur ederim, soylemis oldugun sekilde mektup yazip posta ile gonderdim DVLA 'e.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021 19:59 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 6
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Husnu910 yazdı:
Arkadaslar simdi kattan ciktim. 6 ay burda kalmadan ehliyetinizi yenileyemiyosunuz . Kategori sinavinizi gecseniz bile Katta EGN den bakiyorlar yurt disindan saat kacta girip ciktiginizi kadar cok rahatlikla goruyorlar. Eger turk ehliyetini Bulgar ehliyetine cevirdeyseniz hic sinava girmeyin paraniz bosa gitmesin. O Turk ehliyetini cevirdiginiz Bulgaristan ehliyetiyle B kategorisiyle devam edin ingilterede kullanmaya.

Bunu zaten devalarca soyledim 6 ay kurali yeni birsey degil ki ? ama sizin abarttiginiz kadarda degil yok tum giris cikislara bakacakmis ? ordaki gorevli gumruk sorumlusu vs degil. siz ingilteredeyim derseniz tabiki vermezler yada sizden suphelenirlerse. ben 3 yil boyunca her yil gittim 1 kategori eklettim her seferinde didik didik ettiler hicbirsey yapamadilar eklediler. birazda sans meselesi ozellikle bulgarcaniz yoksa o zaman daha cok arastiriyorlar. ama bu killigi yapan tek yer kircaali baska yer duymadim bu kadar killik yapsin.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021 05:47 
Kullanıcı avatarı
MetinBuca yazdı:
Husnu910 yazdı:

Bunu zaten devalarca soyledim 6 ay kurali yeni birsey degil ki ? ama sizin abarttiginiz kadarda degil yok tum giris cikislara bakacakmis ? ordaki gorevli gumruk sorumlusu vs degil. siz ingilteredeyim derseniz tabiki vermezler yada sizden suphelenirlerse. ben 3 yil boyunca her yil gittim 1 kategori eklettim her seferinde didik didik ettiler hicbirsey yapamadilar eklediler. birazda sans meselesi ozellikle bulgarcaniz yoksa o zaman daha cok arastiriyorlar. ama bu killigi yapan tek yer kircaali baska yer duymadim bu kadar killik yapsin.

İngiltere de değil castno sofiada çalışıyorum dedim. Egnme baktı saati saatine saat kaçta sofyaya indiğinizi bile görüyorlar. Ayriyetten dvla ye mail attım bu bulgaristan ehliyetiyle sürebilir miyim diye . Dvla de hayır dedi. Ehliyet çünkü şu an non exchangeable.

Eklentiler:
C13436C0-7B81-426E-86BE-C5472524EE00.png
C13436C0-7B81-426E-86BE-C5472524EE00.png [ 1.14 MiB | 54 kere görüntülendi ]
Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 195 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: