Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Kas 2018 14:09

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10639 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 1060, 1061, 1062, 1063, 1064  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2018 18:27 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 5
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Yay
hampshire yazdı:
Arkadaşlar, bahsettiğim kişinin danışmanı 4 Mart'ta gönderilmesi gereken başvuruyu (müşteriye 4 Mart'ta gönderildi) denmesine rağmen, 16 Mart'ta alelacele göndermiş. Haliyle danışman hatası olduğu ortaya çıktı maalesef.

Ama yine de başına böyle bir durum gelen varsa, e-mail atabilir.

Hangi danışmanlık şirketi olduğu bilgisi siz de var mı?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2018 11:18 
Kullanıcı avatarı
dildar yazdı:
hampshire yazdı:
Arkadaşlar, bahsettiğim kişinin danışmanı 4 Mart'ta gönderilmesi gereken başvuruyu (müşteriye 4 Mart'ta gönderildi) denmesine rağmen, 16 Mart'ta alelacele göndermiş. Haliyle danışman hatası olduğu ortaya çıktı maalesef.

Ama yine de başına böyle bir durum gelen varsa, e-mail atabilir.

Hangi danışmanlık şirketi olduğu bilgisi siz de var mı?

Su anda magdur kisinin istegi uzerine danismanin adini aciklayamiyoruz, yasal olarak yapilabilecekler arastiriliyor, aciklayabildigimiz zaman paylasacagiz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2018 08:42 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 17
Vize Türü:
Burcu: Koç
Arkadaşlar selam, son bir yılda UK dışında 6 aydan fazla kalmak ILR başvurusunda sorun yaratır mı? Artık 6 ay kuralı mı var? Tşk.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2018 11:12 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: -
Haftaya davamızı başlatmak için mahkemeye başvuracağız. Dava dosyasını güçlendirmek için Ankara Anlaşmalılar'dan ILR değişikliklerinin bizi ve işlerimizi nasıl olumsuz etkilediğine dair somut örnekler sunacak ifadelere ihtiyacımız var. Şu tür örnekler arıyoruz:

- Türkiye’de işini, evini satarak ya da devrederek buraya gelmiş olanlar
- Çocuklu aile olup yüksek başvuru ücretlerini ödemekte zorlanacak durumda olanlar
- ILR sahibi olmadığı için iş kredisi çekemeyenler, mortgage alamayanlar, dükkan kiralamakta zorlananlar
- Son aylarda yaşanan belirsizlikler yüzünden kendilerine verilme ihtimali olan bir işi kaybedenler
- 4 yıllık iş planı yapıp bu 5 seneye çıkınca somut olarak zorluklar yaşamış olanlar
- Çocuğu üniversite çağına gelmiş olup ILR alması geciktiği için artık daha yüksek üniversite ücretleri ile karşı karşıya kalan ebeveynler
- Vize başvuru dönemlerinde pasaportu olmadığı için kira, iş vs konusunda sıkıntı yaşayanlar ya da yurtdışına çıkamadığı için potansiyel müşteri kaybedenler

Bu ve benzeri bir hikayeniz varsa, ya da herhangi bir başka sebepten zorluk yaşadım diyorsanız lütfen 7 EYLÜL 2018 CUMA GÜNÜNE KADAR legal@aotb.org.uk adresine durumunuzu özetleyen bir mail atın. Daha sonra sizden daha fazla bilgi alıp yazılı olarak ifadenizi dosyaya ekleyeceğiz. Davada bulunmanız gerekmiyor.

Olabildiğince çok ifadeye ihtiyacımız var. Lütfen ifade vermek için iletişime geçin ve paylaşın. Yardımlarınız için teşekkürler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2018 23:42 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: Balık
merhabalar bir sorum olacaktı
ben 2019 tehmuz ayında indefinite basvuracaktım ama malumunuz olaylar farklı gelisti sorum ben hesap islerine kafam takılıyor benim banka kartım aylık 2000 bazen daha fazla bir para girdi cıktısı var bazen hesabımda 3000paund oluyor bazen 1000 bazende 300 lere kadar dusuyor buda harcamalarım vs vs
artı ben yenilerde 5000 paund kredi cektim simdi dusunuyorum uzatma vizesine gittigimde bana kredi cekmenın hesabını sorarlarmı yada hesabında az para var yanı duzenli para birikimi yok gibi sebeblerden dolayı zorluk cıkarırlarmı bu arada vergimi faturalarım duzenli bir sıkıntı yok tek derdim krediyi sorun ederlermi artı banka hesabımda duzenli para artısı beklerlermi lutfen bana bir yardım edermisin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2018 16:51 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 9
Vize Türü:
hampshire MertUK Son durum hakkinda bilgi alabilirmiyiz acaba ? Ne asamadasiniz ? Su an itibari ile £54,465 toplanmis durumda. Baska aksiyonlar almak icin neden bekliyoruz acaba ? ( yanlis anlamayin sitem seklinde sormuyorum ) Ama zaman cok hizli geciyor. Cok gec kalmadik mi ? Sokaklara cikmak icin ? Facebook kullanmadigimdan dolayi gruptaki gelismeleri takip edemiyoruz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2018 09:37 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 9
Vize Türü:
Simdi gordum :)

http://www.hurriyet.com.tr/avrupa/turk- ... r-40954781

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2018 09:54 
Kullanıcı avatarı
“ÖNEMLİ: Davamızın açılması için az önce mahkemeye başvurmuş bulunuyoruz. Mahkemenin davaya izin vermesinin ve duruşma günü tayin etmesinin birkaç aylık bir süreç olacağını tahmin ediyoruz. Bu süreçte bağış kampanyasında hedeflenen paranın toplanması gerekiyor. Dolayısıyla imkanı olan herkesin davaya katkıda bulunmaya devam etmesini rica ediyoruz. Bağışlar için: www.gofundme.com/ecaa2ilr

Umarız bu süreç en kısa zamanda olumlu bir sonuca bağlanır ve hepimiz için hak yerini bulur.

Bağışta bulunan ve ifade veren herkese çok teşekkür ederiz. Bu davayı gönüllü olarak üstlenip canla başla çalışan avukatımız Redstone Solicitors’dan Yaşar Doğan’a, ve ayrıca barrister’ımız Emma Daykin’e de sonsuz teşekkürler.”

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018 11:12 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 3
Vize Türü:
Burcu: -
london96 yazdı:
ben 2019 tehmuz ayında indefinite basvuracaktım ama malumunuz olaylar farklı gelisti sorum ben hesap islerine kafam takılıyor benim banka kartım aylık 2000 bazen daha fazla bir para girdi cıktısı var bazen hesabımda 3000paund oluyor bazen 1000 bazende 300 lere kadar dusuyor buda harcamalarım vs vs
artı ben yenilerde 5000 paund kredi cektim simdi dusunuyorum uzatma vizesine gittigimde bana kredi cekmenın hesabını sorarlarmı yada hesabında az para var yanı duzenli para birikimi yok gibi sebeblerden dolayı zorluk cıkarırlarmı bu arada vergimi faturalarım duzenli bir sıkıntı yok tek derdim krediyi sorun ederlermi artı banka hesabımda duzenli para artısı beklerlermi lutfen bana bir yardım edermisin

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018 11:48 
Kullanıcı avatarı
fatmafatma yazdı:
london96 yazdı:

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum

ben de kredi cektim , kredi geri odemeleri gecikmeden ve duzenli yapiliyorsa bir sorun cikacagini dusunmuyorum.sonucta kredi cekme hakkimiz var neden kullanmayalim? olumsuz ya da olumsuz bir etki yaratacagini dusunmuyorum.ancak basvuruda kredi ile ilgili bilgi ve belgeleri vermeyi unutmayin ltf

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10639 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 1060, 1061, 1062, 1063, 1064  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: YandexBot ve 23 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: