Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 Mar 2019 14:40

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4314 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 432  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 11:45 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
Arkadaşlar hepinize merhaba, iyi haftalar.. öncelikler belirtmek forumun tekrar aktif hizmete dönmesine çok sevindim, çünkü biz Türkler için emsali olmayan bir forum..
Gelelim soruma;
Temmuz sonu gibi başvurumuzu hayırlısıyla yapacağız, eşim şimdi ki işinde yıllık olarak 16.000 kazanıyor, bunun yanısıra 2. Bir işe daha girdi ve haftanın 2 günü çalışıyor,her hafta toplam 12 saat, saati 8 pound’dan. Yalnız şöyle bir durum var; eşim, 2. İşinde her 2 haftaya bir, Perşembe günleri ödeme alıyor, (zero hour contract) Pazar günlerinin ödemesini kesip bir diğer haftaya aktarıyorlarmış yani her hafta 12 saat çalışacak, 2 haftada bir 24 saat yerine 18 saatlik ödeme alacak, kalan para diğer haftanın ödemesine aktarılacakmış. Biraz karışık ben de net anlamış değilim. Eşim 1. İşinden 6 adet maaş bordrosu ve 2. İşinden de 13 adet maaş bordrosunu başvuruya ekleyecek. Eşimin 6 aylık maaş bordrosu toplamlarının 9.300 pound olması lazım bildiğiniz gibi. Normal şartlarda tek bir işi olsaydı aylık 1550 pound kazanması yetiyordu. Şimdi eşimin her ayki maaş bordrolarının toplamının 1550 pound olması mı lazım yoksa 6 aylık genel toplamın 9300 pound olması mı lazım? Örneğin; bu ay iki işten geliri 1450, diğer ay 1650 kazansa, 6 ayın sonunda genel toplam 9300 göstersek olur mu? Kafam çok karıştı, Eminim sizlerin kafasını da karıştırdım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 13:38 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Balık
Merhaba arkadaslar bana yardimci olun lutfen kizim yerlesim vizesin de red almisti itiraz etiler ve mahkemesi oldu ve 2 eylulde mahkemeyi kazandigi haberi geldi ama hala arayip pasaporttu istemediler email gonderdik 13 aralikta. 27 aralikta cevap yazmislar kizima siradasiniz diyorlar bu pasaportu isteme sureleri filan yok mu yardimci olun lutfen

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 15:07 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Zohre28 yazdı:
Merhaba arkadaslar bana yardimci olun lutfen kizim yerlesim vizesin de red almisti itiraz etiler ve mahkemesi oldu ve 2 eylulde mahkemeyi kazandigi haberi geldi ama hala arayip pasaporttu istemediler email gonderdik 13 aralikta. 27 aralikta cevap yazmislar kizima siradasiniz diyorlar bu pasaportu isteme sureleri filan yok mu yardimci olun lutfen

Neden red almıştı acaba sebebini öğrenebilirmiyiz?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 16:03 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Gelir yetersizligi ama yanlis hesap yapmis memur hakim hakli gordu kizimi vizeyi Verdi ama aramadilar bu arada 2 ekimde mahkemeyi kazandiklarina dahil mektup gelmis

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 16:07 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
resul470 yazdı:
Zohre28 yazdı:

Neden red almıştı acaba sebebini öğrenebilirmiyiz?

Gelir yetersizligi ama yanlis hesap yapmis memur hakim hakli gordu kizimi vizeyi Verdi ama aramadilar bu arada 2 ekimde mahkemeyi kazandiklarina dahil mektup gelmis

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 18:36 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: İkizler
Arkadaşlar hepinize merhaba, iyi haftalar.. öncelikler belirtmek forumun tekrar aktif hizmete dönmesine çok sevindim, çünkü biz Türkler için emsali olmayan bir forum..
Gelelim soruma;
Temmuz sonu gibi başvurumuzu hayırlısıyla yapacağız, eşim şimdi ki işinde yıllık olarak 16.000 kazanıyor, bunun yanısıra 2. Bir işe daha girdi ve haftanın 2 günü çalışıyor,her hafta toplam 12 saat, saati 8 pound’dan. Yalnız şöyle bir durum var; eşim, 2. İşinde her 2 haftaya bir, Perşembe günleri ödeme alıyor, (zero hour contract) Pazar günlerinin ödemesini kesip bir diğer haftaya aktarıyorlarmış yani her hafta 12 saat çalışacak, 2 haftada bir 24 saat yerine 18 saatlik ödeme alacak, kalan para diğer haftanın ödemesine aktarılacakmış. Biraz karışık ben de net anlamış değilim. Eşim 1. İşinden 6 adet maaş bordrosu ve 2. İşinden de 13 adet maaş bordrosunu başvuruya ekleyecek. Eşimin 6 aylık maaş bordrosu toplamlarının 9.300 pound olması lazım bildiğiniz gibi. Normal şartlarda tek bir işi olsaydı aylık 1550 pound kazanması yetiyordu. Şimdi eşimin her ayki maaş bordrolarının toplamının 1550 pound olması mı lazım yoksa 6 aylık genel toplamın 9300 pound olması mı lazım? Örneğin; bu ay iki işten geliri 1450, diğer ay 1650 kazansa, 6 ayın sonunda genel toplam 9300 göstersek olur mu? Kafam çok karıştı, Eminim sizlerin kafasını da karıştırdım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019 12:45 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Arkadaslar merhaba ben Nisan ayi gibi ingiltere suppouse visa desikleri yerlesim
Vizesine basvurucam ama kendkm basvurmak istiyorum cunku vize danismani2,500 tl istiyor. Birde sinava vericem dunya para kendom basvurmaya karar verdim. Sizce danisman destegi almaliyim ? Yani daha once 2 iki vizemo danismanlarla diger bir vizemi kendim almistim ve hic red yemedim. Bilgi veren olirsa cok sevinirim. Detayli evrak listem var vize danismanindan almistim

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2019 12:31 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Boğa
Arkdaslar merhaba kisa bir sorum var kiz arkadasimla evlenmeyi planliyoruz simdi evlenip 7 ay sonra mi basvurumuzu yapalim yoksa basvuru yapacagimiz zaman mi turkiyede resmi nikahimizi yapalim? Basvuryu 7 ay sonra yapacagiz o yuzden simdi evlenmemiz daha mi iyi olur

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2019 18:38 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü:
Burcu: Kova
Ceynibey yazdı:
Arkdaslar merhaba kisa bir sorum var kiz arkadasimla evlenmeyi planliyoruz simdi evlenip 7 ay sonra mi basvurumuzu yapalim yoksa basvuru yapacagimiz zaman mi turkiyede resmi nikahimizi yapalim? Basvuryu 7 ay sonra yapacagiz o yuzden simdi evlenmemiz daha mi iyi olur

Arakdaşım merhaba bildiğim kadarıyla ilişki için 2 yıllık bir kanıtlama süresi istiyorlar (kesin bir bilgi değil ) ama evlilik için belli bir süre evli kalmalısınuz diye bir şey okumadım ben bu sebepten kız arkadaşınız geldiğinde evlenip evlilik cüzdanını alıp o şekilde başvuru yapabilirsiniz yanlışım varsa düzeltin lütfen arakdaşlar

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2019 18:41 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü:
Burcu: Kova
dncyrekk yazdı:
Arkadaslar merhaba ben Nisan ayi gibi ingiltere suppouse visa desikleri yerlesim
Vizesine basvurucam ama kendkm basvurmak istiyorum cunku vize danismani2,500 tl istiyor. Birde sinava vericem dunya para kendom basvurmaya karar verdim. Sizce danisman destegi almaliyim ? Yani daha once 2 iki vizemo danismanlarla diger bir vizemi kendim almistim ve hic red yemedim. Bilgi veren olirsa cok sevinirim. Detayli evrak listem var vize danismanindan almistim

Ben de kendim basvurucam bakalım burada baya değerli bilgi var geçen sene başından beri yazılı olanları yazdım bakalım umarım sıkıntı olmaz yakında evrak listemi ve nasıl yaptığıma dair bir paylaşım yapıcağım umarım tecrübeli arakdaşlar hala buradadır onlarda bir değerlendirmede bulunurlar

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4314 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 432  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: