Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 18 Haz 2019 15:19

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 770 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018 07:58 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Beyzhosh yazdı:
Başvuru yapan ya da sonuçlanan yok mu başka arkadaşlar? Başvurular azalmış olabilir mi brexit belirsizliği yüzünden?

13 kasımda istanbuldan yaptım başvurumu. Görevlinin dediğine göre ; günde 10-15 ankara anlaşması başvurusu oluyormuş. bu dönemde başvuranlar şunuda hesaba katsın, avrupa ülkelerinde 15 gün yıl başı resmi tatili olur. tahminim benle aynı dönemde başvuranlar için süreç 75 gün civarında olacaktır.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018 08:49 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Aslan
2017kasımdan itibaren burada yoğun yazışma olmuş burda, hepsini okudum o dönem tam 2 ay 1 hafta sürmüş sonuçlanması yılbaşına denk gelenler de dahil. Farketmemiş yani süre. Benim merak ettiğim madem çok arttı başvuru neden kimse yazmıyor o zaman

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018 09:07 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Beyzhosh yazdı:
2017kasımdan itibaren burada yoğun yazışma olmuş burda, hepsini okudum o dönem tam 2 ay 1 hafta sürmüş sonuçlanması yılbaşına denk gelenler de dahil. Farketmemiş yani süre. Benim merak ettiğim madem çok arttı başvuru neden kimse yazmıyor o zaman

Artıp artmadığını bilmiyorum ben sadece ofisteki görevlinin bana verdiği yanıtı söyledim. Belkide ozamanlar günde 50 başvuru oluyordu brexit mevzusuna azaldı inanın bilemiyorum. Heyecanınızı anlıyorum bizde aynı heyecan içerisindeyiz. umarım güzel haberler alırsınız :)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018 09:14 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
İnşallah siz de olumlu sonuç alırsınız biran önce. Bizim danışmanın bizden hemen önceki başvurusu 50 günde sonuçlanmış. burada da yazan olmayınca ben azaldı başvuru olarak yorumladım bu durumu

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018 09:34 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Beyzhosh yazdı:
İnşallah siz de olumlu sonuç alırsınız biran önce. Bizim danışmanın bizden hemen önceki başvurusu 50 günde sonuçlanmış. burada da yazan olmayınca ben azaldı başvuru olarak yorumladım bu durumu

Sonuçlanması başvurudan başvuruya göre değişecektir. Evrakları eksiksiz olan ve hiç bir şüphe barındırmayan başvuru erken sonuçlanacaktır. Karar mercinin emin olamadıkları durumlarda ise sonuçlanması uzayacaktır. Diğer bir olasılık ise bu işe bakan çalışan sayının arttırılmış olabileceği.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018 15:26 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Salihist yazdı:
frontendkamil merhaba kesinlikle yazmayin. kesinlikle burada kimseyi tanidiginizi soylemeyin. iyi bir basvuru ve belgeler lehinize olacaktir.

Merhaba,
Bunu ne gerekçe ile yazdınız acaba?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2018 13:31 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Başvurusu sonuçlanan Yok mu hiç?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 09:33 
Kullanıcı avatarı
Beyzhosh yazdı:
Arkadaşlar başvurular mı azaldı kimse yazmamış son 1 aydır. Ben ankaradan 14 kasımda başvurdum. Danışmanımız senden önceki başvuru 50 günde sonuçlandı olumlu olarak diyor. Acaba başvurular azaldığı için mi kısaldı süre. Son dönem başvuran yok mu aranızda

Merhabalar, Türkiye'den mi başvurdunuz acaba, yoksa Birleşik Krallık içerisinden mi? Ben de 21 Kasım'da Turkish Worker Visa için başvurumu teslim ettim de, bu aralar vize sonuçlarının ne kadar zamanda geldiği konusunda bir fikir sahibi olmak istiyorum. Teşekkürler.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019 16:54 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Var
Vize Türü: Turkish Worker
Vize Statüsü: Başvuru Hazırlığında
Burcu: Kova
Merhaba,

Eylul ayinda Turk Isci vizemi uzatmak icin basvuruda bulundum. Halen beklemedeyim. Bu donemde basvuru yapip, cevap almis olan var mi acaba?

Tesekkurler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2019 21:09 
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar merhaba, Kinas Solicitor ile başvuran oldu mu hiç?Şuan kendileriyle başvurumuzu yapıyoruz. Londra'da bir çok danışmanlık firmasına gittim ancak ne yazık ki şunu gördüm; özellikle çok reklam yapan danışmanlık firmaları ellerinde dosyaları çok fazla biriktiği için sanırım yeni gelen müşterilerine pek fazla zaman ayıramıyorlar.

Özellikle ismini vermek istemediğim bir danışmanlık firmasıyla belirli bir gün için anlaştık Londra'daki ofislerinde görüşmek için bana dedikleri saat ve zamanda gittim ancak danışman arkadaş yerinde yoktu onun yerine vekaleten bakan arkadaşlar vardı ve ofislerine ilk girdiğimdeki soruları "evet sorunuz neydi?" şeklinde oldu.Bu cevaba istinaden aylardır bu sürece hem mental hem maddi olarak hazırlanan ben, doğal olarak bir öfkeyle zaten daha önceden durumumu kendilerine anlattığımı sadece aklıma takılan ufak tefek konular için yüzyüze görüşme talebinde bulunduğumu bildirdim.Ben sonuçta Tr'den gelmişim insan nezaketende olsa bir danışanı için daha sevecen ve yardımsever olur diye düşünüyorum.Çok önemli değil en nihayetinde ben 4 arkadaşım için aslında temel konuları görüşmeye gelmiştim şuanda o 4 arkadaşımız aynı yerden başvurmuş olduk biraz da bizi bu sürece bahsettiğim firma itmiş oldu.

İşin özü tekrar Tr'ye döndüm eşimi ve çocuğumu almak için bu sürede Londra'da evimi tuttum,eşyaları aldım işler için görüşmelerimi yaptım şimdi Tr'deki evimi kapatıp tekrar Uk'ye dönüyorum.Uk'den başvuru sonuclarında daha fazla şans olduğunu belirttikleri için biraz herşeyi riske atarak gidiyoruz.Hakkımızda hayırlısı.

Bu arada sitemim danışman arkadaşa veya şirketine değil, yerine vekalet eden arkadaşlara.Elbet herkesin zamanı değerli , bizler de daha dün işe başlamış insanlar değiliz yıllardır ticaretin içinde bulunmuş belli mevkilere gelmiş insanlarız, zaten sürece mental olarak hazırlanmak bu kadar zor iken danışman firmaların danışanları salt müşteri olarak görmemeleri gerekiyor.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 770 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: grosvenorave ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: