Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 19 Mar 2019 19:32

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 759 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2018 10:55 
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben Ankara anlaşması için UK'den bir danışmanlık firmasi ile başvuracağım.Ancak Ankara anlaşmasında dikkatimi çeken nokta Türkiye'den başvuranların çoğunlukla bilişim sektöründe hizmet vermeleri.Benim Gayrimenkul Satış&Pazarlama üzerine bir firmam var inşaat firmalarına satış & pazarlama desteği veriyoruz satış ekibi kurma,ajans yönetimi,teslim yönetimi kapsamında 360 derece hizmet veriyoruz. Ben Ankara anlaşmasına yine işim ile alakalı yani Gayrimenkul sektörü ile alakalı başvuracağım.

Bu konuda araştırmalar yapıyorum , iş planıma ekleyebilmek için bazı çalışmalar içerisindeyim.Bilişim sektörü dışında Ankara anlaşmasında en çok başvurulan meslekler hangileridir bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2018 10:42 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Yay
Merhabalar,

Başvuruyu kendi başıma yapmak istiyorum. Kendi başına başvuru yapmış olup vizeyi alan arkadaşlar acaba birkaç sorum için bana yardımcı olabilirler mi? Cevabınızı bekliyor, iyi günler diliyorum.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2018 16:58 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Yay
fanti yazdı:
Merhabalar,

Başvuruyu kendi başıma yapmak istiyorum. Kendi başına başvuru yapmış olup vizeyi alan arkadaşlar acaba birkaç sorum için bana yardımcı olabilirler mi? Cevabınızı bekliyor, iyi günler diliyorum.

Arkadaşlar sorumu sorali baya bir oldu ancak cevap alamadim

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2018 10:19 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Aslan
Doli yazdı:
Arkadaşlar AA için başvuru yapılacak Türkiye’den sermaye 2 bin £ yeterli oluyor fakat karı koca başvuru yapılacağı için Manchester bölgesi için 6 aylık masraf göstermek gerekiyor mu gerekiyor ise ne kadar olmalı aradık ama ya biz beceremedik yada net bir Bilgi yok bilen arkadaşlar cevaplarsa seviniriz teşekkürler

2000 çok düşük bir sermaye. 10000-15000 e çıkmanızı öneririm.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2018 10:40 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Borderwlkr yazdı:
Bahtsizankarali yazdı:
Borderwlkr yazdı:
Merhaba dostlar, forumda yeniyim. Eşim ve ben meb de matematik öğretmeniyiz. Bir kız bir erkek 2 evladımız var. 45 yaşındayım.
Malum ülkenin son yıllardaki durumu... "Yok artık!" diyeceğimiz çook fazla şey duymamız, görmemiz, yaşamamız sonucunda, çocuklarımıza bu ülkede sağlıklı bir gelecek maalesef yok gibi görünüyor.
Bu yaştan sonra ankara anlaşması vizesi ile bir şeyler yapabilirmiyiz diye araştırmaya başladık. Orada özel matematik dersi veriliyor mu? Yasal mı? Talep durumu nedir?
Özel ders veren meslektaşlarım varsa nasıl durumlar?

Matematik evrenseldir fakat siz bunu İngilizce olarak anlayabilecek misiniz ? Sıkıntı burada başlar ama ümitsizliğe düşmeyin, başka işler de araştırın örneğin eşiniz başvuru yapsın siz bağımsız yasal çalışma hakkına sahip oluyorsunuz istediğiniz yerde çalışabilirsiniz. Bu arada yaşın önemi yok :) canınız nerede ne istiyorsa bir an önce yapmaya bakın. Burada hayat zor evet ama imkansız değil. Benim tavsiyem bir danışmanlık bürosu bulup randevu alın. Türkiye’de var. Gooogle araştırın derim. Niyeti almışsınız hayırlı olsun.

Danışmanlık firmaları çok uçuk ücretler istiyor. 2000 pound başlangıç fiyatları. Değermi?
Türk bölgesinden uzak durun derken neyi kastettiniz?

2000 çokmuş ya biz de danışmanlık firmasıyla çalıştık. Abroad Advisor 1750 üzerinden de indirim yaptırdık Ağustosta çok yüksekti sterlin maalesef. Araştırdığımız zaman 1500-2750 arasında değişiyordu fiyatlar zaten. 1 ay önce dosya verdik içeri dosyamızı da beğendik gerçekten. Sizin işiniz biraz da riskli gözüküyor.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2018 11:36 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Burcu: Balık
fanti yazdı:
fanti yazdı:
Merhabalar,

Merhaba , mesajinizda soru yok.
Sorularinizi sorarsaniz tabi herkes elinden gelen yardimi yapacaktir.
Kolay gelsin,

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2018 20:46 
Kullanıcı avatarı
Merhaba,
Ben Ankara Antlaşması ile ilgili bilgilendirici videolar çekiyorum. Şahsen başvuru yapacaksanız bununla ilgili de çektiğim videolar var. Bir göz atınız lütfen, umarım işinize yarar :

https://www.youtube.com/results?search_ ... uge+gorgec

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2018 08:47 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı Ankara Ant. Türkiyeden başvuran arkadaşlar referansların scan olması birşeyi değiştirirmi yoksa ıslak imzalımı vermem gerekiyor ? bu konu hakkında bilgisi olan cvp yazabilirse çok sevinirim teşekkürler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2018 11:18 
Kullanıcı avatarı
Siz sorunuzu sorun, bilen arkadaşlar bildiği derecesinde cevaplayacaktır.

fanti yazdı:
fanti yazdı:
Merhabalar,

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2018 11:20 
Kullanıcı avatarı
osialbayrak yazdı:
merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı Ankara Ant. Türkiyeden başvuran arkadaşlar referansların scan olması birşeyi değiştirirmi yoksa ıslak imzalımı vermem gerekiyor ? bu konu hakkında bilgisi olan cvp yazabilirse çok sevinirim teşekkürler.

Islak imzaya gerek yok, hatta imzaya da gerek yok da siz yine de çıktısına imza attırıp taratıp göndermesini sağlayın. Önemli olan referans veren kişinin gerçek olması, iletişim bilgilerini yazması, ulaşılabilir olması.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 759 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: