Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 Mar 2019 14:43

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3919 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018 12:44 
Kullanıcı avatarı
Ben danışmanlık şirketiyle başvuruyorum her seferinde. Her zamanda aldım şimdiye kadar. Bu bahsettiğiniz şekilde hiç bir zaman para göstermedim burada. Ama öz amcam İngiliz vatandaşı ve 30 senedir İngilterede yaşıyor restaurant sahibi. Onun sponsor davetiyesi olunca büyük ölçüde alıyorum galiba vize. 5. kere vize başvurusu yaptım bakalım inşallah yine çıkar.

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Re: vize başvurusu
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018 12:48 
Kullanıcı avatarı
beau yazdı:
bende danışmalık ile yapmak isterim fakat bir çoğu insanları kandırıyor para için. ilk başvurumda birşey bilmiyordum danışmanlık la başvurdum fakat şimdiki aklım olsa asla başvurmazdım ben şuan biliyorumki benim vize alma şansım 100 10 bile değildi fakat bana korkma alıcaz biz vizeyi dediler. tekrar teşekkürler bilgilerini için ...

Şirket ismi vermek yasak mı bilmiyorum? Eğer değilse bir şirket ismi vereyim sana. İki kere onlarla turist vizesine başvurdum evraklarım çoğu eksik olmasına rağmen red almadım.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018 20:47 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
ekimdevrimi yazdı:
londradamuhendis kız kardeşiniz büyük ihtimalle sizin orada olduğunuzu yazdı forma, ablası ordaysa o da yerleşmeye gider diye vermediler. Abiniz online başvuru formunda ve eğer sorarlarsa ingilterede tanıdığı olmadığını, sadece gezmek için gitmek istediğini söylerse vizeyi alma ihtimali yükselir diye düşünüyorum.
e

Evet bende o şekilde olduğunu düşünüyorum eğer beni yazmaz ise yalan beyan da bulunmuş olmaz mı bu sebepten dolayı beni yazmıştık

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018 20:51 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: İkizler
Kamil334 yazdı:
londradamuhendis yazdı:
Merhaba arkadaşlar ben buraya öğrenci vizesi ile gelip ankara antlaşması yaptım . 1 yıl sonra kız kardesım öğrenci diye gelmek istedi red aldı . şimdi ise abim de turist diye gelmek istiyor 1 haftalığına gelecek üzerine taksi hattı var ve biraz birikmişi vardı altın olarak onu bozup bankasına koymuştu bu şartlarda vizesi çıkar mı bilen arkadaşlar varsa başka fikir verebilece onlar yardımcı olabilir mi çok sevinirim herkese çok teşekkürler şimdiden..

Öncelikle vize turist vizesi almak hesaptaki fazla para ile negatif orantılıdır.
Yani abinizin hesabındaki para aldıgı maasa ve calıstıgı is yerindeki maas dokumanlarına gore kontrol edilir eksik veya iş yeri maaşından fazla para yatıyorsa hesaba paranın nereden geldiğinin dekontu ve belgeleri ile konulmalıdır aksi taktirde ret alırsınız.

Taksi hattı olduğu için düzenli bir maaş yatmıyor ve o parayı sürekli bankaya yatırmıyor bu sebepten gösterebileceği maaş detayı nasıldır o konuda bir fikrim yok aslında . ama biriktirdiği parayı bankaya yatırmış . Peki babam sponsor olsa paranın kaynağı babamdan alındığını gösterse olur mu acaba

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018 21:26 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 19
Vize Türü: Settlement
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Akrep
londradamuhendis Hayır sizin orda olduğunuzu bulamazlar daha doğrusu bakmazlar. Bi arkadaşıma geçenlerde böyle yaptırdım kaldı ki 3 erkek kardeşi alman vatandaşı olmasına rağmen tanıdığım yok otelde kalacağım dedi otel rezervasyonu yaptım ve vizeyi aldı. Sorarlarsa da kardeşim orada ama onunla görüşmeyeceğim der abiniz. ingilizler daha doğrusu avrupalılar zaten aile bağlarına bizim kadar önem vermezler. Ayrıca vizeyi aldıktan sonra sizinle görüşüp görüşmeyeceğine kesinlikle bakmayacaklardır.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2018 12:24 
Kullanıcı avatarı
Anestezi27 yazdı:
Merhaba arkadaşlar bende 26 Kasım'da evraklarimi Gaziantep ten teslim ettim 5 Aralık'ta karar verilmiş bugün kuryeye verilmek için hazır olduğu maili geldi şimdi heyecanlı bekleyiş başladı korkuyorum açıkçası ilk vize basvurum ilk yurt dışı deneyimim olacak eğer onay almışsam

Vizeniz sonuc nedir acaba?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 20:25 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Oğlak
Merhabalar ablam almanya da yasayan bir turk vatandasi,kocasi ve cocugu alman vatandasi,
Nisan gibi ingiltere’ye beni ziyarete gelmek istiyorlar acaba ablam normal turist vizesinemi basvurmali
Yoksa esi ve cocugu alman oldugu icin bir avantaji varmi baska bir vize turu basvurabilirmi??
Simdiden tesekkurler..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019 20:26 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Oğlak
Merhabalar ablam almanya da yasayan bir turk vatandasi,kocasi ve cocugu alman vatandasi,
Nisan gibi ingiltere’ye beni ziyarete gelmek istiyorlar acaba ablam normal turist vizesinemi basvurmali
Yoksa esi ve cocugu alman oldugu icin bir avantaji varmi baska bir vize turu basvurabilirmi??
Simdiden tesekkurler..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2019 16:33 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Merhaba herkese,
Mart 2019 başına eşimle balayı amaçlı ingiltere turist vizesine başvuru yapacağız. 6 Ocakta evlendik ve eşim şuan bedelli askerlik yapmakta. İkimiz de henüz çalışmuyoruz ancak başvurumuz anne babalarımız üzerinden sponsorlu olarak yapacağız ayrıca ikimiz de halen öğrenciyiz. Deneyimli arkadaşlara sormak istediğim bir kaç şey var başvuru hakkında:
1- Başvuruyu ikimiz de bireysel olarak mı yapmalıyız? Yoksa bir kişi üzerinden iki kişi için başvuru yapılabiliyor mu? Ki bu durumda ikimizin sponsoru kendi ailelerimiz olacağından nasıl gerçekleştirilebilir?

2- Bireysel başvuru da ortak bir gezi programı sunacağımızı ne şekilde belirtebiliriz ayrıca bireysel ve iki kişilik bir gezi programı olsa bile ikimizden birine vize çıkmama ya da birimizin vizesinin daha geç çıkma gibi bir durumu olur mu? ya da ikimizde aynı anda ret yiyebilir miyiz?

şimdiden yanıt vereceklere çok teşekkür ederim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2019 12:10 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: -
iammrsmeeseeks

1. Kuralları değişmediyse başvurunuzu bireysel olarak yapmalısınız, çocuklar için bile ayrı başvuru istiyorlar. Önce siz başvurun, başvuru numaranızı alınca bu numarayı eşiniz kendi başvurusunda belirtsin. GWP ile başlayan numaranızı yazın. Ailenizin sponsorluğu olacaksa sponsor olan aile üyesini de tanıtmak zorundasınız, sadece banka dökümü değil extra belgeler de vermezseniz red veriyorlar. Ayrıca sponsorluk yazısını da detaylı yazmaya çalışın.

2. Size sorulan sorular arasında kiminle gidiyorsunuz ve gezi programınız var. Uygun yerlerde detaylı bir şekilde ikiniz de bunları yazmalısınız. Aynı gün randevu alırsanız aynı günlerde sonuç alırsınız. 20 günde sonuçlanıyor genelde. İstanbul Konsolosluğu ret oranı oldukça yüksektir. İmla hatası, görevlinin yanlış okuması ve istenen belgeleri size başvuru öncesi belirtmemeleri sebebiyle ret alan çok başvuru duydum. İkinizin eş olması hiçbir fark yaratmaz. Babaya vize verip anne ve çocukları reddettikleri oluyor. Yani reddetmek üzere sizin başvurunuzu inceliyorlar. Bunun için detaylı bir şekilde belgelerinizi hazırlayın derim.

Umarım yardımı olur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3919 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: