Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 17 Kas 2018 11:29

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3867 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 387  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2018 16:13 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Boğa
Doli Teşekkürler.

ilk giriş çıkışta 10 güne uyduk. Eşim 10 gün kalıp geri döndü. Şimdi tekrar gelip bir süre daha kalmasında bir sakınca var mı? nedir bu işin mantığı merak ediyorum.

Doli yazdı:
newUser2018 ilk beyan ettiğiniz süreden fazla kalabilirsiniz ama 10 gün deyip 3 ay kalırsanız elbette bir daha başvururken sorun olacaktır. Tavsiyem yazılı beyan ettiğiniz süreyi aşmayın çünkü bir çok belge sundunuz diğer giriş çıkışlarınızda vizeniz bitene kadar özgürsünüz ama ilk beyan ve ilk giriş çıkış mühim riske atmamanızı öneririm

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2018 09:37 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: -
newUser2018 mantık şu siz ilk başvurduğunuz zaman diyorsunuz ki yazılı olarak ve sunduğunuz işten izin belgeleri vs vsler ile ben atıyorum 1 haftalık tatilimi İngiltere’de geçirmek istiyorum bunlar da ispatlarım. İngilizler sözlü bile olsa beyan a çok önem verir vatandaşlarının sözlerine itibar ederler kültürel kural bu olduğu için sizden de aynı doğru beyanı beklerler. O sebepten diyorki size al kardeşim uygunsun döneceğine inandım 6 aylık çoklu giriş çıkışlı vizen ama sen bana dedin ki diyor bir hafta iznim var bak ispatlarım bunlar bi gidip gezip gelicem çalışıyorum yada okuyorum ülkeme dönmem gerek gün de verdin bende sana inandım tatmin oldum ama sen 1 ay kalmışsın demek bana yalan beyanda bulundun. Anlatabiliyormuyum.. sonraki giriş çıkışlarınız sorun olmuyor çünkü vizem var fırsat buldum gittim döndüm kime ne olay bu yani

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2018 09:44 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 76
Aldığı teşekkür: 61
Vize Türü:
Burcu: Başak
Merhaba arkadaslar,
Yegenim 14 yasinda 2015 yilinda annesi ile birlikte turist vizesi ile geldi ve donduler, simdi de gelecek ama yalniz , yesil pasaportlari var, hangi basvuru yapiliyor bilen var mi acaba.
Tatil amacli gelecek , tesekkurler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2018 09:51 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 8
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: Başvuru Hazırlığında
Burcu: Oğlak
karinca yazdı:
Merhaba arkadaslar,
Yegenim 14 yasinda 2015 yilinda annesi ile birlikte turist vizesi ile geldi ve donduler, simdi de gelecek ama yalniz , yesil pasaportlari var, hangi basvuru yapiliyor bilen var mi acaba.
Tatil amacli gelecek , tesekkurler.

yeşil pasaportu da olsa yine aynı şekilde normal turist vizesiyle gelecek

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2018 10:02 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 76
Aldığı teşekkür: 61
Vize Türü:
Burcu: Başak
abraxas biliyorum zaten onceden geldiler basvura da hangi form kullaniliyor bulamadim. Evraklari bildiklerimi hazirladim anne-baba muavafat verecek o da tamam nasil bir prosedur var onu bulamiyorum

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Haz 2018 15:56 
Kullanıcı avatarı
Merhaba 14 hazıranda standart vize ye başvurdum henüz cevap gelmedi. yakın tarihte başvurupta vıze alan veya bekleyen var mı?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2018 08:43 
Kullanıcı avatarı
Merhabalar,

Ben gecen ay aracı kurum aracılıgı ile vize basvurusunda bulundum.Red geldi.Red sebebi ise aracı kurum bana otel rezervasyonu yapmıs , geceliği ortalama 150 poundluk bi otel , fakat bu oteli 5 gece üzerinden 150 pound olarak ayarladıklarını belirtmişler buna istinaden vize yetkilileride bu paraya bu oteli nasıl ayarladınız yazmıslar , otelin geceliği 150 pound , 5 günü 150 pound olarak rezerve edilmiş.Tamamen kurumun hatası.İkinci olarak ben banka hesap dökümümü almadan önce içinde bakiye gözüksün diye 10.000tl yatırdım.(sigortalı çalışanım , her ay düzenli maaşım yatıyor.)Onlarda bu paranın kayganı yok nerden geldi demişler.

Şimdi tekrar basvuru yapmayı düşünüyorum.Bu iki opsiyonu nasıl temize çıkarırım yardımcı olursanız çok sevinirim.Öneriniz varsa lütfen paylasınız.

Tesekkürler.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2018 18:38 
Site Müdavimi
Site Müdavimi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 202
Vize Türü:
Burcu: Koç
serracilem merhaba,

Ogrencimizin Istanbul'dan 8 Haziran'da yapilan kisa donemli ogrenci vizesi basvurusu bugun sonuclandi. Bugunlerde basvurularda cok buyuk bir yogunluk yok, onumuzdeki hafta ortasi basvurunuz sonuclanmis olur diye tahmin ediyorum.

Bol sanslar dilerim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2018 23:00 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
arkadaslar ben bisey soracam.. ben ingilterede indefinit vizem ile kaliyorum nasipsede vatandasliga basvurdum hayirlisiyla.. simdi benim sorum.. kizkardesimi turkiyeden davet etmek istiyrum.. evli ve 2 cocuklu.. cocuklardan biri 8 digeri 6 yasinda.. ben davetiye gonderecem .. esi gelmeyecek sadece cocuklar gelecek.. 8 ve 6 yas cocuklar icin ayri pasaport ve vize almasi gerekiyor mu.. ayrica kardesim calismiyor ama ogrenci.. unide okuyor.. tecrubesi olan bilgisi olan arkadaslarin deneyimlerini ogrenmek isterim.. neler yaptiniz yada neler yapmaliyim.. davetiyeyei nasil yazmaliyim.. sadece konaklamam mi garanti edeyim yoksa butun masraflarina kefilim tarzi gibi mi davetiye mektubu olsun.. ve ne kadar surede sonuclaniyor

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2018 04:59 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Arkadaşlar 2 temmuzda başvuru yaptım daha değişen bişe yok illa 15 iş günümü olması lazım 10. İş günündeyim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3867 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 387  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: