Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 19 Tem 2018 07:16

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 48 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2017 09:13 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Merhaba,

OVRO' dan 3 yil uzatma sonucu nasil randevu aliyoruz ?
aradim ama otomatik kayit konusuyor, nasil randevu alabilecegimizi soylemiyor.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2017 10:07 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Gittiginde eline bir kagit veriyorlar, yani kendin istedigin zamani secemiyorsun. Ozellikle okul ogrencilerinin kayit donemi oldugu icin de oldukca kuyruk olabiliyor. Verdikleri kagittaki gun ve saatte tekrar gidip islemini yaptirabilirsin. Asagida ingilizce bilgilendirme de bulunuyor;

https://www.met.police.uk/advice-and-in ... t-to-ovro/

Important information - please read

Temporary processes to manage high demand

We are currently experiencing a higher than normal number of people visiting our office.

To avoid overcrowding and help people to be seen more quickly we've put some temporary processes in place:

Admission slips – in order to register or report an update you will need to attend our office to collect an admission slip. The slips are only issued to the customer requiring registration or an update during our opening times and not to friends or family.
For students who have taken part in the Interim Registration Process through their educational sponsors and have a confirmed booking, please ensure that you attend on time for your appointment.

Your appointment maybe for a day or time when we are normally closed but please do attend as special arrangements have been made for you to register outside of our normal working hours.

Goturmeniz gereken evraklar da;

https://www.met.police.uk/advice-and-in ... /?stepid=1

London - Temmuz 2017 |Biometric : Temmuz 2017 | Sonuç: Kasim 2017

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2018 07:40 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Terazi
merhaba, brp kartını almak için gideceğim. dönüp 1 ay sonra temelli yerleşmek için tekrar gideceğim. şimdi polis kaydı yapmak için otel adresini verebilir miyiz? brp kartımı aldım polis kaydımı yaptım diyelim ertesi günü türkiye ye dönebilir miyim? çünkü döndükten 1 ay sonra yerleşecem tam olarak.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2018 08:12 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 3
Vize Türü:
Burcu: Balık
Ilk registration icin otel adresini kabul ediyorlar. Sonra donunce kaldigin yeri degistirmek icin ovro'ya degil karakola gidiyorsun. brp kartinin hazir olma tarihine gore gidip donebilirsin. Turkiyedeyken formu doldurup print et, sabahtan postaneye ilk gidenlerden olup brp kartini alip ovro'ya dogru gec. Ovro'da yogunluk yoksa 1 gunde halledilir, bazen yogun diye baska zamana randevu verebiliyorlar. Randevu verirlerse kagit alirsan ulkeye giris cikisda problem cikmaz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2018 08:21 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
xiaedjdt yazdı:
Ilk registration icin otel adresini kabul ediyorlar. Sonra donunce kaldigin yeri degistirmek icin ovro'ya degil karakola gidiyorsun. brp kartinin hazir olma tarihine gore gidip donebilirsin. Turkiyedeyken formu doldurup print et, sabahtan postaneye ilk gidenlerden olup brp kartini alip ovro'ya dogru gec. Ovro'da yogunluk yoksa 1 gunde halledilir, bazen yogun diye baska zamana randevu verebiliyorlar. Randevu verirlerse kagit alirsan ulkeye giris cikisda problem cikmaz.

brp formu nerden indiriliyor linki var mı? post office e sadece pasaport ve gelen yazıyı götürsek olmaz mı? başvuru formu da mı istiyorlar postane de doldur diye? sabah uçak 11.10 da londra ya iniyor. brp kartı alma işi öğleden sonraya kalıyor büyük ihtimal. oradan da ovro ya geçebilirsem geçerim yoksa 1 gece otelde kalıp ertesi sabah giderim ovro ya. zamanla yarışıyorum :D havaalanına iner inmez doğru hyde parkın oradaki post office e gidecem. brp kartımı alacam. ovro ya sabah gitmek daha garanti. öğleden sonra iş yoğunluğu vs. 1 hafta sonraya randevu verirler.

bu arada vignette transfer e başvuru ücretini bir türlü bulamadım. 30 gün içinde gelemezsem vignette trasnfere başvurabiliyorum da ücretlerini göremedim git gel yapmaktansa vignette transfer daha zahmetsiz

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2018 10:50 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 17
Aldığı teşekkür: 5
Vize Türü:
guestforuk yazdı:
xiaedjdt yazdı:

brp formu nerden indiriliyor linki var mı? post office e sadece pasaport ve gelen yazıyı götürsek olmaz mı? başvuru formu da mı istiyorlar postane de doldur diye? sabah uçak 11.10 da londra ya iniyor. brp kartı alma işi öğleden sonraya kalıyor büyük ihtimal. oradan da ovro ya geçebilirsem geçerim yoksa 1 gece otelde kalıp ertesi sabah giderim ovro ya. zamanla yarışıyorum :D havaalanına iner inmez doğru hyde parkın oradaki post office e gidecem. brp kartımı alacam. ovro ya sabah gitmek daha garanti. öğleden sonra iş yoğunluğu vs. 1 hafta sonraya randevu verirler.

bu arada vignette transfer e başvuru ücretini bir türlü bulamadım. 30 gün içinde gelemezsem vignette trasnfere başvurabiliyorum da ücretlerini göremedim git gel yapmaktansa vignette transfer daha zahmetsiz

BRP formu diye birsey yok. OVRO icin doldurmaniz gereken pro forma dan bahsetmis arkadaslar. BRP collection hemen yapilamayabiliyor. Benim bildigim vize sonucundan sonra ortalama 7 10 gun icerisinde BRP kartini post officeden alabiliyorsunuz.

Eger 1 gun kalip donecekseniz OVROda register ile ugrasmaniza gerek yok bence, BRPnizi almak daha kritik. 1 ay sonra tekrar gelince OVROya gidip, acilen Turkiye'ye donmeniz gerektigini soylerseniz kaydinizi sorunsuz yaparlar.

3 Yillik Bio : 08 Kasim 2017
3 Yillik Sonuc : 21 Subat 2018 (3 yillik)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2018 12:38 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
tosman yazdı:
guestforuk yazdı:
xiaedjdt yazdı:

BRP formu diye birsey yok. OVRO icin doldurmaniz gereken pro forma dan bahsetmis arkadaslar. BRP collection hemen yapilamayabiliyor. Benim bildigim vize sonucundan sonra ortalama 7 10 gun icerisinde BRP kartini post officeden alabiliyorsunuz.

Eger 1 gun kalip donecekseniz OVROda register ile ugrasmaniza gerek yok bence, BRPnizi almak daha kritik. 1 ay sonra tekrar gelince OVROya gidip, acilen Turkiye'ye donmeniz gerektigini soylerseniz kaydinizi sorunsuz yaparlar.

vignette transfer ücreti ne kadar biliyor musunuz peki? ben internette bulamadım bi türlü. bir de pasaportta ingiltere ye giriş yaptıktan 7 gün içinde polise kayıt ol diye yazmışlar vizeye. bence gelmişken kayıt da yapmak lazım en azından kaydın olur.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2018 08:35 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
yararı olur diye linki paylaşmak isteidm. burada doldurulması gerken bi form varmış çıktısını alıp evde doldurup (karakolda vakit kaybetmemek açısından) götürülebilir.

https://www.met.police.uk/advice/advice ... checklist/

https://www.met.police.uk/SysSiteAssets ... a_2016.pdf

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 48 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: