Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 21 Oca 2019 04:03

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2013 15:56 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 29
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Balık
mimura bende okulları yavaş yavaş araştırmaya başladım. Red için söylediklerini kafama not ettim. Şu ana kadar fiyat aldıklarım:
2 saatlik blok ders : £24 (AA ve BSM)
5 saatlik blok ders toplam £91.87 (AA)
10 saatlik blok ders toplam £190 ve 200 (AA ve BSM-hocasına göre 190 ve 200 arası değişiyor)
Onun dışında daha önce belirttiğim gibi Red 'de 5 saatlik blok ders için toplam £85 fiyat vermişti.

@t&a senin aldığın fiyat ve kampanya baya iyiymiş. Ben AA ve BSM fiyatlarını manuel araç için internetten aldım. Red in broşürünü şehir merkezinde vermişlerdi. Acaba sizin oradaki AA da özel bir kampanyamı var? Birde telefon açıp bizzat soracağım. Bakalım fark eden birşey olacakmı...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2013 11:33 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 15
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: -
Ben de ehliyet için başvuru yapacağım ve inanılmaz üşeniyorum =/ Açıkçası araba kullanmayı pek sevmiyorum ama burada mecburen bir arabaya ihtiyaç var, toplu taşıma ile ne yazık ki (eğer büyük bir şehirde oturmuyorsan) her yere öyle pat die gidemiyorsun. Eylül'de işe başlayacağım, iş yeri otobüsle 1,5 saat arabayla 15 dk, şaka gibi :o Genelde istanbul'da tersi olur ya =) Bir ara bisikletle gider gelirim die düşündüm ama sonra ingiltere'nin meşhur yağmurlarını hatırladım hani eskimolar kar için 40 küsür kelime kullanırlar ya burada da yağmur için aynısı :D

@mimura bol şans, umarım başarılı olursun.. Bu arada verdiğin ipuçları da harika :)

Eşim, sen istanbul trafiğinde araba kullandıktan sonra buradan ehliyet alman çok kolay dedi, iyi de istanbul'da savaşarak araba kullanıyorsun, o zorla yol alma, kapma alışkanlıklarını yok etmek öyle kolay olmayacak gibi geliyor, bakalım...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2013 13:29 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
t&a yazdı:
heiko yazdı:
turk ehliyetimi kaybettim daha once, ama ehliyetim olduguna dair belge var acaba bunu ingiltere ehliyeti ile cevirebilirmiyim? Tesekkurler.

Maalesef ... Türkiye ehliyetiniz ülkeye varış tarihinizden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir.. Ama sigortasız araba sürmekte yasak olduğu için ingiltere de sighortanızı yaptırmanız gerekiyor. Türk ehliyetiylede sigorta yaptırmak çok pahalı.. Size tavsiyem önce 50 pounda herkese verilen provisional ehliyetinizi almanız sonrasında da normal ehliyetinizi almanızdır..

cevap icin tesekkurler, 2 adet sorum var.

1.Ab Ehliyetinede sigorta ucreti yuksek mi cikiyor? Ab ehliyeti ile taxi soforlugu yapabilirmiyim?

2.50 Pound olan ehliyetle araba surmek, is kabulu yaparlarmi? Normal ehliyetten farki nedir?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2013 00:06 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 199
Aldığı teşekkür: 411
Vize Türü:
Yakamozum34 hangi sınav merkezinde girdin sınava. yerini söylede bende bir sonrakinde orda gireyim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2013 19:45 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 199
Aldığı teşekkür: 411
Vize Türü:
hazard durumu sıkıntılı bir durum. adamların mantığını çözene kadar cenım çıktı. bana göre sendeki cd de ki videolarda olası tehlikeler her videoda 12-13 tane. bende hep fazla tıklmaktan kalıyordum. sonra dedim ne oluyor. ardından kazaya direkt sebebiyet verecekleri tıklamaya başladım. sonra silme çıkarmaya başladım. teori test tede aynı şekilde çok ciddi %80 %90 kaza olabilecek şeylere tıkladım ve öyle geçtim. kafa karıştırıcı videolar. teori test te toplasan her video da 3 yada 4 tıklamam vardır. videolar bitince hazard testi geçemedim diye üzülürken %85 üzerinde başarı oranıyla geçtim hazard bölümünü.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: