Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Kas 2018 20:19

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 10:07 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Yengeç
Diğer konumda da belirttiğim üzere çok farklı iş dallarında kazanc sagladıgımdan ötürü Ankara Anlaşmasına erkek arkadasım üzerinden basvurma kararı aldık. Kazanclarım belirli fakat yapmıs oldugum isler oldukca fazla. Dolayısıyla bir istikrar beklediklerini düsünüyorum,sertifikalarım olmasına rağmen hangi isi devam ettirdim bundan ne kadar kazandım bu mantık önemli.
bu sebeple erkek arkadasım üzerinden basvurup partner vizesinden yararlanabilir miyim?

burada ki sorum şu
gelir düzeni olarak benim hesabım daha aktif olmasına rağmen erkek arkadasım müzik prodüktörü ve banka veya elden alım yapabiliyorlar. türkiye’de bu isi yaptıgını kanıtlayacagı sanatcı kimliği var. Sermaye icin babasından hediye para alabilir mi?

en önemli soru buraya kadar eğer olursa 24 Kasım 2014’den beri devam eden bir iliskimiz var,birlikte yasadık ancak adımıza Türkiye’de görülmemis bir durum oldugundan tek bir fatura,birlikte ikametgah vs yok. Ancak yazışmalar, sosyal medya üzerinden kanıtlayabileceğimiz fotoğraflar var bunun dışında neler yapılabilir konuyla alakalı. O babasıyla yaşıyor, örneğin babası birlikte yaşadığımıza dair bir yazı yazabilir mi? Bu konuda nasıl kanıtlar sunabiliriz?

Şimdiden teşekkürler yardımınıza çok ihtiyacım var

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 12:03 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4654
Aldığı teşekkür: 3194
Vize Durumu: Var
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Merhaba evet partneriniz uzerinden basvurabilirsiniz. Diger yazinizi okumadigim icin durumunuzu net bilmiyorum. Sanirim partnerinizinde Ankara anlaşmasi vizesi yok sanirim.

Birlikte yasadiginizi malum en iyi faturalar gosterecektir bu konuda zorluk yaşayabilirsiniz. Nikah yapma şansiniz varsa yapin derim tabi partneriniz ankara anlaşmasi vizesini aldiktan sonra

Eklentiler:
Screenshot_20180815-130040.jpg
Screenshot_20180815-130040.jpg [ 566.62 KiB | 276 kere görüntülendi ]

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 12:34 
Kullanıcı avatarı
Partnerim nikah düşünmüyor, daha doğrusu ankara anlaşması yaptıktan sonra gidip evlenip yanına gitmek için bu vizeden faydalanıyorum sanırım. Çok kafam karıştı, ankara anlaşmasına ayrı ayrı başvursak mı yoksa bu mu en doğrusu olur endişeli ve kararsızım.

özetleyecek olursam benden kaynaklı sıkıntı şu; dünya mutfagı ascılık sertifikam var ancak is deneyimim yok. İngilizce sertifikam yok ama a2 seviyesinde konusma düzeyinde rahatlıkla konusuyorum. suanda düzenli olarak bir astroloji sitesinde ücretli calısma saglıyorum aylık gelirim oldukca iyi. fakat bununla alakalıda bir sertifika almadım henüz eğitim aldım fakat sertifikalı olan eğitim devam etmekte.

bunu dışında bir seçenek daha var oda 2 sene güzellik uzmanlığı tecrübem var. kısa süreki fransız firmalarında calıstım oldukca tanındık markalar uluslararası. oralarda yine iş icin eğitim aldım. Referans yazdıracak bir kanalım kalmadı iletisim kurdugum ancak sigorta kanıtım var. sonrasında freelancer make up artist olarak devam ettim. referans verebilecek müsterilerim var. Ama bundan para kazandıgımı nasıl kanıtlayacagım? banka hesabıma bunla alakalı gelen düzenli para yok, ama banka hesabımda düzenli geliri saglayan ise 1 senedir astrologluk hizmetim.

anlayacagınız kafam karısık. sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Bu sürede kendime zaman tanıyıp bu alanlardan birinde sertifika icin hızlandırılmıs bir eğitime mi gitsem? bu yollardan sizce saglıklı bir seçenek varmı?

erkek arkadasımdan basvurup müzik profüktörlük icine ortak basvurun demisti bir arkadaş, fakat benim bu isle alakalı bir gecmisim yok. böyle bir secenek varsa bu nasıl oluyor?

uzun bi yazı oldu ve konu dısı oldu biraz ama nasıl bir yol izleyeceğimi çizemiyorum. cevabınız icin ayrıca teşekkür ediyorum

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 30 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: