İngiltere Vizesi Destek Forumu • İngiltere'de Yaşayan Türklerin Buluşma Noktası

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 15 Ağu 2018 14:40

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2018 00:29 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Pbs Tier4 (general student visa)
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Ruh Hali: Yalnız
Burcu: Aslan
Merhabalar;
2016 yilinda 3 yillik ogrenci vizesi ile gelmisti. Fakat okulumda basarisizlik ve devamsizliktan dolayi vizem iptal edildi 4 temmuz 2018 fakat 16 haziranda nisanlandim (sahte degil gercekten seviyoruz taktik yuzugumuzu) 60gunluk bir period verdiler 24 temmuzdan itibaren ulkeyi terk etmem icin , bizde nikahi gitmeden burada kiyalim dedik ve londra haringay council a marriage notice verdik yarin 17 temmuzda randevumuz var kayit memuruyla. Nikahimiza onay verirler mi vermezlerse ne yapmamiz gerekir nikahi burada kiydiktan sonra mecbur cikis yapamam lazim aile birlesimi nasil yapabilirim biraz arastirma yaprim fakat durumum biraz farkli oldugu icin konu acmak istedim simdiden yardim edip bilgi paylasan herkese tesekkur ederim

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2018 09:08 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 105
Aldığı teşekkür: 522
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Tier4’den FLR(m)’ye gecis yapabilirsiniz ancak bunun sartlari biraz agir. Oncelikle nikahiniza Insa’Allah onay verilmesi lazim. Esinizin veya bu durumda ikinizin birden toplam yillik kazancinin £18600 olmasi lazim. Ingilizce dil sertifikasi A2 ve birlikte yasadiginiz/yasayacaginiz size ait bir ev veya odanin begeleri, son olarak da iliskinizin gercek oldugunu ispatlayabilecek belgeler ayarlamaniz lazim. Ucreti de biraz fazla bu vize turunun.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2018 20:19 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Pbs Tier4 (general student visa)
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Ruh Hali: Yalnız
Burcu: Aslan
yigitc yazdı:
Tier4’den FLR(m)’ye gecis yapabilirsiniz ancak bunun sartlari biraz agir. Oncelikle nikahiniza Insa’Allah onay verilmesi lazim. Esinizin veya bu durumda ikinizin birden toplam yillik kazancinin £18600 olmasi lazim. Ingilizce dil sertifikasi A2 ve birlikte yasadiginiz/yasayacaginiz size ait bir ev veya odanin begeleri, son olarak da iliskinizin gercek oldugunu ispatlayabilecek belgeler ayarlamaniz lazim. Ucreti de biraz fazla bu vize turunun.

Hocam mesajiniz icin tesekkur edrim oncelikle anladim fakat iliskimizin gercek oldugunu kanatlayacak belge derken yani iste nisan ve dugun fotograf videolari var hani onun harici gercek oldugu nasil kanitlabilir ki . Ayrica ailem o konuda ben gittikden sonra hani eger kiz o kadar gelir elde edecek bir is bulamaz ise bile bir muhasebeci ile anlastik aylik 400 pound taxini odeyecekler ve oda isini halledecekler fakat simdi evligigimiz onaylanir ve nikahi burada kiyarsak hani bir sene ben tr de o burada olacak ama uk.gov sitesinde 2 sene beraber yasama zorunlulugu var yaziyordu okonuda nasil olacak acaba ?
Ayrica ben uniye baslamak icin IELTS ACADEMIC 6.0 b1 e takamul ediyor bu belge mi dil yeterliligi olarak kullanabilir miyim ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2018 20:35 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 105
Aldığı teşekkür: 522
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
alpotek yazdı:
yigitc yazdı:

Hocam mesajiniz icin tesekkur edrim oncelikle anladim fakat iliskimizin gercek oldugunu kanatlayacak belge derken yani iste nisan ve dugun fotograf videolari var hani onun harici gercek oldugu nasil kanitlabilir ki . Ayrica ailem o konuda ben gittikden sonra hani eger kiz o kadar gelir elde edecek bir is bulamaz ise bile bir muhasebeci ile anlastik aylik 400 pound taxini odeyecekler ve oda isini halledecekler fakat simdi evligigimiz onaylanir ve nikahi burada kiyarsak hani bir sene ben tr de o burada olacak ama uk.gov sitesinde 2 sene beraber yasama zorunlulugu var yaziyordu okonuda nasil olacak acaba ?
Ayrica ben uniye baslamak icin IELTS ACADEMIC 6.0 b1 e takamul ediyor bu belge mi dil yeterliligi olarak kullanabilir miyim ?

Merhaba, iliskinin gercekligini normal bir ciftte olmasi beklenen gunluk mesajlasma dokumleri, varsa beraber gidilen tatil fotograflari/rezervasyonlari, birlikte yasanmissa o doneme ait faturalarla ispatlanabilir. Video gonderilmesini ozellikle istemiyorlar.

Anladigim kadariyla esinizin son 6 aydir calistigi ve maasi £18600 veya uzerine tekamul eden bir isi yok. Onu bahsettiginiz yontemle halletmeniz benim tavsiye edebilecegim bir durum degil. Ancak sunu unutmayin, isyerinden kontrat, payslip alinacak ve ayrica calistigi yerden durumunu onaylayan sirketin antetli kagidina imzali yazi almasi gerekecek.

Birlikte iki sene yasama kurali evli olmayan ciftler icin gecerli. Evli olanlar bir gun dahi birlikte yasamadan vizeye basvurabiliyor.

https://assets.publishing.service.gov.u ... entres.pdf Bu adreste vize basvurularinda kabul edilen sinavlar belirtiliyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: