Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 23 Tem 2018 04:14

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2018 09:56 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Yengeç
Merhabalar Arkadaşlar,
Ben yaklaşık 7 ay civarıdır İngiltere de dil okulunda öğrenim görmekteydim. Ve daha 3 ay civari sürem bulunmakta. Seçimler nedeniyle Türkiye'ye geldim. Brp kartımı ingiltere de kaybetmişim buraya geldikten sonra fark ettim. Ve uçak biletimde yandı, kart olmadığı için İngiltere'ye giriş yapamadım. Dil okulumda hali hazırda devam etmekte ve her geçen gün zaman kaybetmekteyim. Bir defa giriş hakkı bulunan ve ingiltere'ye giriş yapınca brp başvurusunda bulunman gereken replacement brp başvurusunda bulunmak istiyorum. Gov.uk de forumunu gördüm 154 pound gibi bir bedeli var. Her neyse sanırım en hızlı yol bu olacaktır. Ama sorunum bu durumu daha önce gerçekleştirmiş bir kişi bile bulamadım. Acentalarında hiç bir bilgisi yok. Ücret karşılığı dahi işlemi yapabileceğim bilgili birini bulamadım.
Sorum şu ki;
Daha önce bu durumda kalmış biri yada bu prosedürü bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ?
Ayrıca eğer bildiginiz ücretli bu işlemi gerçekleştirebileceğim acenta varsa onuda önerebilirsiniz, reklam olarak değerlendirmeyin lütfen, hiç bir acenta bulamadım bu işlemde bana yardımcı olabilecek ?
Yada eğer bildiğiniz başka yöntemler var ise önerebilirsiniz, maddi yönü bir kenara bırakarak en hızlı yöntemi tercih etmek istiyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: