Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 23 Haz 2018 10:09

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 244 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018 21:31 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Merhaba, vatandaşlığa başvuruda aranan şartlardan biri 270 günden fazla Uk dışında olmamak.. bu 5 yıldır burada olanlar icin mi geçerli ? 10 yıldır buradayım 2 yıl önce Ankara anlaşması ile İRL aldım ve İngiliz vatandaşı ile evliyim ve 7 aylık bebeğim var oda İngiliz vatandaşı.. yaklaşık 8 aydir turkiyedeydim Doğum için ve yeni geldik.. başvuruda bulundu sonrun yaratırlarmı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2018 00:41 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 19
Aldığı teşekkür: 103
Vize Türü:
Burcu: İkizler
duchessofnorth yazdı:
Merhaba, vatandaşlığa başvuruda aranan şartlardan biri 270 günden fazla Uk dışında olmamak.. bu 5 yıldır burada olanlar icin mi geçerli ? 10 yıldır buradayım 2 yıl önce Ankara anlaşması ile İRL aldım ve İngiliz vatandaşı ile evliyim ve 7 aylık bebeğim var oda İngiliz vatandaşı.. yaklaşık 8 aydir turkiyedeydim Doğum için ve yeni geldik.. başvuruda bulundu sonrun yaratırlarmı?

basvuruyu sız mı yaptınız yoksa sızın bulundugunuz beledıyenın ncs servısı ıle mı yaptınız cunku ncs ıle yapsaydınız o basvuruyu almazlardı nedenı ıse son yılın 8 ayını ulke dısında gecırmıs olmanız fakat onların hom offıceın sesınde bakarsan 90 gunden fazla uke dısında olmaman lazım umarım olumlu olur cunku bayagı masraflı bır ıslem

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2018 19:08 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 3
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Ankara anlaşması
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Burcu: -
marmaris73 yazdı:
duchessofnorth yazdı:

basvuruyu sız mı yaptınız yoksa sızın bulundugunuz beledıyenın ncs servısı ıle mı yaptınız cunku ncs ıle yapsaydınız o basvuruyu almazlardı nedenı ıse son yılın 8 ayını ulke dısında gecırmıs olmanız fakat onların hom offıceın sesınde bakarsan 90 gunden fazla uke dısında olmaman lazım umarım olumlu olur cunku bayagı masraflı bır ıslem

yok henuz bavuru yapmadim.. ve yapip yapmamakta kararsiz kaldigim icin bir danismak istedim.. sitede 90 ile gecerli sebebiniz varsa 180 gunu kabul ederiz diyorlar ama o sebepler genelde maddi :D
aslinda ben arayip immigration ofisede sordum.. %50 sansin var dedi :D ama sanirim bekleyecegim yada IRL ile gittigi yere kadar devam edicem. belki bir gun yasalar degisir :D

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018 23:25 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 3
Vize Türü:
Burcu: Koç
iyi aksamlar.. arkadaslar bisey soracam.. evlilik yolu ile suresiz oturum alip vatandasliga basvuranlar 3 yillikmi 5 yillikmi ingiltere disinda gunlerini hesapliyorlar.. benim anladigim yazilanlardan burada eger ankara antlasmasindan suresiz oturum aldiysan 5 yill icinde 450 gun ingiltere disi hesaplaniyor yok evlilik vasitasi ile suresiz otururum alanlar son 3 yilini 270 gun hesaplayip oyle bildiriyorlar.. bu konuda tecrubesi bilgisi olan arkadaslarin tecrubelerini paylasirlarsa cok faydali olur bizim icinde

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2018 00:44 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: Yengeç
Slm arkadaslar basvuru formunda son 10 yilda calistiginiz yerler yaziyo sadece senelerini yazmamiz mi gerekiyo yoksa tam tarihi gunu ile birlikte mi yazmak gerekiyo tesekkurler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2018 12:25 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 19
Aldığı teşekkür: 103
Vize Türü:
Burcu: İkizler
brighton1 yazdı:
iyi aksamlar.. arkadaslar bisey soracam.. evlilik yolu ile suresiz oturum alip vatandasliga basvuranlar 3 yillikmi 5 yillikmi ingiltere disinda gunlerini hesapliyorlar.. benim anladigim yazilanlardan burada eger ankara antlasmasindan suresiz oturum aldiysan 5 yill icinde 450 gun ingiltere disi hesaplaniyor yok evlilik vasitasi ile suresiz otururum alanlar son 3 yilini 270 gun hesaplayip oyle bildiriyorlar.. bu konuda tecrubesi bilgisi olan arkadaslarin tecrubelerini paylasirlarsa cok faydali olur bizim icinde

3 yil diye bir sey yok 3 yil eskide idi 2yilda oturum alalarda idi yani 2 yilda oturum alip 1 yilda bekledikden sonra 3.yilda vatandaslik basvurusu yapiliyordu sidi bu 5 yila cikardilar ankara anlasmasida evliklikde yani yillik 90 gun ulke disinda kalabilirsin bu da 5 yilda toplam 450 gun yapiyor yanliz 1 yil hic kalmamisin diger yil 150 gun kalmisin bunu toplam olarak 5 yila bakiyorlar yanlzi son yil kesinlikle ve kesinlikle 90 gunden fazla olmuyacak

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 May 2018 18:56 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Vize Türü:
Slm,
ESOL Level2 certificate'im var sanirim birkac yil oldu alali. HO in yayinladigi listeden hicbirsey anlanadim. Edexel certificate'i veren kurum. Bu belge tamammidir ingilizce bildigimi kanitlamak icin? Bilen tecrube eden varsa lutfen paylasabilirmi. Tsk

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 May 2018 18:57 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Vize Türü:
Edexcel mis

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 May 2018 22:54 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 61
Vize Türü: UK vatandasi
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Aslan
brighton1
eskiden 3 yilda vatandaslik aliyordun sebebi ise 2 yilda suresiz oturum alimindan dolayi. suan icin ise o mumkun degil cunku 5 yilda suresiz oturum aliyorsun. suresiz oturumunu alir almaz hic beklemeden vatandasliga bas vurabiliyorsun.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2018 08:52 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 6
Vize Türü:
Burcu: Yengeç
merhaba,online fromu doldurdum ama halen gondermedim sormak istedigim konu councildan hangi servisten appointment yapmam gerekiyor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 244 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: