Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 May 2018 23:20

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Coin Piyasasına Ne Kadar Yakınsınız?
A) Çok (Edindiğim coinler var) 100%  100%  [ 1 ]
B) Biraz (İlgileniyorum lakin henuz hic coinim yok) 0%  0%  [ 0 ]
C) Uzak (Sadece duydum lakin ilgimi cekmiyor) 0%  0%  [ 0 ]
D) Çok uzak (Coin de ne yahu?) 0%  0%  [ 0 ]
Toplam oy : 1
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2018 20:43 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 48
Aldığı teşekkür: 51
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Bilgin
Burcu: Başak
Forumda ufaktan arattim, konuyla ilgili bi baslik ya da yazi bulamayinca gunumuzun onemli mesgalelerinden biri olan coin token mevzuunu buraya acayim dedim. Hazir bitcoin gene 9000$ a firlamasininda etkisi var bunda tabiii.Ben buraya bildiklerimi yazmaya calisacagim. Eksigim varsa siz eklersiniz.

Bildiginiz gibi gecen aylarda bitcoin 20.000$ a firlayinca coin olayina ilgi artti. Hatta simdilerde de her onune gelen kendi coinini cikarip satmaya calismakta. Tabii arkanizda guclu bilindik guvenilir bir firma yoksa kimse sizin coininizi ciddiye alip da para yatirmiyor. Bu yuzden piyasaya yeni girislerde tanitim ve tutundurma onem arzetmekte. Bunlarin basinda da airdrop ve referans sistemi geliyor. Nedir bunlar?

Airdrop:
Coininizin bir kismini piyasaya belli sartlar one surerek ucretsiz dagitma islemi. Bu sartlar genelde ureticinin sosyal medya hesaplarini takip ve paylasmaktan geciyor. Yani uretici size reklamini yaptirip, kademe kademe ucretsiz coin veriyor. Misal fb sayfami begen 5 coin kazan sabit gonderimi paylaş 10 coin daha kazan, twitterdan takibe al 20coin sabiti retweetle 5 coin kazan telegrama katil instagram dan begen googledan takla at gibi abidik gubidik gorevleri tamamlamaniz beklenebiliyor hatta uretici havuz olusturup sizi her gun 7 tweet at 5 kez facebooktan etiketle bunu da 3-5 ay yap en sonunda en cok yardiran encok kazanir havuzdan da diyebilmekte. Lakin bazilarida hic kastirmadan email ethereum adresini yaz coin sana gelecek bekle diyebilmekte. Tum bu gorevleri yerine getirirseniz ve uretici de durust ise size coinleri yolluyor.sonra sizde bu coinler uzerinde satma baska coinle degistirme yahut elde bekletme konusunda tasarrufa sahip oluyorsunuz.
Ayrica bazi ureticiler tamam coinleri kazandin lakin su kadar parasal islem yapmadan coinleri alamazsin gibi basta belirtmedigi zorlamalarla asabinizla oynayabiliyor. Guvenip para yatirme mevzusu ise tamamen kumar. Alip parayi siteyi kapatmasi gibi husran dolu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.Uyanik olmakta fayda var.

Referans sistemi,:
Sosyal medya gorevlerinin yani sira birde tuttugunu getir getirdigin basina su kadar coin gotur seklinde olabilecegi gibi tamam adami getir lakin onun satin aldigindan su kadar komisyon al vb. kastirmalarada gark edebiliyor.

Kyc:
Cok sik olmasa da bazi firmalar sizden kimlik pasaport ehliyet gibi yasal metalar ile kimlik kaniti istemekte. Lakin kime guvenip de kimlik fotokopisi verilir bu devir de o muamma. Adiniza kredi karti cikarip girtlaga kadar borca sokabilirler. Dikkatli olmakta fayda var.

Hinlikler:
Özellikle ref. sisteminde acabildiginiz kadar email ve ethereum hesabi acip kendi kendinizin ref. i olabilirsiniz. Çoğu firmada buna karsi onlem mevcut ama gene de denemeye değer. Ayrica yukarida bahsettigim kyc yi asmaninda bi hinligi mevcut piyadasa Photoshopla oynanabilen ornek ehliyet mevcut. Ehliyet ustundeki bilgileri kendiniz değiştirme sansiniz oluyor. Lakin bu yuzden hakkinizda sahte kimlik kullanmaktan islem yapilabilir.

Peki bi sansimizi deneyelim ama biz bu airdroplari nasil toplariz derseniz onun da cevabi alttaki linkte mevcut.
http://www.coinair.blogspot.com

Eger imkan olursa ara ara gene yeni dusen airdroplar hakkinda size bilgi vermeye calisirim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: