Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 18 Tem 2018 21:54

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2018 18:15 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Merhaba ben annem babam ve bir aile dostumuz turistik amaçlı gezi planlıyoruz vizeye başvuracağız ama birlikte başvuru olsun istiyoruz ben öğreniciyim hem beraber gideceğimiz anlaşılsın hemde randevu alırken hepimiz aynı saatte aynı gün gidelim diye ben hesap oluşturup başvuruya girdim ama apply for myself için mi seçicem for someone else diye mi yada bu şekilde hem kendime hemde diğerlrine aynı hesaptan alsam randevuyu dördümüze aynı zamana alabilir miyim?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2018 20:34 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 74
Vize Durumu: Var
Vize Türü: UK vatandasi
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Aslan
yisil yazdı:
Merhaba ben annem babam ve bir aile dostumuz turistik amaçlı gezi planlıyoruz vizeye başvuracağız ama birlikte başvuru olsun istiyoruz ben öğreniciyim hem beraber gideceğimiz anlaşılsın hemde randevu alırken hepimiz aynı saatte aynı gün gidelim diye ben hesap oluşturup başvuruya girdim ama apply for myself için mi seçicem for someone else diye mi yada bu şekilde hem kendime hemde diğerlrine aynı hesaptan alsam randevuyu dördümüze aynı zamana alabilir miyim?

Each person (including children) needs to file a separate application. Based upon your text, the recommended strategy is...

Your wife applies first and records her GWF number. She schedules her biometrics enrolment on a day that appears totally open.
You apply second and put your wife's GWF number in the remarks section of the application and explain that you are travelling together.
If you cannot schedule biometrics at the same time, make two different appointments but show up together and ask if they can accommodate you. No guarantees, but sometimes it works.

Note: only the primary needs to submit financial evidence. This is pointed out in the Supporting Documents Guide.

You need to apply separately at GOV.UK or VISFORUK.ORG and after you're done you register and make an appointment on the visa center's website depending on which country you're from. At that point use both GWF numbers to register for a group appointment, they will have that option on the center's website

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2018 13:30 
Kullanıcı avatarı
Yukardaki metinden benim anladığım:kesinlikle tek tek başvuru yapılacak.Tek yol o ama basvuru numaraları basvuru sırasında yazılan essay'e eklenir aile üyelerinin tek tek.Boylece beraber gidildiği anlaşılır.İlgili numara basvuru esnasında veriliyor kanımca.yanlıssa düzeltin.

Bir de essay örneği nasıl buluruz fikir oluşma manasında onu bilmiyorum.1 sayfa tam doldursak sorun olmaz heralde.hangi gün nerde ne yapacagımız anlatılmalı orda.tatile gidildigi anlasılsın maksat.iyi olur bu.başka konulara girmeli mi bilmiyorum bu essay'de.biri aydınlatır kanımca konuya daha hakim olan.

Aynı tarih ve aynı saate alınabiliyor mu biometrik bilgiler icin randevu(evrak teslim randevusu)? Bu sorun olabilir başvurular doluysa. Büyük ihtimal cok yakın bir tarih degilse alınabilir beraber o randevu da kanımca.Tatil planı Ramazan Bayramı diyelim.Kaç gün önceden başvuru yapılmalı?(14-17 haziran bayram)

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2018 21:32 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 74
Vize Durumu: Var
Vize Türü: UK vatandasi
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Aslan
cansaha yazdı:
Yukardaki metinden benim anladığım:kesinlikle tek tek başvuru yapılacak.Tek yol o ama basvuru numaraları basvuru sırasında yazılan essay'e eklenir aile üyelerinin tek tek.Boylece beraber gidildiği anlaşılır.İlgili numara basvuru esnasında veriliyor kanımca.yanlıssa düzeltin.

Bir de essay örneği nasıl buluruz fikir oluşma manasında onu bilmiyorum.1 sayfa tam doldursak sorun olmaz heralde.hangi gün nerde ne yapacagımız anlatılmalı orda.tatile gidildigi anlasılsın maksat.iyi olur bu.başka konulara girmeli mi bilmiyorum bu essay'de.biri aydınlatır kanımca konuya daha hakim olan.

Aynı tarih ve aynı saate alınabiliyor mu biometrik bilgiler icin randevu(evrak teslim randevusu)? Bu sorun olabilir başvurular doluysa. Büyük ihtimal cok yakın bir tarih degilse alınabilir beraber o randevu da kanımca.Tatil planı Ramazan Bayramı diyelim.Kaç gün önceden başvuru yapılmalı?(14-17 haziran bayram)

evet cansaha dogru yorumladin TLS sitesinde grup randuvusu senegi varmis yazida okudugum kadariyla gurup randuvu alma inkanlari var

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2018 12:40 
Kullanıcı avatarı
ege yazdı:
cansaha yazdı:

evet cansaha dogru yorumladin TLS sitesinde grup randuvusu senegi varmis yazida okudugum kadariyla gurup randuvu alma inkanlari var

aynen. niyet mektubuna(essay'den kastım buydu esasında) yazılır herkesin basvuru numarası. Maksat inceleyen memur numaradan sorgu yapabilsin şayet gerek duyarsa. randevu da beraber/ardarda alınır. tek günde işlem tamam.

+Calısanım ben de. sirket evraklarımın hepsini tamamen ingilizceye cevirmem olmazsa olmazım mıdır? ticari sicil gazetesi vb evraklar yani. Kücük ingilizce notlarla ne olduklarını yapıstırsam üstlerine (yada zımbalasam bu notları daha saglam olsun diye) acaba uygun mudur? Buna takıldım hocam.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: