Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 26 Eyl 2018 07:32

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 742 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2018 20:10 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Akrep
2.132 dolar sadece bir kişi için ve içinde başka bir ilave hizmet yok sadece vize masrafınız ayrıca NHS Ücretide sadece bir kişi için. Ve yaş farkı yok eğer başvuruda bebek varsa bebekten bile alıyorlar bu iki ödemeyide. Avukatınız varsa yada çalıştığımız bir aracı şirket onlarda ekstra olarak danışmanlık ücerti alacaklardır.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018 11:34 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
4 eylülde yaptığım escalate sonucunda hala bana beklettğimiz için özür dileriz zaman veremiyoruz diyebiliyorlar. Bu nasıl bir saçmalıktır ya bunlar insan değil artık 23 nisan bio randevusundan beri karar veremeyen ufak beyinli insanlar defolsun gitsin bu işi yapmasın artık pes. Yapabileceğimiz birşey varmı arkadaşlar şikayet filan nasıl halledebilirz bunu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2018 13:36 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 36
Aldığı teşekkür: 12
Vize Türü:
Burcu: -
london01 yazdı:
4 eylülde yaptığım escalate sonucunda hala bana beklettğimiz için özür dileriz zaman veremiyoruz diyebiliyorlar. Bu nasıl bir saçmalıktır ya bunlar insan değil artık 23 nisan bio randevusundan beri karar veremeyen ufak beyinli insanlar defolsun gitsin bu işi yapmasın artık pes. Yapabileceğimiz birşey varmı arkadaşlar şikayet filan nasıl halledebilirz bunu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm

merhabalar,
aynı şeyleri bende yaşadım ve benim başvurum priority idi ve 8 Mayıs bio idi. 5 Eylül'de karar verildi.
sadece biraz daha beklemek gerekiyor , umarım en kısa sürede vizenize kavuşursunuz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018 10:16 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Merhaba,

Benimde 18 Mayıs bio İstanbuldan priority başvuru, 12 Ağustos karar verildi deniyor, escalate ettiriyoruz, konsolosluğa mailler,mp' ye mailler ... elde var sıfır ...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018 10:46 
Kullanıcı avatarı
brc00 yazdı:
Merhaba,

Benimde 18 Mayıs bio İstanbuldan priority başvuru, 12 Ağustos karar verildi deniyor, escalate ettiriyoruz, konsolosluğa mailler,mp' ye mailler ... elde var sıfır ...

Merhaba, benim de sizinle hemen hemen aynı tarihte karar verilmiş. Tek farkı vize türümüz farklı ama burada mühim olan karar verildikten sonra bize kararın ulaşmasının böyle uzun sürmesi.. nedir yani bu kadar uzun sürecek olan? Sinir olmamak elde değil!

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018 19:28 
Kullanıcı avatarı
brc00 yazdı:
Merhaba,

Merhabalar,

TLS de ki durumunuzda document return olduysa muhakkak pasaportunuz hazirdir.
Konsolosluga verdiginiz butun mailleri kintrol edin..
Cunku bizde karar verildi maili benim mail adresime , pasaportunuzu alin maili de Avukatimiza gelmisti.
Sevgiler

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018 20:06 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:
Merhaba,

Merhaba, benim de sizinle hemen hemen aynı tarihte karar verilmiş. Tek farkı vize türümüz farklı ama burada mühim olan karar verildikten sonra bize kararın ulaşmasının böyle uzun sürmesi.. nedir yani bu kadar uzun sürecek olan? Sinir olmamak elde değil!

Sizin vize türü nedir? Kararin verildigini nasil ögrendiniz? Biz tamamen sans eseri ögrendik, UKVI ile konusmada diyoruz ki evraklar bize geri döndü, dosya kapandi neden bizimle kimse iletisime geçmiyor?Iki hafta sonra Visainfoshefo mail atiyor diyorki 12 Agustosta karar verilmis evraklar simdiye kadar elinize gecmis olmali:)) Tabiki biz saskinlik icerisinde:) Ne sorduk ne ögrendik! TLS’ e gidip görüstüm, o tarih karar verildigi anlamina gelmiyor diyorlar, üc farkli asamadan geciyor verilen karar dediler eger 60 günü gecen priority yerlesim vizesi bekleyen varsa muhtemelen konsoloslukta memurun dosyanizi kenarda kösede unuttugu anlamina gelebiliyormus, gercekten insanin hayatinin en mutlu dönemi en sancili donemine dönüyor:(

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2018 12:47 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Başak
Merhabalar herkese. Partnerimle iki yila yakindir ayni evde yasiyoruz. Ve ingiltereye yerlesmeyi istiyoruz. Partnerim ingiltere vatandasi. Suan londrada arastirma yapmak icin gitti. Vize londrada ya da istanbulda evlilik icin bize yardimci olacak danisman ya da avukat taniyorsaniz iletisim bilgisi verme imkaniniz varmidir ? Kendimiz uapalim dedik, isin icinden cikamadik. Bir adim bile atamadik. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Umarim sonuclar hepiniz icin olumlu olur ve sevdiginiz insana kavusursunuz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2018 15:43 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 33
Aldığı teşekkür: 7
Vize Türü:
Burcu: Oğlak
evrenf Merhabalar,
Bu tek başına yapabileceğiniz bir şey değildir.
Bir avukat yardımı almalısınız.
Siz bir an önce A1 seviye Dil sınavına girip, yeterlilik belgesine sahip olmalısınız.
British Council üzerinden yapılıyor bu sınav ayda bir kez.
Eğer ki partneriniz Londra’da ise, orada mutlaka bu konuda hizmet veren avukatlar vardır.
Zor bir süreç ama hiç birşey imkansız değildir.
Şartlar ve istenilenler sunulduğu takdirde sonuçların olumlu çıkacağı kanaatindeyim. Bende bekliyorum henüz.
.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2018 20:58 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Başak
CIVILPARTNER ben bu harbiyede ki yerden ielts life skills a1 sinavi icin gun aldim 4 ekim de sinav var. 2 yil gecerli zaten. Siz bir avukatla calisiyorsaniz bana o avukatin bilgilerini gonderirmisiniz rica etsem. Bizde calisalim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 742 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 15 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: