Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 21 Eyl 2018 22:03

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Hic yurtdışına çıkmadım
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2018 19:45 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Merhaba arkadaslar öncelikle sizler ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.benim sorum olacak şimdi ben eşimle facebooktan tanıştık ben marmariste yasıyorum esim marmaris facebook sayfasından bir paylaşım yapıp bende yaptığımı paylaşımı begendim ve onu ekledim 3 gün sonra bi yerde buluşup ilişkimizi ilerlettik o marmariste uzun sureli tatildeydı ve ben en az ıkı ay onun evinde kaldım sonra ailem ile tanıştırdım sonra esim ekimde gitti ocağın sonu geldi ev tuttuk birlikte yasadık 2017Haziran 16 da evlendik esim tekrar ekimin sonu gitti ve 6 ay dolmak uzere calısıyor maaşı duzgun 18600 un ustunde ve yerleşim vizesi almayı dusunuyoruz yıne 2018 Mart ayında ıs yerinden ıkı haftalık ızınle istanbula tatile gittik Mayıs gıbı 6 ayı doluyor yalnız benım korkularım benım Ilkkez bır pasaportum olacak ve yenı aldım daha once hıc yurtdışına cıkmadım vizem falan da yok pasaportum bomboş acaba bu sorun olur mu bırde esim annesi babası yok amcası gılde kalıyor amcasıgıl bır odayı bıze verecekler bu sorun olur mu evde amcası teyzesi ve oglu var yardımlarınızı bekliyorum tskler...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2018 20:04 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 46
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Burcu: Terazi
evlilik vizesinde sizin daha once yurtdisina cikmamis olmaniz sorun olmaz evliliginiz gercek bir evlilik oldugunu ve maddi yeterliligi karsiladikdan sonra sorun olcagini zannetmiyorum forumda evlilik vizesiyle ilgili surecleri iyi okuyun evraklar vs sorunsuz alirsiniz vizenizi insallah saygilar

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2018 20:37 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: -
Cok tesekkur ederım yardımın ıcın pekı ev ıle ılgılı bır sorun olur mu Bırde bızım tanışalı Nisanın sonu gıbı ıkı yıl olacak tanıştığımızdan 1 yıl sonra evlendik yanı ama tanıştığımıza aıt bır foto yok ama dugun gezme eglence fotosu bır suru bırde bazen tartıştık eşimle ben onu sılmıstım face ten ama onda butun konuşmalar var herhalde bakıcak yanı sunları anlatmak ıstıyorum birliktelik suresi sorun olur mu esim ıle 2016 Nisan ayında tanıştık 2017 Haziran ayında evlendik 2018 Mayıs ayında yerleşim vizesi almayı dusunuyoruz acaba cok kısa tanışma evlenme ve vizeye aceleci davranma nedeniyle bıze red verebilirler mi?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: