Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Eyl 2018 22:41

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2018 10:35 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 82
Vize Durumu: Var
Vize Türü: UK vatandasi
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Aslan
Landing card la alakasi yok bu hikayenin ama yine yazmak istedim. yanlis vize memuruna gelirsen can skici olabiliyor giris cikislar. Almanyaya tatile gitmistim bundan 2 sene once hava alaninda indim ve memurun sordugu ilk soru vizen varmi dedi bana bende hayir vizem yok dedim cunku vizeye ihtiyacim olmadigini biliyordum UK vatandasligim oldugu icin,Memur dedi vizen yoksa ne isin var senin burda bende dedim ne vizesi senin vizen varmi hair dedi Ben Almanim ve AB vatandasiyim him dedim iyi benimde tekrar sordu vizen varmi konustuklarinizdan hic birsey anlamiyorum dedim ne vizesi daha vize konturulune girmeden bu sorular bana dedi pasaportunu ver cikartip Uk pasaportumu verdim ve sen uk vatandasin senin vizeye ihtiyacin yok dedi neden soylemedin uk vatandasi oldugunu bende dedimki siz sormadinizki siz vizemin olup olmadigini sordunuz yuzundeki ifadeyi gormenizi isterdim yerin dibine girdi . memura dedim size bir soru sormak istiyorum almanya ve avrupada dogmus nice gocmen insanlar var sizin yaptiginiz irkciliktir pasaportu gormeden insanlari yadirgamak Ab kuralarina haykiri alman kuralarina dahi aykiri bir eylem gerceklestirdiniz sirf rezil etmek icin UK vatandasi olarak giris yaptigimi soylemedim sirada bekliyenlerin icinde rezil oldu gitti. yani demek istedigim buraya geldiginizde haklarinizi okuyun ogrenin ve kendinizi ezdirmeyin.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2018 11:33 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Cevap için teşekkür ederim. Ancak occupation olarak mesleginiz yazin denildi tekrardan yani oraya mechanical engineer yazmam sorun yaratir mi student mi yazmam gerekir egitim icin gidiyorum ama meslegim de var sonucta bilemedim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: