Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 17 Eki 2018 07:45

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EEA Vizesi - REDDEDİLDİ
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2018 20:48 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 2
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Oğlak
Bence yanlis bilgi ben 5 gun once eea fp aldim bu 4.kez alisim. Arkdasta 3 gun aldi.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2018 20:39 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü: EU Vatandaşı
Burcu: Boğa
Arkadaşlar herkese selamlar.ben Kıbrıs vatandaşı olduğum için UK da yasal kalıp yaşıyorum.Kazakistan uyruklu eşimi 01.11.2016 tarihinde çok kısa süren bir zamanda vizesini alarak geldi.Ne yazık ki EEA2 vizesine ilk başvuruda eksik belge koyduğum için formlar geri geldi. Sonrasında ise ne yazık ki pasaport süresinin bitmesinden dolayı başvurusu değerlendirmeye alınmadı.Bizde Kazakistan'a gelerek yeni pasaportunu alarak yeni sıfırdan EEA vizesine Kazakistan'dan başvuru yaptık. 20 iş günü içerisinde karar geldi.Fakat ne yazak ki red almışız. Ve eşime karara itiraz etme hakkı verdiklerini ama bunu 28 gün içerisinde gerçekleştirmek zorunda olduğunu belirtiler.Fakat belgeye baktığımızda 8 şubat tarihinde karar verildiği yazıyordu.ama bize teslim edilen tarih 19 şubat......arada nereden baksaniz 11 günlük kayıp zaman var. Öncelikle reddin gerekçesi benim almış olduğum payslip ile bankaya kendim cash olarak yatırdığım para arasında dengesizlik olduğu yazıyordu. Simdi bu durum ile karsilasmis bir arkadasimiz var mı. Itirazı sadece yurtdışından yapılabildiği yazıyor. Bu itirazı ben UK yapabilirmiyim.Ayrica itirazlar ne derece olumlu sonuçlanıyor bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2018 13:08 
Kullanıcı avatarı
Tekrar merhabalar,
Yorumlarınız için teşekkür ederim. İngiltere’den bi avukat aracılığıyla eşimin kimlik kopyasını da ekleyerek tekrar başvuru yaptık. Avukat ön yazı ekledi, ben de birkaç ilave belge ekledim. 02 Nisan’da evraklar UKVI’ya ulaştı. 20 Nisan’da vize verildi.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2018 23:29 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: -
Arkadaslar merhaba,
Esim Italyan ve biz italyada yasiyoruz. yaklasik 2 yildirda evliyiz. Tatil icin UK ye gidecegiz ve EEA FP ye basvurdum gecen hafta. Herkes tonlarca evrak toplamis. ama ben sadece evlilik cuzdani, esimin passport, ID, banka dokumani, Belediyeden ayni evde yasadigimizin kaydi ve yine esimin yazdigi ingilizce bir dilekceyi koydum.. Tabi birde kendi passimi, oturum evragimi. Bakiyorum insanlar resim,tatil resimlerinide koymuslar. Bu gercekten evli olmamiza ragmen gereklimi? Biz bu arada yerlesmeye degil tatile gidiyoruz, esim ucak muhendisi ve sonucta iyi bir isi var (birakamayacagi). Son birsey daha ben 5 yil once bekarken Ankara Ant. basvurmustum, red gelmisti. Bu etkiler mi? Walla baya da uzun zaman evveldi.. bu tarz durumda olan varmi? bakalim sonuc ne zaman gelecek

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz