Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 21 Tem 2018 23:05

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 53 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2018 08:46 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
beskazali yazdı:
10 yıllık vizeye başvuracağım.vizeye başvururken fazladan para ödeyip sonucu hemen öğrenebiliyormuşuz. onunla ilgili bilginiz var mıdır

merhaba beskazali,
premium vize turune basvuru yapabilirsin. ama bu tamamen senin sartlarina bagli
1. genelde basvuru karisik olursa alamazsin diyorlar o gunde ve paran yaniyorus.
bizim durumda o gun hemen cevap verirler mi bi avukata sormadan basvurma derim
2. basvurma suren az kaldiysa zaten premium icin muhtemelen yer bulamazsin. premium randevu usuku calisiyor. randevular da 4 hafta sonrasina anak bulunuyor.

kolay gelsin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2018 08:50 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
londoner44 yazdı:
Herkese merhaba, bende 10 yillik uzerinden oturum aldim ancak esime basvuru yapamadik tabiki onun icin flr fp formunu tavsiye ettiler sizin basvuru turunuz bumudur?

siz oturum aldiysaniz ve esiniz de su anda inglterede ise flr fp yapabilirsiniz.
viewtopic.php?p=84867#p84867 detayli bilgi ve paylasimlar icin bu linke gelebilirsin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2018 08:52 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
canilg84 yazdı:
Arkadaşlar avukatından ho den yakın zamanda mektup alan durumu sorgulatan var mı süre ile ilgili ?

surec hakkinda henuz bir bilgi yok. oldugu anda yazariz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2018 09:03 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
hakanuk yazdı:
Arkadaslar merhaba, 2 yil kurali cok net ancak benim bi sorum olacak.. Benim esim ve cocuklar tam 2 yil kala vizeyi aldilar ve girisi yaptilar, hatta esimin uzerine kira kontrati, banka hesabi falan hallettik, sonra onlar TC ye geri dondu cocuklarin 2.donemi bitmesini bekliyoruz, esim ayda bir 2-3 gun kalip donuyo.. simdi bu durumda 2 yil kuralini bozmus oluyor muyuz ? Varmi boyle bi duydugunuz tecrube yasayan? Degerli yorumlariniz icin tesekkurler...

hakanuk, benzer durum yasamadim,
ancak ulke disinda toplam kalabilme suresi diye bisey var. onu asmamasi lazim diye dusunuyorum. cunku, ankara vizesine sahip olan kisiye bu sekilde uygulaniyor ona bagimli olana da aynisi uygulanir. dolayisiyla eger toplamda o sure asilirsa sikinti olusabilir. mutlaka sorun bir avukata. internette bulamadim

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2018 18:17 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: Yengeç
husates yazdı:
hakanuk yazdı:
Arkadaslar merhaba, 2 yil kurali cok net ancak benim bi sorum olacak.. Benim esim ve cocuklar tam 2 yil kala vizeyi aldilar ve girisi yaptilar, hatta esimin uzerine kira kontrati, banka hesabi falan hallettik, sonra onlar TC ye geri dondu cocuklarin 2.donemi bitmesini bekliyoruz, esim ayda bir 2-3 gun kalip donuyo.. simdi bu durumda 2 yil kuralini bozmus oluyor muyuz ? Varmi boyle bi duydugunuz tecrube yasayan? Degerli yorumlariniz icin tesekkurler...

hakanuk, benzer durum yasamadim,
ancak ulke disinda toplam kalabilme suresi diye bisey var. onu asmamasi lazim diye dusunuyorum. cunku, ankara vizesine sahip olan kisiye bu sekilde uygulaniyor ona bagimli olana da aynisi uygulanir. dolayisiyla eger toplamda o sure asilirsa sikinti olusabilir. mutlaka sorun bir avukata. internette bulamadim

yorum icin tesekkurler..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2018 10:18 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Merhaba vizeden cevap alan birileri varmı acaba. Süreçle ilgili bilgisi olan lütfen yazabilirmi. 5 ay olacak fakat daha cevap gelmedi. En fazla ne kadar sürer bilgilerinizi yazarmısınız lütfen.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2018 11:19 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 7
Vize Türü:
Burcu: Boğa
canilg84 mesajı görmedim arkadaşım kusura bakma. Evet eşim Türkiye'ye gitmeden başvuru yaptık ve 2 ayın dolmasına birkaç gün kala olumlu cevap geldi.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2018 21:56 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
nrn23 yazdı:
Merhaba vizeden cevap alan birileri varmı acaba. Süreçle ilgili bilgisi olan lütfen yazabilirmi. 5 ay olacak fakat daha cevap gelmedi. En fazla ne kadar sürer bilgilerinizi yazarmısınız lütfen.

Malesef flr(fp) tam olarak suresi belli olmayan bir basvuru. ankara basvurularinda bile 6 aydan sonra bilgilendirme yapiliyor. ama bunda o da yok . Allah bekleyen herkese kuvvetli sabirlar versin. ama insallah cabucak bir haber alirsiniz. ilk guzel haber sizden gelecek galiba..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 May 2018 14:53 
Kullanıcı avatarı
husates yazdı:
nrn23 yazdı:

Malesef flr(fp) tam olarak suresi belli olmayan bir basvuru. ankara basvurularinda bile 6 aydan sonra bilgilendirme yapiliyor. ama bunda o da yok . Allah bekleyen herkese kuvvetli sabirlar versin. ama insallah cabucak bir haber alirsiniz. ilk guzel haber sizden gelecek galiba..

Arkadaşlar bu sabah eşimin BRP sı geldi. 30 ocakta başvurmuştuk flr fp vize türüne. Hamdolsun bugün sonuçlandı. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 May 2018 19:19 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Misafir yazdı:
husates yazdı:
nrn23 yazdı:

Arkadaşlar bu sabah eşimin BRP sı geldi. 30 ocakta başvurmuştuk flr fp vize türüne. Hamdolsun bugün sonuçlandı. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara.

Merhaba hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza. Biz 24 Kasımda başvuru yaptık fakat henüz bir cevap gelmedi acaba bir sorunmu var. 6 ay olacak başvuru süremiz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 53 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: belegurthsyn ve 15 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: