Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 22 Haz 2018 22:22

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2017 14:56 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Başak
Merhaba Arkadaşlar

28 Kasımda başvuru yapmıştım,15 aralık itibariyle evraklarım geldi maaşımın asgari ücretten yatması ve fuara ilk defa gideceğimden dolayı red aldım.tekrar başvurmayı düşünüyorum ve yazdıkları nedenlere karşılık belgeleri sunmayı düşünüyorum.şirket sahipleri yurtdışında fuara gidip geliyorlar onların pasaporttaki vizelerinin fotokobilerini çekip giriş çıkış zamanları ve önceki fuar tarihlerini ekleyeceğim.maaşım 2.500tl fakat bankaya yatan tutar 1.400tl bu konuya takılmışlar bununla ilgili fikirlerinizi almak istiyorum nasıl bi mektup yazabilirim? banka hesabımda 4.000tl ve 20.000USD bulunmakta ve üstüme araç ve ev bulunmakta evde kiracı var sözleşme,araç ruhsat fotokobisi vs. bunları başvurumda eklemiştim.Red evrağını ekliyorum fikirlerinizi bekliyorum fuar 25.şubatta kısa zamanda tekrar başvurmayı planlıyorum.Yardımlarınız rica olunur.

Eklentiler:
WhatsApp Image 2017-12-18 at 15.12.02 (1).jpeg
WhatsApp Image 2017-12-18 at 15.12.02 (1).jpeg [ 201.83 KiB | 842 kere görüntülendi ]
WhatsApp Image 2017-12-18 at 15.12.02.jpeg
WhatsApp Image 2017-12-18 at 15.12.02.jpeg [ 241.43 KiB | 842 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2017 15:45 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 38
Aldığı teşekkür: 170
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Oğlak
darksoul Merhaba gecmis olsun. 2500 TL konusunda haklilar .mutlaka 2500tliklik maasain 1400 Tl olara ki Turkiyede ki resmi asagari ucretinde altinda oldugunu belitriyor mektup bunu cok iy aciklaman lazim. Onlara gore senin maasin 1400 bu maasla ev/ araba da alamak zor olacagi icin koydugun diger dokumalari kale almamislar.
- Yapman gereken 2500TLin niye 1400tl olarak hesabina yattigi ve aradaki farki nasil aldigin
- Sirketten neden seni yolladiklarina dair yazi.
- Ve en onemlisi eger sirket seni bu fuara yolluyorsa yani bu kisisel bir gezi degilse. Sirketin mali durumu ve masraflarini karsilacagina dair yazi.

umarim yardimci olur.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2017 15:50 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 34
Aldığı teşekkür: 23
Vize Türü: ECAA
Burcu: -
Gidiş / dönüş uçak biletlerini, fuar davetiyesi ve katılım onay yazılarını da ekleyebilirsiniz, net bir şekilde parasal dememiş, geri döneceğinizden emin olamadım da diyor.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2017 15:57 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
usbicer geri doneceginizden emin degiliz mali durumun baska bir ifadesi. 1400tl kazanci olan biri ingilitere gibi pahali olan bir ulkede bir kac gun nasil gecirir mektupda yazmasa da adamlarin takildiklari nokta bu.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2017 21:25 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 34
Aldığı teşekkür: 23
Vize Türü: ECAA
Burcu: -
Doğrudur, o anlamda çıkıyor. Şirket sponsor yazısı ve uçak biletleri belki durumu kurtarırdı.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2017 06:36 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Salihist yazdı:
darksoul Merhaba gecmis olsun. 2500 TL konusunda haklilar .mutlaka 2500tliklik maasain 1400 Tl olara ki Turkiyede ki resmi asagari ucretinde altinda oldugunu belitriyor mektup bunu cok iy aciklaman lazim. Onlara gore senin maasin 1400 bu maasla ev/ araba da alamak zor olacagi icin koydugun diger dokumalari kale almamislar.
- Yapman gereken 2500TLin niye 1400tl olarak hesabina yattigi ve aradaki farki nasil aldigin
- Sirketten neden seni yolladiklarina dair yazi.
- Ve en onemlisi eger sirket seni bu fuara yolluyorsa yani bu kisisel bir gezi degilse. Sirketin mali durumu ve masraflarini karsilacagina dair yazi.

umarim yardimci olur.

Mesajın için teşekkür ederim kardeşim.

2 tane şirketten mektup yazmıştım onlarıda ekleyeyim bakın bu yazılarla sunmuştum evraklarımı burada hatalıyım demekki bu yazıları daha açıklayıcı bi dille vermem gerekli belli ki fuar davetiyesi otel uçak rezervasyonu istenen her belgeyi göndermiştim.

Eklentiler:
WhatsApp Image 2017-12-19 at 09.32.59.jpeg
WhatsApp Image 2017-12-19 at 09.32.59.jpeg [ 121.18 KiB | 791 kere görüntülendi ]
WhatsApp Image 2017-12-19 at 09.32.58.jpeg
WhatsApp Image 2017-12-19 at 09.32.58.jpeg [ 80.67 KiB | 791 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2017 08:51 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Sirketin imza sirkuleri ama oncelikle onlarin mali durumunu gosteren bank extrelerinin eklenmesi lazim . mektupta yol kalacak masraflarini garanti ediyoruz diyor .garanti degil biz oduyoruz olacak. sirketin kresi karti extresini eklediniz mi ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2017 09:02 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: Terazi
burası ingiltere. ingiltere vize memuru şöyle düşünüyor senede milyonlarca insan ingiltereye gelmek için vizeye başvuruyor. adamlar ister istemez seçiyorlar. bi de sorun şu adamlar belgesiz hiç bir zaman vize vermiyor. verdiğin belgelerin birbiri ile uyuşması lazım. adamlar resmen zeka küpü. sen vize başvurunda onlarla belgenle konuşacaksın. yoksa sahte diye algılıyorlar. maaşın 2500 lira ve sen 1400 gösteriyorsan bunu hiç bir şekilde vize memuruna açıklayamazsın. sen 10 bin de alsan maaşın 1400 tl o adam için. belge tamamen belge. ne söylüyorsan belgeleyeceksin. ingiltere çok farklı bir ülke. 1 sterlin dahi para hesabına geldiğinde onu araştırıyorlar. bizdeki gibi işlemiyor oralarda kanunlar. o yüzden vize başvurusunda bir danışmana başvurun. kendi kafanıza göre başvurmayın. ben o hatayı yaptım geçmişte. adamların tek baktığı şey evrak. ne söylüyorsan evrakla kanıtlayacaksın. yoksa lafların boş onlar için. bi ehemmiyeti yok. adamlara kızıyordum şimdi hak veriyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=3wlRuhxW2uw

buradaki linki bi izle istersen. bir sürü insan kaçak yollarla ingiltereye gelmek istiyor. foreign office çok sıkı tutuyor bu vize işlerini. ingilizlere yamuk yapmayacan. kural bu. yoksa barındırmazlar seni

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2017 09:03 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Salihist yazdı:
Sirketin imza sirkuleri ama oncelikle onlarin mali durumunu gosteren bank extrelerinin eklenmesi lazim . mektupta yol kalacak masraflarini garanti ediyoruz diyor .garanti degil biz oduyoruz olacak. sirketin kresi karti extresini eklediniz mi ?

şirketin imza sirküleri ve banka ekstrelerini eklemiştim 3 aylık.şirket kredi kartı ekstresi eklememiştim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2017 09:11 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
darksoul bu fuarda daha cok makyaj malzemeri var sanirim bir sekilde bu fuara neden katilmaniz gerekiyor vs bublar 1-2 cumle ile izah edilmeli. kredi karti extresi eklenmeli? seyehay sigortan var mi? varsa his expenses accident and illnessi cikart gerek yok. cunku seyahat sigortan olmali. ama en onemlisi 1100tl nakit olarak aldigini soylemissin ama ispati yok. 1100tlyi nakit olarak hesabina her ay yatiriyormuydun maas zamani? bence 2500tl hesabina yatmaliher ay.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: