Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 18 Kas 2018 00:04

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 551 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2018 09:00 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Balık
Standar EEA family permit vizesine 6 temmuzda başvuru yaptım ve hala sonuç yok... Normalde 15 iş günü içerisinde sonuçlanıyor. Bu normal mi sizce ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2018 20:06 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 6
Vize Durumu: Var
Vize Türü: EEA2
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Aslan
Merhaba mollaoglu7,
Şuanki süreç nasıl işliyor tam bilmiyorum. Ben 5 Ekim 2017'de başvurduğum vizemden, 8 şubat 2018'de sonuç almıştım. Yaklaşık 4,5 ay bekledim. Şuanda daha hızlı ilerliyor diye biliyorum ama başvurduktan 2-3 ay sonra da vize çıkabilir, endişe etmeyin. Tabi ki umarım en kısa sürede sonuç alırsınız.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2018 21:33 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Merhaba arkadaşlar 6 temmuz da başvuruyu yaptım. 16 Temmuz’da Sheffield dan başvurumun teslim alındığına dair mail aldım. Bugün itibariyle hala sonuç yok ve bu bilinmezlik insanı yiyip bitiyor. Her an gelebilir diye şehir dışına çıkamıyorum. Aranızda son zamanlarda başvuru yapıp sonuç alan arkadaşlar varsa bilgilendirir misiniz?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2018 14:09 
Kullanıcı avatarı
mollaoglu7 yazdı:
Merhaba arkadaşlar 6 temmuz da başvuruyu yaptım. 16 Temmuz’da Sheffield dan başvurumun teslim alındığına dair mail aldım. Bugün itibariyle hala sonuç yok ve bu bilinmezlik insanı yiyip bitiyor. Her an gelebilir diye şehir dışına çıkamıyorum. Aranızda son zamanlarda başvuru yapıp sonuç alan arkadaşlar varsa bilgilendirir misiniz?

Merhaba,
Ben İstanbul'dan 10 Temmuzda başvuruda bulundum, 18 Temmuzda Sheffield'den teslim alındı bilgisini aldım. Dün (10 Ağustos) TLS websitesinde başvurum ''Decision Made'' oldu ancak daha gelip alabilirsiniz emaili gelmedi, pazartesi günü gelir diye umuyorum.

UKVI'ye ulaşmayı denediniz mi? Ben birkaç kere email atıp 15 iş günü geçti, ne zaman sonuçlanır vs. sordum.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018 21:15 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Merhaba geçen hafta pasaportumu ret mektubu ile birlikte aldım. Evlilik cüzdanı hariç gönderdiğim bütün evraklar İngilizceydi. Ret açıklamasında ise başvuru yaparken bütün evrakları İngilizce göndereceğime dair imza attığımı ve evraklar İngilizce olmadığı için ret verdiği yazıyordu. Bütün evrakları tekrar topladım evlilik cüzdanını noter onaylı ve apostlilli çevirisini yapıp ek olarak formül b evlilik belgesinince aynı şekilde çevirisini yaparak bugün itibariyle tekrar Bursa’dan başvuru yaptım.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2018 08:41 
Kullanıcı avatarı
merhaba arkadaşlar , benim eşimde ingiliz vatandaşı fakat biz türkiyede yaşıyoruz ve burada yaşamak istiyoruz , açıkçası ingiltereye ben sadece eşimin ailesini ziyaret amaçlı gidiyorum , fakat vize ücreti dolar kuru nedeniyle çok arttı , herhangi bir vize türüne vize ücreti ödemeden başvurabilirmiyim ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2018 12:14 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 3
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Burcu: -
Merhaba herkese. Bizde 29 ağustosta evraklarımızı teslim edicez. Fakat gelire dair herhangi bir belge koymadık. Finansal dayanaga dair belge istenmiyor diye okudum cok yerde ama hemen hemen herkes bi gelir yada mal varlığı göstermiş sanırım. Umarım bu konuda sorun yaşamayız. Mali konuda yetersiz gözüküp red alan varmı? Birde sizler hangi belgeleri koydunuz?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2018 20:04 
Kullanıcı avatarı
Merhaba,
11 Temmuz’da İstanbul’dan yapmış olduğum başvurum için hala cevap alamadım. 15 Ağustos’ta gelen mailde karar verildiğinin yazmasına ve aradan neredeyse 2 hafta geçmesine rağmen bir gelişme yok. Benim durumumda olup böyle uzun bekleyenler var mı acaba?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2018 06:57 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü: EAA
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Burcu: -
sahi yazdı:
Merhaba herkese. Bizde 29 ağustosta evraklarımızı teslim edicez. Fakat gelire dair herhangi bir belge koymadık. Finansal dayanaga dair belge istenmiyor diye okudum cok yerde ama hemen hemen herkes bi gelir yada mal varlığı göstermiş sanırım. Umarım bu konuda sorun yaşamayız. Mali konuda yetersiz gözüküp red alan varmı? Birde sizler hangi belgeleri koydunuz?

firmadan aldığım kontratı koydum orada maaş filan yazıyor. ancak bu sadece bir + getirecek bana sen koymayabilirsin böyle bir zorunluluk yok.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2018 12:08 
Kullanıcı avatarı
merhaba... bilgi vermek icin yaziyorum...
24 temmuzda ist mecidiyekoy'den basvurdugum vize 28 agustos bugun elime gecti... cevreden, agustos ayinda ozellikle ogrenci vizeleri icin yogun olduklarini duydum...
bekleyenlerin bir an once vizelerine kavusmalarini diliyorum...
sevgiler...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 551 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: