Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 21 Eyl 2018 21:53

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2017 10:55 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
Selam arkadaşlar Eylül ayında ikinci el bir araç alacağım bunun yanında sigorta fiyatları uçmuş. Yurtdışı ehliyetimizle birlikte gördüğüm en düşük fiyat 2,100 GBP arabadan pahalıya geliyor neredeyse bir de bu sigorta fiyatı yalnızca Third Party için. Daha önce aracına sigorta yaptıran oldu mu? Nasıl bir yol izlemeliyiz buradan hasarsızlık raporu vs. getirsek indirim alma şansımız oluyor mu? ucuza sigorta yapan şirketler biliyor musunuz? Cevaplar için teşekkür ederim daha önce açtığım konulara yorum gelmedi umarım buna gelir :) :(

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2017 14:15 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 3
Vize Türü:
Burcu: -
Bolivar yazdı:
Selam arkadaşlar Eylül ayında ikinci el bir araç alacağım bunun yanında sigorta fiyatları uçmuş. Yurtdışı ehliyetimizle birlikte gördüğüm en düşük fiyat 2,100 GBP arabadan pahalıya geliyor neredeyse bir de bu sigorta fiyatı yalnızca Third Party için. Daha önce aracına sigorta yaptıran oldu mu? Nasıl bir yol izlemeliyiz buradan hasarsızlık raporu vs. getirsek indirim alma şansımız oluyor mu? ucuza sigorta yapan şirketler biliyor musunuz? Cevaplar için teşekkür ederim daha önce açtığım konulara yorum gelmedi umarım buna gelir :) :(

Merhaba,

gocompare gibi fiyat kiyaslamasi yapan siteleri denemismiydiniz? Bu gibi sitelerden fiyati gorup fiyati veren firmayi arayip indirim istrseniz size indirim yapacaklardir. Ayrca Ingiliz ehliyeti disindaki eliyetlere genellikle yuksek fiyat veriyorlar. Eger ingiliz ehliyetiniz yoksa, Ingiliz ehliyeti olan bir yakininiza rica edip, onu policenize ekletirsniz fiyat oldukcaa dusecektir diye tahmin ediyorum.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2017 14:28 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 36
Aldığı teşekkür: 71
Vize Türü:
Burcu: Koç
Bolivar ben ikinci el arac aldim 800 pound ve sigorta 785 pound tuttu TR ehliyeti ile sigorta yaptirdim diamond firmasindan arac benim ustume arkadasimda aracta 1. sofor Full UK ehliyeti olan arkadasim 2. soforo ben gorunuyorum :) Ama sigorta yaptirirken park yerine kadar soruyorlar sokaga park etmek pahali garajim var derseniz ucuza geliyor gibi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2017 14:48 
Lider
Lider
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 164
Aldığı teşekkür: 283
Vize Türü: ECAA 2
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Koç
Sigortayı Comprehensive olarak sorgulat. Third Party daha pahalıya geliyor. Merak edip denemiştim daha önce.

Mantıken düşününce Third Party'nin daha ucuz olması gerekiyor ancak Comprehensive daha ucuz. Ayrıca sigortanın başlayacağı gün bile fiyatları etkileyebiliyor. +-3 gün deneyip fiyatlara bakmak lazım.

http://www.aotb.org.uk | http://www.facebook.com/aotb.org.uk | http://www.twitter.com/aotborguk

-------------------------

2016-2017 ANKARA ANLAŞMASI ILR BAŞVURULARI VE SONUÇLARI LİSTESİ:
http://bit.ly/2fAB7d3

Ankara Anlaşması İlk Başvuru:
İstanbul - 7 Nisan 2015 | Sonuç: 27 Nisan 2015
Ankara Anlaşması 3 Yıllık Uzatma:
London - 11 Nisan 2016 | Sonuç: 13 Mayıs 2016
Ankara Anlaşması ILR:
Bir başka bahara kaldı. Geçmiş olsun.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2017 17:19 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
nar yazdı:
Bolivar yazdı:

Merhaba,

gocompare gibi fiyat kiyaslamasi yapan siteleri denemismiydiniz? Bu gibi sitelerden fiyati gorup fiyati veren firmayi arayip indirim istrseniz size indirim yapacaklardir. Ayrca Ingiliz ehliyeti disindaki eliyetlere genellikle yuksek fiyat veriyorlar. Eger ingiliz ehliyetiniz yoksa, Ingiliz ehliyeti olan bir yakininiza rica edip, onu policenize ekletirsniz fiyat oldukcaa dusecektir diye tahmin ediyorum.

Teşekkür ederim evet tanıdığım UK License olan İngiliz bile var ve yaşı 40+. Sigortayı onun üstüne yapıp kendimi 2. Sürücü olarak mı göstermeliyim?

hakanislondon yazdı:
Bolivar ben ikinci el arac aldim 800 pound ve sigorta 785 pound tuttu TR ehliyeti ile sigorta yaptirdim diamond firmasindan arac benim ustume arkadasimda aracta 1. sofor Full UK ehliyeti olan arkadasim 2. soforo ben gorunuyorum :) Ama sigorta yaptirirken park yerine kadar soruyorlar sokaga park etmek pahali garajim var derseniz ucuza geliyor gibi

Aracı kendi üstüne aldıktan sonra sigortayı mı onun üzerine yaptırdın tam olarak nasıl bir yol izledin cevabın için çok teşekkür ederim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2017 17:20 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
hampshire yazdı:
Sigortayı Comprehensive olarak sorgulat. Third Party daha pahalıya geliyor. Merak edip denemiştim daha önce.

Mantıken düşününce Third Party'nin daha ucuz olması gerekiyor ancak Comprehensive daha ucuz. Ayrıca sigortanın başlayacağı gün bile fiyatları etkileyebiliyor. +-3 gün deneyip fiyatlara bakmak lazım.

Teşekkür ederim evet gerçekten değişik bir hadise :)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2017 15:10 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
hakanislondon hocam selam hangi aracı aldınız araç alırken neye dikkat etmeliyim hangi markalar fiyatıyla çok avantajlı tşk ederim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: