İngiltere Vizesi Destek Forumu • İngiltere'de Yaşayan Türklerin Buluşma Noktası

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 15 Ağu 2018 01:38

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 242 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018 10:29 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Balık
isadasuk yazdı:
Herkese tekrar merhaba,dün bende Ytl’nin verdiği internet sitesinde ki mail veya telefon ile arama seçeneklerinden telefon ile arama olanını kullandım. Vize başvuruzun Temmuz ayı sonunda sonuçlandığını ve yakın zamanda bir bilgi alacağımızı söyledi yetkili kişi. Umarım Cuma’ya kadar bilgilendirme mail’i gelir ve İzmir TLS Contact şubesine gidip,bir an önce evraklarımızı-pasaportumuzu teslim alabilir. Ytl tam 1 hafta bekledi ve 1 hafta beklemek daha sıkıcı olacak.

Sanırım eşimin pasaportunda ki vize bitimine ya 1 hafta kala elimize ulaşacak yada Ytl’nin ki gibi vize süresi geçmiş şekilde elimize ulaşacak ALLAHIN İZNİYLE OLUMLU SONUÇ gelmesi halinde.

İnşallah olumlu sonuç gelsinde,gerisini pek önemsemiyorum. Çünkü o kadar emek verdim,hayatımı bunun için düzene sokup,ayarladım. Sonuç olarak inşallah olumlu bir sonuç alırım.

Herkese selamlar,iyi günler dilerim.

Iyi yapmissiniz aramakla, cunku belli ki bir sekilde ya unutulmus ya da atlanmis bilgi gonderimi. Biz simdi tekrar bir bekleyise girdik mesela duzetmeyi yapmalari icin. Bu da ayri bir sey ama artik olumlu sonuc geldigi icin cok da onemsemiyoruz bu beklemeyi. Umarim sizin de olumlu sonuclanir.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2018 11:27 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 24
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Ankara Anlasmasi
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Neşeli
Burcu: Yay
Ytl yazdı:
isadasuk yazdı:
Herkese tekrar merhaba,dün bende Ytl’nin verdiği internet sitesinde ki mail veya telefon ile arama seçeneklerinden telefon ile arama olanını kullandım. Vize başvuruzun Temmuz ayı sonunda sonuçlandığını ve yakın zamanda bir bilgi alacağımızı söyledi yetkili kişi. Umarım Cuma’ya kadar bilgilendirme mail’i gelir ve İzmir TLS Contact şubesine gidip,bir an önce evraklarımızı-pasaportumuzu teslim alabilir. Ytl tam 1 hafta bekledi ve 1 hafta beklemek daha sıkıcı olacak.

Sanırım eşimin pasaportunda ki vize bitimine ya 1 hafta kala elimize ulaşacak yada Ytl’nin ki gibi vize süresi geçmiş şekilde elimize ulaşacak ALLAHIN İZNİYLE OLUMLU SONUÇ gelmesi halinde.

İnşallah olumlu sonuç gelsinde,gerisini pek önemsemiyorum. Çünkü o kadar emek verdim,hayatımı bunun için düzene sokup,ayarladım. Sonuç olarak inşallah olumlu bir sonuç alırım.

Herkese selamlar,iyi günler dilerim.

Iyi yapmissiniz aramakla, cunku belli ki bir sekilde ya unutulmus ya da atlanmis bilgi gonderimi. Biz simdi tekrar bir bekleyise girdik mesela duzetmeyi yapmalari icin. Bu da ayri bir sey ama artik olumlu sonuc geldigi icin cok da onemsemiyoruz bu beklemeyi. Umarim sizin de olumlu sonuclanir.

Çarşamba günü verdiğin sitedeki numarayı aramamın ardından bi ses seda çıkmadı şimdiye kadar.

Bu yüzden bende Pazartesi günü İstanbul Başkonlosluğu’nun vize ile ilgili departmanına bağlanmak amaçlı telefondan arıyacağım.

Sonucun Home Office tarafından verildiğini fakat konsolosluğun 3 haftadır pasaportu geri göndermediğini söyleyeceğim.

Bakalım inşallah hayırlısı ile bir cevap alabilirim. Çünkü gerçekten bizim için zaman konusu sıkıntılı günlere girmeye başladı.

3 yıllık başvuru tarihi ; 13 Şubat 2017,
3 yıllık başvuru bio ; geliş 3 Mart / Gönderme 9 Mart 2017,
3 yıllık oturum onayı ; 17 Temmuz 2017

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 242 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot], YandexBot ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: