Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 19 Tem 2018 07:22

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Mar 2017 21:37 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Oğlak
Tesekkur ederim rico hersey icin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018 11:14 
Kullanıcı avatarı
Merhaba hepinize arkadaşlar benim sorum da benzer bir soru , eşimle beraber Avusturya da yaşıyoruz eşim Avusturya vatandaşı benim aile birleşimi vizem var 3 yıllık, İngiltere ye gitmek istiyorum biraz araştırdım uk.visa.gov sitesinden eaa Family permit diye bişey var bu vizeye başvururken ben tek mi başvuracam yoksa ikimiz beraber mi ? Çalışmaya değilde turist olarak bir hafta mesela gidip gelmek istesem yine de eea Family permit e mi başvursam yoksa tourist visa kategorisine mi ? Lütfen bilgilendirirse bilgisi olan arkadaşlar sevinirim çok teşekkürler şimdiden

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018 21:53 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 74
Vize Durumu: Var
Vize Türü: UK vatandasi
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Cesaretli
Burcu: Aslan
linque28 yazdı:
Merhaba hepinize arkadaşlar benim sorum da benzer bir soru , eşimle beraber Avusturya da yaşıyoruz eşim Avusturya vatandaşı benim aile birleşimi vizem var 3 yıllık, İngiltere ye gitmek istiyorum biraz araştırdım uk.visa.gov sitesinden eaa Family permit diye bişey var bu vizeye başvururken ben tek mi başvuracam yoksa ikimiz beraber mi ? Çalışmaya değilde turist olarak bir hafta mesela gidip gelmek istesem yine de eea Family permit e mi başvursam yoksa tourist visa kategorisine mi ? Lütfen bilgilendirirse bilgisi olan arkadaşlar sevinirim çok teşekkürler şimdiden

tatil vizesine bas vurcaksin kardesim. EAA vizesi burda yasiyabilir calisabilirsin. esin avrupa vatandasi onun vizeye ihtiyaci yok sadece sen vizeye basvurcaksin ve rahat alirsin avrupada yasadigindan dolayi.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2018 17:28 
Kullanıcı avatarı
Cevabınız için teşekkürler peki ben gov uk sitesinden konuyla ilgili araştırma yaptığımda orda mesela check if you need a visa bölümünde bakıyorum işte uyrugunuz bölümüne Türkiye ondan sonra gidiş amacınız sorusuna turistik diye cevap veriyorum sonra any family members from Eu bir eu vatandaşı eşi misiniz diye soruyor ona evet diyorum sonra çıkan sonuçta diyor ki apply for a family permit yani ben turist olarak da gitmek istesem bana diyorki family permit başvurusu yap, ne yapmalıyım sizce resim de ekledim bakabilirsiniz

Eklentiler:
Screenshot_20180704-192434.jpeg
Screenshot_20180704-192434.jpeg [ 113.47 KiB | 60 kere görüntülendi ]
Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz