Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Haz 2018 17:08

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 108, 109, 110, 111, 112
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 May 2018 13:44 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 35
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Spouse
Vize Statüsü: Başvuru Hazırlığında
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
yigitc Merhaba Yigitc, 1-2 sorum olacak sana yanitlayabilirsen cok sevinirim. Premium ile 22 Haziran 2018'e randevu aldim. 'Premium servis appointment booking' sayfasindan download etmemi istedikleri ve de ettigim 'Appointment Booking Checklist' formunda diyor ki; "If you have not already done so, you will need to download and print your application form by signing in to your booking Complete and sign the application form and bring it to your appointment". Ok, ilk sorum su; Burada soz edilen "Application Formu"nu download ettim ancak sadece 2 sayfalik 'applicant' bilgilerini iceren bir form gordum, imza alani da goremedim ayrica, bu formu mu imzalayarak vermemiz bekleniyor, soz edilen 'Application Form' bu mudur? Ben application formunun FLR-M form oldugunu ve FLR-M formunu da bu 2 sayfalik applicant formu ile birlikte ayni sayfadan download edebilecegimizi sanmistim ama oyle olmadi, anladigim kadariyla onu ayrica GOV. UK'den indirip elle doldurucagim bu durumda, ok. Peki bu soz ettigim diger 2 sayfalik 'Applicant' bilgilerini iceren formun neresini imzalayacagim da verecegim, oyle rastgele sayfanin altina bir yerlere mi, yoksa sadece print edip mi verecegim, ben mi yanlis anliyorum, bilemedim? Ikinci sorum da su; Peki FLR-M formunda yer alan ve form ile ilgili genel aciklamalar iceren ilk 6 sayfayi da evraklar arasina eklemeli miyim? Bence gerek yok ama emin olamiyorum, en guzeli bir bilene sormaktir diye dusundum :) Simdiden cok tesekkur ederim..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2018 22:35 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Burcu: Koç
hampshire yazdı:
Ben böyle bir e-mail aldım ve bu anketi doldurdum. Başvurunun güzel yanları ve olumsuz yanları ile vize memurunun davranışları hakkında bilgiler verdim. Anonim olarak dolduruluyor o bilgiler. Bence vize başvurularının iyileştirilmesi için böyle anketler doldurmak çok faydalı. Doldur, terslik falan yaşadıysan da belirt ki işleme alsınlar.

Engel yazdı:
Arkadaşlar vize başvurunuz sonuçlandıktan sonra 'UK Visas and Immigration Survey' başlığı altında bir mail alan oldu mu?

güncel liste var mı acaba ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2018 14:36 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: -
Merhaba arkadaşlar. Bu foruma yeni katıldım. Aile birleşimi vizemi uzatmak için başvuru yapma zamanımız yaklaşıyor. Gerekli olan A2 sertifikası ilk başvuruda olduğu gibi başvurudan önce geçerliliği HO tarafından kabul edilmiş bir kurumdan alınabiliyor mu? Avukatımız başvuru sırasında 6 dakikalık bir konuşma olacağını söyledi. Kafam karıştı yardımcı olur musunuz. Teşekkürler şimdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2018 14:14 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 20
Vize Türü:
Burcu: Akrep
Merhaba arkadaslar
Esim icin flrm basvurucaz onumuzdeki carsamba. Kendi sirketimiz var ve sirketin geliri yuksek. Esim 50% share holder ve kendimize £24.000 dividend gosterdik bu yil arti director salary yaziyoruz fakat salary duzenli atmadik sahsi hesaba. Sirketin durumuna gore bazen cok bazen az attik hesabimiza. Accountanttan bunu aciklayan 1 de letter ekledik. Fakat gecen ay dividend £24.000 olarak sahsi hesaba yatirildi ve harciyoruz , bank statementlarda goruluyor. Sirket 4 yillik ve evrak olarak bir eksigi yok. Sizce sorun yasarmiyiz?
Tesekkurler

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 108, 109, 110, 111, 112

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Cyildirim ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: