Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 12 Kas 2019 14:50

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1796 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 176, 177, 178, 179, 180
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019 10:48 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
YSertoglu yazdı:
Evet, ben de meraktayim.
2 Agustos'ta parmak izi verirken 8 haftaya cevap alırsınız demişti görevli.
Bugun 9 hafta doldu.

Benım 3 Temmuz online 17 Temmuz parmak izi. Haber yok maalesef. Facebookta 2 Temmuz basvurusuna cevap alanı da gördüm, 17 Haziran (biyo) başvurusuna yanıt almayanı da. Karışık gidiyor.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2019 12:03 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
CuriousG yazdı:
YSertoglu yazdı:
Evet, ben de meraktayim.
2 Agustos'ta parmak izi verirken 8 haftaya cevap alırsınız demişti görevli.
Bugun 9 hafta doldu.

Benım 3 Temmuz online 17 Temmuz parmak izi. Haber yok maalesef. Facebookta 2 Temmuz basvurusuna cevap alanı da gördüm, 17 Haziran (biyo) başvurusuna yanıt almayanı da. Karışık gidiyor.

Bugün 3 yıllık uzatma geldi. Toplamda online başvurudan itibaren 94 gün. Darısı bekleyenlerin başına

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2019 10:06 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Başak
Arkadaslar, Insaat muhendisiyim 10 yillik saha ve ofis tecrubesine sahibim. Ankara antlasmasi ile vize basvura surecundeyim potansiyel musteri mektubu konusunda bana yardimci olabilcek varmi? Yardimci olabilcek kisiler bana f.ciftci@outlook.com dan ulasabilir'. Konu ile ilgilinen kisiler ile cv'mi paylasacagim konu benim icin cok onemli simdiden herkese cok tesekkur ederim.

fatih ciftci

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2019 00:11 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Merhaba arkadaşlar. Bir konuda yardıma ihtiyacım var, hangisine yanıt verirseniz verin, çok faydası olacak. Sorularım şu şekilde:

1) Araştırdığım kadarıyla, başvuruları eski veya yeni sisteme göre yapabiliyoruz. Eskiden, pasaport, brp, ve iş planı vs hepsi verildikten bir süre sonra biometrik başvurusu için mektup geliyordu. Öğrendiğim kadarıyla, şimdi de aynısı var, fakat pasaport ve brp, vize uzatma başvurusunda verilmeyip biometrik randevusunda sunuluyor. Eski sisteme göre başvuru yaparsam, sizce pasaport ve brp asıllarını eklemeli miyim? Eklersem sizce biometrik randevusunda sorun olur mu?

2) İkinci uzatma başvurusu için, önceki 4 senelik hesaplar mı soruluyor, yoksa son 3 senelik mi ? (aslında Değişen sisteme göre, yani internetteki formda hangi yıllar için bilgi isteniyor onu merak ediyorum) Yani 1 sene kalan kişi soruları 1 senelik hesaplamasına göre yanıtlıyor, fakat 4 sene kalmış kişiler, ör: "gelirin nedir?" sorusuna nasıl cevap vermeli--4 sene ortalaması mı alınmalı?)

Teşekkürler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019 12:59 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Balık
zenga yazdı:
Merhaba arkadaşlar. Bir konuda yardıma ihtiyacım var, hangisine yanıt verirseniz verin, çok faydası olacak. Sorularım şu şekilde:

1) Araştırdığım kadarıyla, başvuruları eski veya yeni sisteme göre yapabiliyoruz. Eskiden, pasaport, brp, ve iş planı vs hepsi verildikten bir süre sonra biometrik başvurusu için mektup geliyordu. Öğrendiğim kadarıyla, şimdi de aynısı var, fakat pasaport ve brp, vize uzatma başvurusunda verilmeyip biometrik randevusunda sunuluyor. Eski sisteme göre başvuru yaparsam, sizce pasaport ve brp asıllarını eklemeli miyim? Eklersem sizce biometrik randevusunda sorun olur mu?

2) İkinci uzatma başvurusu için, önceki 4 senelik hesaplar mı soruluyor, yoksa son 3 senelik mi ? (aslında Değişen sisteme göre, yani internetteki formda hangi yıllar için bilgi isteniyor onu merak ediyorum) Yani 1 sene kalan kişi soruları 1 senelik hesaplamasına göre yanıtlıyor, fakat 4 sene kalmış kişiler, ör: "gelirin nedir?" sorusuna nasıl cevap vermeli--4 sene ortalaması mı alınmalı?)

Teşekkürler

Merhaba,
1) Eski sistemle basvuru gecerli olacak deniyordu ancak varolan butun linkler sizi yeni basvuru sistemine yonlendiriyor. Bir sekilde eski sistemler basvurabilseniz dahi biometrik icin yine ayni yere gitmeniz gerekecek. Yeni dijital sistem kolay , eger bilgisayar ve belge scan etme islemleriyle ilgili bir probleminiz yoksa yeni sistemle yapin. Eski sistemle yapabiliniyorsa da dosyalama, duzenleme isleri 3-4 kat daha fazla zaman almisti benim.

4 senelik sirket accountlarini gonderin.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019 11:27 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
xiaedjdt yazdı:
zenga yazdı:

Teşekkürler

Merhaba,
1) Eski sistemle basvuru gecerli olacak deniyordu ancak varolan butun linkler sizi yeni basvuru sistemine yonlendiriyor. Bir sekilde eski sistemler basvurabilseniz dahi biometrik icin yine ayni yere gitmeniz gerekecek. Yeni dijital sistem kolay , eger bilgisayar ve belge scan etme islemleriyle ilgili bir probleminiz yoksa yeni sistemle yapin. Eski sistemle yapabiliniyorsa da dosyalama, duzenleme isleri 3-4 kat daha fazla zaman almisti benim.

4 senelik sirket accountlarini gonderin.

Dosya taratıp yollamam mümkün degil, çünkü "eski sistemde" direk kağıt fatura vs yolluyordum kolaydı. Tüm dosyalarım 500 tane bile olabillir. O yüzden scan etmek mümkün degil. Eski sisteme göre başvuru yaparsam, sizce pasaport ve brp asıllarını başvuruma eklemeli miyim? Eklersem sizce biometrik randevusunda sorun olur mu?

2. sorumu da şu şekilde düzelteyim: internetteki başvuru ekranında yıl yıl ayırmıyor (hem yeni hem eski sistemde artık internetten ön-bilgi yollanıyor). Gelirin ne diyor... Buraya 4 senenin ortalamasını mı alıp yazacagız ?

Teşekkürler

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1796 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 176, 177, 178, 179, 180

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: