Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 12 Ara 2018 14:42

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 796 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2018 19:30 
Kullanıcı avatarı
brc00 yazdı:
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:
Şu an İngiltereden mail aldım, İstanbul'a pasaportumu hatırlattıkları ve gecikmeden dolayı özür diledikleri bir mail.... Sizde escalate ettirin bir an evvel bir kere daha..

Tamam, bilgi için teşekkürler. Hayırlısı inşallah. Bir an önce alalım artık pasaportlarımızı.

Varmı herhangi bir gelişme? Beklemeye devam ..

Merhaba, ben bugün 14 haftalık bir bekleyişin sonunda vizemi aldım. Sizi bilgilendirmek istedim. Eea family permit vizesiydi ve normalde 2 hafta içinde sonuçlanan bir vizeydi. Cuma günü artık pasaportumuzu geri çekmeye karar vermiştik ve Londra ‘yı unutacaktık.. Avukatımıza durumu bildirdik. Ardından daha üst yetkili bir avukatın devreye girmesiyle bugün pasaportum elime geçti çok şükür. Ve vizem başlayalı 1 ay olmuş. Yani o kadar süredir ellerinde boşuna tutuyorlardı.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2018 09:19 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Öfkeli
Burcu: -
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:
Şu an İngiltereden mail aldım, İstanbul'a pasaportumu hatırlattıkları ve gecikmeden dolayı özür diledikleri bir mail.... Sizde escalate ettirin bir an evvel bir kere daha..

Tamam, bilgi için teşekkürler. Hayırlısı inşallah. Bir an önce alalım artık pasaportlarımızı.

Merhaba, ben bugün 14 haftalık bir bekleyişin sonunda vizemi aldım. Sizi bilgilendirmek istedim. Eea family permit vizesiydi ve normalde 2 hafta içinde sonuçlanan bir vizeydi. Cuma günü artık pasaportumuzu geri çekmeye karar vermiştik ve Londra ‘yı unutacaktık.. Avukatımıza durumu bildirdik. Ardından daha üst yetkili bir avukatın devreye girmesiyle bugün pasaportum elime geçti çok şükür. Ve vizem başlayalı 1 ay olmuş. Yani o kadar süredir ellerinde boşuna tutuyorlardı.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2018 14:20 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: Akrep
Keep yazdı:
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:

Merhaba cook sevindim:) bende bugun aldim vizemi 3,5 ay bekleyisten sonra tarifsiz mutluluk, darisi geride tum bekleyenlere insallah

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2018 17:03 
Kullanıcı avatarı
brc00 yazdı:
Keep yazdı:
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:
Misafir yazdı:
brc00 yazdı:

Merhaba cook sevindim:) bende bugun aldim vizemi 3,5 ay bekleyisten sonra tarifsiz mutluluk, darisi geride tum bekleyenlere insallah[/

Sizin için de çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2018 17:00 
Kullanıcı avatarı
Merhaba Arkadaşlar,

Umarım bekleyen herkes vizesine kavuşmuştur.

Bu aralar ucuz ve kaliteli elektrik ve dogalgaz firması araştırıyordum, sonunda buldum. Eğer İngiltereye gelirseniz "Bulb" adlı firmayı tavsiye ederim, diger firmalara göre çok daha ucuz ve kaliteli servise sahip.

Buraya tıklayıp kayıt olursanız faturalarınıza bir seferlilk £50 indirim yaparlar.

Admine not: Forumda kampanyalar, ekonomik tavsiyeler vs gibi bir bölüm bulamadım, varsa oraya taşınabilir

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2018 22:18 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Arkadaşlar merhaba
Yakın zamanda İngiltereye gitmiş biri cevap yazarsa sevinirim,
7 kasım İngiltereye gidiyorum, landing card dolduruyorsak kalma süresine ilk bir aylık settlement vize süresinin bitişimi yazılacak. ?
İkincisi de kalış süresi yazınca bize dönüş bileti sorma ihtimalleri varmı. ?
Yeni gitmiş arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2018 16:22 
Kullanıcı avatarı
brc00 yazdı:
Arkadaşlar merhaba
7 kasım İngiltereye gidiyorum, landing card dolduruyorsak kalma süresine ilk bir aylık settlement vize süresinin bitişimi yazılacak. ?

Merhabalar, vizenin settlement, yani temelli olarak taşınıyorsunuz anladıgım kadarıyla. Ben landing card'a settlement yazmıstım kalma süresine, pasaport memuru soruyor zaten ne kadar kalacaksınız diye, temelli kalıcam dedim, vize sonucuyla birlikte aldıgım kağıdı verdim, pasaportu verdim, sorduğu temel soruları cevapladım, o kadar.

Bu konunun daha önceki sayfalarında gittikten sonra yapmanız gerekenleri yazmıstım bakabilirsiniz, ama sorunuz olursa burdan sorun cevaplarım gene.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2018 22:23 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 30
Aldığı teşekkür: 71
Vize Türü: Yerleşim Vizesi
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Heyecanlı
Burcu: Koç
brc00 8 ağustos da giriş yapmıştım İngiltere ye landing varda resident yazdım orada bana brp kartımı sordular ben de ilk girişim dedim pasaportu ve kağıtları istediler adam baktı kağıda bir şeyler yazdı ve sonra girebilirsin dedi. Kapıda gorevlilere sorabilirsin ben öyle yapmıştım. Onlar resident yaz demişlerdi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2018 14:16 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Londoncalling yazdı:
brc00 yazdı:
Arkadaşlar merhaba

Merhabalar, vizenin settlement, yani temelli olarak taşınıyorsunuz anladıgım kadarıyla. Ben landing card'a settlement yazmıstım kalma süresine, pasaport memuru soruyor zaten ne kadar kalacaksınız diye, temelli kalıcam dedim, vize sonucuyla birlikte aldıgım kağıdı verdim, pasaportu verdim, sorduğu temel soruları cevapladım, o kadar.

Bu konunun daha önceki sayfalarında gittikten sonra yapmanız gerekenleri yazmıstım bakabilirsiniz, ama sorunuz olursa burdan sorun cevaplarım gene.

Tesekkur ederım bilgi için dönüş bilet sorun değil ve kalma süresi permanent yazılıyor :) anladıklarım bunlar:)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2018 14:18 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
dilekferidecelik yazdı:
brc00 8 ağustos da giriş yapmıştım İngiltere ye landing varda resident yazdım orada bana brp kartımı sordular ben de ilk girişim dedim pasaportu ve kağıtları istediler adam baktı kağıda bir şeyler yazdı ve sonra girebilirsin dedi. Kapıda gorevlilere sorabilirsin ben öyle yapmıştım. Onlar resident yaz demişlerdi

Cok teşekkürler cevabınız için

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 796 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 30 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: