Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 27 May 2017 13:41

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2013 02:16 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4552
Aldığı teşekkür: 3051
Vize Durumu: Var
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Roventh yazdı:
Teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz. Kafamda bu konuyla alakalı soru işareti kalmadı. En mantıklısı 'Yerleşim Vizesi' ne başvurmak olacak. Çalışma vizesini de aradan çıkartmış olacağız. Turist vizesiyle orada çalışamayacağımı biliyorum, illegal olarak çalışmak bütün planlarımızı riske atabilir dediğiniz gibi. Benim aklıma takılan tek şey halihazırda turist vizesine sahip iken bu işe kabul edilirsem şirketten alacağım bir davetiyeyle ayrıca bir çalışma vizesine başvurup vuramayacağım. Şayet başvuramıyor isem, diploma şartsa geriye sadece yerleşim vizesi kalıyor.

çalışma vizesinin şartlarını ben çok iyi bilmiyorum ama çok kolay olmadığını biliyorum.. Şayet evlenmek üzere olan birisinin öyle basit bir yolu seçme şansı varken çalışma vizesine yönelmesi büyük risk olur gibime geliyor.. Tabi araştırmak lazım daha zamanınızda var..

Email : admin@ingiltereforumu.com

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2014 22:57 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 5
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Kova
Merhabalar,

2012 şubat ayından beri İngiltere'de yer alan bir şirket ile online olarak çalışmaktayım. Data ve stok işlerini yaparak yardımcı oluyor ve kendi adıma fatura kesiyordum. Daha önce 2 kez ingiltere turist vizesi aldım. Son gidişimde arkadaşım evden yaptığım işi gelip ofiste yapmamı önerdi. ben de kabul ettim. Ekim ayı içerisinde çalışma izni için başvuruda bulunacağız ama aklıma takılan bir kaç soru var.

Ben Önlisans mezunuyum. Askerliğim tecilli. İşi önceden beri yapıyor olmam bir avantaj sağlar mı?
50 puan olayı tam olarak anlayamadım ama sanırım bu şartları sağlamadan başvuramıyoruz, öyle mi?
Başvuru İstanbul'dan mı yapılıyor?
A2 sınavı tam olarak ne zaman yapılıyor?
3 ayrı şirket ortağından kabul mektubu alacağım, bu bi avantaj sağlar mı?

Çok teşekkürler.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2014 00:33 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Burcu: -
allanpoe yazdı:
Merhabalar,

2012 şubat ayından beri İngiltere'de yer alan bir şirket ile online olarak çalışmaktayım. Data ve stok işlerini yaparak yardımcı oluyor ve kendi adıma fatura kesiyordum. Daha önce 2 kez ingiltere turist vizesi aldım. Son gidişimde arkadaşım evden yaptığım işi gelip ofiste yapmamı önerdi. ben de kabul ettim. Ekim ayı içerisinde çalışma izni için başvuruda bulunacağız ama aklıma takılan bir kaç soru var.

Ben Önlisans mezunuyum. Askerliğim tecilli. İşi önceden beri yapıyor olmam bir avantaj sağlar mı?
50 puan olayı tam olarak anlayamadım ama sanırım bu şartları sağlamadan başvuramıyoruz, öyle mi?
Başvuru İstanbul'dan mı yapılıyor?
A2 sınavı tam olarak ne zaman yapılıyor?
3 ayrı şirket ortağından kabul mektubu alacağım, bu bi avantaj sağlar mı?

Çok teşekkürler.

Merhaba Allanpoe

Çok önemli ve özveri isteyen bir vize başvurusu. Dilerseniz Fatma hanımla bu konuda bir görüşme yapabilirsiniz.

Eğer danışmanlık hizmeti alma konusunda düşünceleriniz varsa altta yer alan email adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Görüşmelerinizi Londra'da bulunan ofisimizde birebir yapabileceğiniz gibi ayrıca Skype , Email , Telefon , Whatsapp gibi bir çok farklı şekilde de gerçekleştirebilirsiniz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2016 20:19 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Balık
merhaba,
UK menşeili bir firmanın TR ofisinde çalışmaktayım ve mevcut firmamım haricinde herhangi başka bir UK firması için ilanlar üzerinden iş arayıp başvurmayı planlıyorum.
bu şekilde bir işe girebilme ihtimali nedir, benzer örnekleri mevcut mudur? yukarıda verdiğiniz puanlamaya göre 50 puanı toplayabileceğimi düşünüyorum. bu puanı elde etmek yeterli midir?

ayrıca yazıda belirtilen "Eğer iş eksikliği olan meslek alanları listesindeki işlerden birisi ise: 50 Puan"
iş eksiği olan meslek listesini görebileceğimiz bir yer var mıdır?

teşekkürler,

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz