Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Ağu 2017 21:11

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 151 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2016 09:24 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 8
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Boğa
arkadaslar ben almanyaya shengen icin basvurmak istiyorum.. mart ayinda 8 10 gunluk.. almanya icin shengen alan olduysa prosudur nasidlir .. evrak vs.. basvurmadan once eksikliklerimi onceden tamamlayim..

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2016 09:01 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 168
Aldığı teşekkür: 95
Vize Türü: Settlement - Wife
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Endişeli
Burcu: İkizler
Merhaba herkese uzun zamandır giriş yapmaya fırsat olmamıştı. Bir soru paylaşmak istedim, eşim yanımda olmadan Schengen'le bir iş seyahatim olacak Hollanda'ya. Bunun için de yine ücret almıyorlar mı? Tecrübesi olan var mıdır? Bir de iş yerimle tartışıyorum bu konuda ama otelin önceden ödenmiş garantili bir rezervasyon olmasını istiyorlardı benim bildiğim - yanlış mıyım?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2016 13:15 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7
Vize Türü:
Burcu: -
Merhaba ichigo87tr. Ab vatandaşı değilseniz 70 pound civarı bişey ödeyip schengene başvuruyorsunuz. Ben mart ayında hollandaya başvurmuştum. Otel için ücret ödemeniz gerekmiyor. Booking.comdan ücretsiz iptal seçeneği olan otele rezervasyon yapıp vizeyi aldıktan sonra rezervasyonu iptal edebilirsiniz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2016 09:20 
Lider
Lider
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 78
Aldığı teşekkür: 461
Vize Türü:
leben30 yazdı:
arkadaslar ben almanyaya shengen icin basvurmak istiyorum.. mart ayinda 8 10 gunluk.. almanya icin shengen alan olduysa prosudur nasidlir .. evrak vs.. basvurmadan once eksikliklerimi onceden tamamlayim..

Merhaba,

Sizin vize durumunuza bagli olarak iki farkli vize turu var;

Esiniz UK/EEA vatandasi ise "Spouse of EU/EEA National" http://www.vfsglobal.com/germany/uk/spo ... ional.html

Farkli bir vize ile UK'de bulunuyorsaniz "Tourist Visa" http://www.vfsglobal.com/germany/uk/tourist.html

Linklerde ucret ve gerekli evrak detaylari yaziyor.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2016 21:02 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: İkizler
Arkadaşlar merhaba,

Ben gey evliliği yapıp ye yerleştim.aile birleşimi vizesi ile geleli 2 ay oldu. Shengen çıkarmak istiyorum. Eşimpolonyalı kendisi ingiliz vatandaşı değil. Sadece avrupa birliği vatandaşlığının verdiği izinle ingilterede yaşıyor.

Sorum şöyle; polonya ya gitmek için shengen çıkarmam gerekiyor. Nereden başvuru yapacagım. Ücreti nedir ve hangi evraklar gereklidir.

Çok teşekkürler şimdiden.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2016 21:36 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4598
Aldığı teşekkür: 3113
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Ab vatandaşıyla evli olduğun için ucreti yok. Evrak listesini vizeye başvurduğun sayfada veriyorlar . Polonyanın ingiltere konsolosluğunu arat google da . Vize başvurusuda o sayfada yapılır

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2016 22:54 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 8
Vize Türü:
Burcu: Boğa
arkadaslar bisey soracam.. evrak istememeleri icin vize vasvururuken esimle gidecegiz diyomusuz.. yanliz evrak verirken ingiliz olan esimininde ucak biletini gostermemiz gerekiyormu.. aslinda ben tek gidecem ama tek gidecem diye basvururuken shengen icin payslip isyerinden kagit vs vs istiyrolar.. esimle gidecem deyince esimin pasaportu ve evlenme belgesi yeterliymis.. yoksa sadece ikimiz adina otel konaklama yeri yeterlimi.. bir ikinci side ilk shengen vize basvuru olacagi icin fransayami almanyaya mi basvurayim.. aslinda benim niyetim almanya ama sorunlu ise fransadan alayim diye dusunuyorum.. ne dersiniz

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2016 21:55 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 45
Vize Türü: Yerlesim
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
leben30 yazdı:
arkadaslar bisey soracam.. evrak istememeleri icin vize vasvururuken esimle gidecegiz diyomusuz.. yanliz evrak verirken ingiliz olan esimininde ucak biletini gostermemiz gerekiyormu.. aslinda ben tek gidecem ama tek gidecem diye basvururuken shengen icin payslip isyerinden kagit vs vs istiyrolar.. esimle gidecem deyince esimin pasaportu ve evlenme belgesi yeterliymis.. yoksa sadece ikimiz adina otel konaklama yeri yeterlimi.. bir ikinci side ilk shengen vize basvuru olacagi icin fransayami almanyaya mi basvurayim.. aslinda benim niyetim almanya ama sorunlu ise fransadan alayim diye dusunuyorum.. ne dersiniz

Merhaba,
Esas ingiltere vatandasi olan esin ucak biletini istediler Fransaya basvurumda cunku esimle birlikte gidecegim diyorsunuz. Benim bildigim kadariyla verdikleri vizeyle de ancak esinizle seyahat edebiliyor veya avrupadaki esinizle bulusabiliyorsunuz. Kesin ogrenmeden es durumundan alacaginiz schengen ile tek basiniza seyahat etmeyin derim. Ayrica nereye gidecekseniz oradan basvuru yapilmasi hep tavsiye edilen seydir. Konaklama teyidi istememislerdi bizden.
Pasaportlar, aile cuzdani, ucak bileti, basvuru belgesi ve 1 fotografla basvuru yaptim ben. Internette ayrintili bir sekilde her ulkenin hamgi belgeleri talep ettigine ulasilabiliyor sanirim.
Kolay gelsin,

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2016 17:01 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Vize Türü:
Burcu: Aslan
leben30 yazdı:

Oldukca kolaydi almanya bende yaz sonu icin almistim. Sadece sitedeki belgeleri hazirladim ve 2 icinde geldi pasaportum vize basilmis halde. Otel rezervasyonu yaptim ben arkadasimda kalacagim halde tabi vize cikinca iptal ettim rezervasyonu. Sorun olmadi :)

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2016 17:04 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Vize Türü:
Burcu: Aslan
azaelia yazdı:
leben30 yazdı:

Merhaba,
Esas ingiltere vatandasi olan esin ucak biletini istediler Fransaya basvurumda cunku esimle birlikte gidecegim diyorsunuz. Benim bildigim kadariyla verdikleri vizeyle de ancak esinizle seyahat edebiliyor veya avrupadaki esinizle bulusabiliyorsunuz. Kesin ogrenmeden es durumundan alacaginiz schengen ile tek basiniza seyahat etmeyin derim. Ayrica nereye gidecekseniz oradan basvuru yapilmasi hep tavsiye edilen seydir. Konaklama teyidi istememislerdi bizden.
Pasaportlar, aile cuzdani, ucak bileti, basvuru belgesi ve 1 fotografla basvuru yaptim ben. Internette ayrintili bir sekilde her ulkenin hamgi belgeleri talep ettigine ulasilabiliyor sanirim.
Kolay gelsin,

Eger esimle seyahat edecem derseniz zaten vize ucreti almiyorlar ama vizenizde belirtiyorlar es ile seyahat vizesi diye bu durumda bu vizeyi tek basiniza kullanamiyorsunuz bilginiz olsun. Ben de tekrardan basvuru yapacam mart ayinda ama esim olmadan gidecegim icin haliyle hem vize ucreti odeyecegim ama o olmadan seyahat etme sansim olacak.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 151 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: