Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 Eyl 2018 21:47

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018 03:55 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4654
Aldığı teşekkür: 3182
Vize Durumu: Var
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Başlıktanda anlasildigi gibi forumda silinmesini istediginiz bir mesaj olursa yada site kurallarina aykiri hareket eden üyeler gordugunuzde linkleri kopyalayarak burada bize bildirebilirsiniz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018 07:44 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 13
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Terazi
Sayın t&a

Forum uygulması üzerinden yapmış oldugumuz bildirimler size ulaşmadı.. admin@ adresine attıgım maillere dönüş olmadı.

Benim özel bir durumum var direk nasıl ulaşabilirim?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2018 10:07 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
güncel..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2018 10:16 
Lider
Lider
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 153
Aldığı teşekkür: 145
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Koç
alpdenktas in konusma sekli ve actigi baslik cok gereksiz bence (: saygilar

Karincayi bile incitmem, deme! Bile den incinir karinca.. Söz söylemek irfan ister, Anlamak insan..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2018 01:35 
Kullanıcı avatarı

ggkhan yazdı:
alpdenktas in konusma sekli ve actigi baslik cok gereksiz bence (: saygilar

Merhaba

Bu gibi durumlarda lütfen şikayet edilen mesajin linkinide paylasmayi unutmayalim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2018 01:38 
Kullanıcı avatarı

asiel yazdı:
Sayın t&a

Forum uygulması üzerinden yapmış oldugumuz bildirimler size ulaşmadı.. admin@ adresine attıgım maillere dönüş olmadı.

Durumunuzu anlattiginiz linki paylasabilirsiniz. Email üzerinden hiç bir soruyu cevaplamiyorum kusura bakmayin bu defalarca forumda belirtilmiş bir durumdur

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2018 06:38 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
t&a yazdı:
asiel yazdı:
Sayın t&a

Durumunuzu anlattiginiz linki paylasabilirsiniz. Email üzerinden hiç bir soruyu cevaplamiyorum kusura bakmayin bu defalarca forumda belirtilmiş bir durumdur

viewtopic.php?f=9&t=2577&start=10

bu linkte telefon numarası bulunuyor silinmesini rica ederim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2018 17:10 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Ruh Hali: Yoğun
Burcu: -
Admin'e yazdigim asagidaki mesaja bir cevap gelmedi, bu sayfada bir sonuc cikar umarim.

Selamlar, bir suredir internet ortaminda duyup dahil oldugum bu sitede memleketten gelmis ve burada tutunmaya calisan arkadaslara, kendimden ayri gormedigim icin tecrubelerimden orneklerle, akimin ve bilgimin yettigince yardimci olabilecegini dusundugum kisa yazilar, oneriler yaziyorum. Hicbir avukatlik burosu, danisman, hukuk firmasi vs icin kulis yapmadim, yazilarima bakilirsa zaten bu meslek erbabinin buyuk bolumunu firsatci ve beceriksiz olarak gordugumu anlattim cok kez. Yine yazdiklarimda arkadaslara en buyuk tavsiyem kendi yasal islemleri icin her nekadar bu siteden veya bir avukat vs esnafindan tavsiye veya hizmet satin alir iseler de kendi islerini kendileri akillarini kullanarak takip etmeleri, ve birden fazla hatta 3/4/5 farkli kaynaktan okuyup dinleyip bir sonuca ulasmalari gerektiginin onemini vurguladim. Vs vs hal boyle iken bana karsi disaridan misafir olarak giren birinin beni casus/akilsiz/aklievvel vs diye tanimlamasi beni uzdu ve kizdirdi. Sitenin elbette imkanlari olcusunde bu tur satasma veya hakaretleri anlik tespit edip engelleyecek elemanlari veya teknolojik yazilimlari olmayabilir, ama bu onemli bir konu bence. Yani ben simdi o yazinin altina girip bu sahsa ayni uslupta, biraz da sinirle,, veya hic olmadi satasma ile cevap vermek istemiyorum, cunku uzar gider, bu sayfalar kahvehane duvari degil.

Ek olarak: Disaridan misafir olarak girip ortaligi batirma hevesinde olanlar icin bir onlem var mi acaba? Ornegin misafir yorumlarinin onaylandiktan sonra yayinlanmasi gibi?

ozetle satasma olan bu yaziyi kaldirmanizi rica ediyorum, kolay gelsin.

link:

viewtopic.php?f=5&t=873&start=10270

sevan
Mesaj Başlığı: Re: Ankara Anlasmasi indefinite Basvurulari BurayaMessage - MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018 06:54

bos konusmak baska nasil olur ki?
bizzat mahkemece verilen bir karar var ortada ankara antlasmasi ilr kapsamiyor diye ama asagidaki aklievvele gore bu karari uygulamaya koyan icisleri bakanliginin yaptigi hukuki degil.
etik degil denebilir ki kararin geriye donuk uygulanmasi gercekten etik degil ama hukuki olmadigini soylemek icin kisinin degil akli bingildagi bile oynamiyor olmasi gerekir. birde topluluklarin arasina karisip kisirtmaya calisan istihbarat elemanlari gibi kendini saklayip 3-4 ayri mahkeme acilsin tuyolari.
burnuma yine insanlari manipule etmeye calisan pis bir vize danismani kokusu geliyor.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2018 17:39 
Kullanıcı avatarı

dutyfreezone yazdı:
Admin'e yazdigim asagidaki mesaja bir cevap gelmedi, bu sayfada bir sonuc cikar umarim.

Selamlar, bir suredir internet ortaminda duyup dahil oldugum bu sitede memleketten gelmis ve burada tutunmaya calisan arkadaslara, kendimden ayri gormedigim icin tecrubelerimden orneklerle, akimin ve bilgimin yettigince yardimci olabilecegini dusundugum kisa yazilar, oneriler yaziyorum. Hicbir avukatlik burosu, danisman, hukuk firmasi vs icin kulis yapmadim, yazilarima bakilirsa zaten bu meslek erbabinin buyuk bolumunu firsatci ve beceriksiz olarak gordugumu anlattim cok kez. Yine yazdiklarimda arkadaslara en buyuk tavsiyem kendi yasal islemleri icin her nekadar bu siteden veya bir avukat vs esnafindan tavsiye veya hizmet satin alir iseler de kendi islerini kendileri akillarini kullanarak takip etmeleri, ve birden fazla hatta 3/4/5 farkli kaynaktan okuyup dinleyip bir sonuca ulasmalari gerektiginin onemini vurguladim. Vs vs hal boyle iken bana karsi disaridan misafir olarak giren birinin beni casus/akilsiz/aklievvel vs diye tanimlamasi beni uzdu ve kizdirdi. Sitenin elbette imkanlari olcusunde bu tur satasma veya hakaretleri anlik tespit edip engelleyecek elemanlari veya teknolojik yazilimlari olmayabilir, ama bu onemli bir konu bence. Yani ben simdi o yazinin altina girip bu sahsa ayni uslupta, biraz da sinirle,, veya hic olmadi satasma ile cevap vermek istemiyorum, cunku uzar gider, bu sayfalar kahvehane duvari degil.

Ek olarak: Disaridan misafir olarak girip ortaligi batirma hevesinde olanlar icin bir onlem var mi acaba? Ornegin misafir yorumlarinin onaylandiktan sonra yayinlanmasi gibi?

ozetle satasma olan bu yaziyi kaldirmanizi rica ediyorum, kolay gelsin.

link:

viewtopic.php?f=5&t=873&start=10270

sevan
Mesaj Başlığı: Re: Ankara Anlasmasi indefinite Basvurulari BurayaMessage - MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018 06:54

bos konusmak baska nasil olur ki?
bizzat mahkemece verilen bir karar var ortada ankara antlasmasi ilr kapsamiyor diye ama asagidaki aklievvele gore bu karari uygulamaya koyan icisleri bakanliginin yaptigi hukuki degil.
etik degil denebilir ki kararin geriye donuk uygulanmasi gercekten etik degil ama hukuki olmadigini soylemek icin kisinin degil akli bingildagi bile oynamiyor olmasi gerekir. birde topluluklarin arasina karisip kisirtmaya calisan istihbarat elemanlari gibi kendini saklayip 3-4 ayri mahkeme acilsin tuyolari.
burnuma yine insanlari manipule etmeye calisan pis bir vize danismani kokusu geliyor.

Merhaba

Bu bana gonderdiginiz mesaji nereden yazdiniz bilmiyorum ama bana ulaşmadı. Misafirlerin yazdigi mesajlar onaya dusuyor zaten şuan ki sistemde ama mesajlarin tamamini okumak yada bunu onaylayip bunu onaylamayayim diye fikir yurutecegim genis bir zamanim maalesef bulunmuyor. Mesajlara tabiri caizse üstün körü bakmak zorunda kaliyorum eger goze carpan bir hakaret yoksa yada birisi reklam yazisi gondermemisse onaylayip diger mesaja geciyorum. Forumlarda her zaman bu tarz atismalara hepimiz maruz kalmisizdir hakli veya haksiz. Üzerinde durmayin görmemezlikten gelin lütfen

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2018 17:47 
Kullanıcı avatarı

Bu arada ip adresini inceledigimde o mesaji atan kisinin sizinle karsilikli tartisma ortamina girmemek icin misafir olarak mesaji gonderdigi gorulmektedir. Bu da kendi tercihi oldugundan kim oldugunu ifşa etmek gibi bir şansim bulunmuyor maalesef. Sadece şunu soyleyebilirim ankara uzerinden ilrsini almiş bir üyemiz. Kafanıza takmayın... Kolay gelsin

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: