Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 28 Mar 2017 21:26

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 333 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2016 12:37 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
An itibari ile 5 yıllık Oturumum onaylandığına dair mektubu teslim aldım. İyisiyle kötüsüyle yardımı dokunan tüm arkadaşlara teşekkürler. Darısı sizlerin başına inşallah...

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2016 16:14 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 9
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Burcu: Boğa
Merhaba arkadaşlar, uzun zaman oldu yazmayalı. Haziran ortasında başvuru yapmıştım hala süreçte 4 ayı tamamladık 2 ay kaldı sonuçlanmasına. Başvuruyu EU citizens jobseeker olarak başvurduk. Şuanda eşimde iş buldu fakat sözleşmesiz self employee olarak, nino tax ödeniyor. EEA2 başvurusu sonuçlanmadan homeoffice'e bunu bildirmeme gerek varmı yoksa kendileri araştırıyorlar mı? yani eşimin çalışmaya başladıgını vergi ödediginden anlarlar bunu onlar kendileri bakarlarmı yoksa ekstra birşey yapmam gerekli midir ?

Teşekkürler ...

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2016 17:55 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü:
Burcu: Aslan
cok cok ozur dileyerek buraya yazmak durumda kaldim cnki diger bloga cevap alamadim..
benim bir kac sorum olcak ben 2 yil once ziyaret vizesi basvurusu yaptim esimle.. nisanliydim red verdiler cnki bankamda yeterli para olmadigi icin ... suan bidaha cristmas icin basvuru yapacam calisiyorum bankamda yeterli parada var ver universtede okuyorum geri donmem icin gerekli 2 belgem var ama sigortam okul olarak gorunuyor aktif yani bundan sikinti cikarmi ve onceki yedigim red etkilermi ??? simdiden tesekkur ederim cevaplar icin

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2016 21:44 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: Oğlak
Slm arkadaslar vızeye bas vurucam ama hangı formu doldurmam gerekıyoo

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2016 01:16 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
SirAlexius yazdı:
Merhaba arkadaşlar, uzun zaman oldu yazmayalı. Haziran ortasında başvuru yapmıştım hala süreçte 4 ayı tamamladık 2 ay kaldı sonuçlanmasına. Başvuruyu EU citizens jobseeker olarak başvurduk. Şuanda eşimde iş buldu fakat sözleşmesiz self employee olarak, nino tax ödeniyor. EEA2 başvurusu sonuçlanmadan homeoffice'e bunu bildirmeme gerek varmı yoksa kendileri araştırıyorlar mı? yani eşimin çalışmaya başladıgını vergi ödediginden anlarlar bunu onlar kendileri bakarlarmı yoksa ekstra birşey yapmam gerekli midir ?

Teşekkürler ...

Jobseeker olarak başvuru yaptığınızda jobcenterdan bununla ilgili belge yolladınızmı başvuruyu yaparken???

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2016 02:36 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Biz jobcenter a da gittik orada birseylere kaydolduk, o kagitlar birde internetten is basvuru gorusme kagitlari, recruitment agency kayitlari simdi napsak acaba bilemedim aralik gibi sonuclanicak

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2016 00:04 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
SirAlexius yazdı:
Biz jobcenter a da gittik orada birseylere kaydolduk, o kagitlar birde internetten is basvuru gorusme kagitlari, recruitment agency kayitlari simdi napsak acaba bilemedim aralik gibi sonuclanicak

Bu saatten sonra yapacağın birşey yok. İş arayan bile olsa problem değil. Hayırlısı ile vizen gelir inşallah... Kestirmeden cevap oldu ama istersen bir telefon aç sor evrak ilave etmene izin vermeyecekler...

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2016 17:15 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
nortwich yazdı:
SirAlexius yazdı:

Bu saatten sonra yapacağın birşey yok. İş arayan bile olsa problem değil. Hayırlısı ile vizen gelir inşallah... Kestirmeden cevap oldu ama istersen bir telefon aç sor evrak ilave etmene izin vermeyecekler...

Ariyacagiz artik bakalim, haziranda basvurdum zaten 2 aydan as kaldi artik

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2016 01:01 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 52
Vize Türü:
Blntelf22 Merhaba;

sadece

http://idpieltsturkey.com/tr/ ve

http://www.britishcouncil.org.tr/exam/i ... -locations yetkili sınav yerlerinden alınan belgeler geçerli olacaktır.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2016 14:26 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 34
Vize Türü:
Burcu: Akrep
SirAlexius yazdı:
nortwich yazdı:
SirAlexius yazdı:

Ariyacagiz artik bakalim, haziranda basvurdum zaten 2 aydan as kaldi artik

Selam

Surenin az kalmasi bu durumu HO bildirmemen icin neden degilki. Hem bu degisiklik dosyanida olumlu etkileyecek bir gelisme. Tabikide hala Job seeker olarak da vizenizi alabilirsin ama bir yandan artik esinin bir isi oldugunu gorecekler. Ben kendimde is degistirmisitim ayni basvuru adresine bir letter ile (tum basvuru detaylari bulunan ref number nationality dob vs vs ) ve durumu izah eden bir yazi. ORijinal evraklarim geldiginde bu mektubum ve ikinci isimin payslipleride geri geldi. Telefon hatlarinda kendine stres yapma hatta royal mail track and sign yap daha icin rahat etsin, yasanmis tecrubemle durum budur.

https://www.gov.uk/government/uploads/s ... -04_KP.pdf

Bu linkde 2. sayfada basvuruda beyan edilen her turlu bilginin degismesinin HO bildirilrilmesini soyluyor

Kolay gelsin
Cilekes

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 333 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: