Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 20 Eki 2017 18:08

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 360 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2016 11:40 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 22
Aldığı teşekkür: 15
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Aslan
tesekkurler pedecini. esim yanimda oldugu surece bu kart ile avrupa ulkelerine gidebilirim ozaman ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2016 13:14 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 13
Vize Türü: Permanent Residence
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Koç
emrahckmk yazdı:
tesekkurler pedecini. esim yanimda oldugu surece bu kart ile avrupa ulkelerine gidebilirim ozaman ?

Rica ederim. Evet kartiniz yaninizda bulundugu surece AB ulkelerine esinizle birlikte vizesiz seyahat edebilirsiniz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2016 22:29 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü: EEA 2
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: -
Merhaba
Oturum kartim nihayet geldi.
8 martta basvurmustum 10 kasimda kart elime ulasti.Herkese çok teşekkür ederim.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2016 09:03 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 22
Aldığı teşekkür: 15
Vize Türü:
Burcu: Aslan
arkadaslar bu aldigimiz 5 yillik kart ile diger avrupa ulkelerine vizesiz gidemiyoruz. Diger avrupa ulkeleri icin vize almamiz gerekiyormus.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2016 19:55 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 42
Aldığı teşekkür: 44
Vize Türü: Eea 4 icin kaldi 5 yil :)
Ruh Hali: Bilgin
Burcu: Başak
esim cek vatandasi ingiltereden aldim bende bu karti cek konsolosluguna vaktiyle sormustuk kartta
"eu family member" yaziyorsa esinize gerek yok yalnizda eu ya girebilirsiniz demislerdi.
Gene de gideceginiz ulkeye bilet almadan once bir konsolosluga danisin zira 3-4 cesit baska turde vize-kart var bunlardan 1-2 tanesiyle euya giris yapamiyormusuz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2016 13:17 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 34
Vize Türü:
Burcu: Akrep
emrahckmk yazdı:
arkadaslar bu aldigimiz 5 yillik kart ile diger avrupa ulkelerine vizesiz gidemiyoruz. Diger avrupa ulkeleri icin vize almamiz gerekiyormus.

gidersinde garantisi yok bir cok tecrube gidildigine dair fakat problem yasayanda bir o kadar. En guzeli su derim alin turistik bir schengen herhangi bir ulkeden (Ab esi oldugunuz icin harc bedelide yok), bittikce yenileyin zaten sonralarda uzun sureli verecekler. Boylelikle esiniz dahi olmadan ozgurce seyahat edebilirsiniz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2016 16:59 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Herkeze merhabalar, temmuz ayinda yollamistim referandumdan sonra eea2 vizesi icin gerekli evraklari.. 16 eylulde biometric icin mektup yollanmis bana ama ben 21inde aldim ve 22 eylulde hallettim, bu gun ise yani 27 eylulde bir evrak aldim (Certificate of Application). bundan sonraki adim nedir? bana burada eger herkeze yazilan bir sey degilse yani herkeze farkli yaziliyor ise bana denilen karar yakinda verilecek 6 ay icinde vs vs.. merak ettigim zaten 2 ay gecti ilk evrakimi gondereli neden hala 6 ay deniliyor? yani Certificate of application aldiigm gunden itibarenmi 6 ay yoksa applicationu gonderdigim ilk andan itibaren mi? bir bilgisi olan varsa yazsin lutfen.. son olarak bundan sonra bir evrak vs gelecekmi yoksa bundan sonra bekliyecekmiyim sonucu ve kartimi neyse artik. tesekkur ederim.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2016 18:28 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 13
Vize Türü: Permanent Residence
Burcu: Koç
alpergdansk yazdı:
Herkeze merhabalar, temmuz ayinda yollamistim referandumdan sonra eea2 vizesi icin gerekli evraklari.. 16 eylulde biometric icin mektup yollanmis bana ama ben 21inde aldim ve 22 eylulde hallettim, bu gun ise yani 27 eylulde bir evrak aldim (Certificate of Application). bundan sonraki adim nedir? bana burada eger herkeze yazilan bir sey degilse yani herkeze farkli yaziliyor ise bana denilen karar yakinda verilecek 6 ay icinde vs vs.. merak ettigim zaten 2 ay gecti ilk evrakimi gondereli neden hala 6 ay deniliyor? yani Certificate of application aldiigm gunden itibarenmi 6 ay yoksa applicationu gonderdigim ilk andan itibaren mi? bir bilgisi olan varsa yazsin lutfen.. son olarak bundan sonra bir evrak vs gelecekmi yoksa bundan sonra bekliyecekmiyim sonucu ve kartimi neyse artik. tesekkur ederim.

Basvuryu yaptigin tarihten itibaren 6.ayda sonuclaniyor. Dolu dolu bir 6 aylik surec, oncesi malesef sonuclanmiyor .COA aldigin tarihten itibaren degil.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2016 20:48 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 36
Vize Türü:
Burcu: İkizler
çilekeş yazdı:
emrahckmk yazdı:

gidersinde garantisi yok bir cok tecrube gidildigine dair fakat problem yasayanda bir o kadar. En guzeli su derim alin turistik bir schengen herhangi bir ulkeden (Ab esi oldugunuz icin harc bedelide yok), bittikce yenileyin zaten sonralarda uzun sureli verecekler. Boylelikle esiniz dahi olmadan ozgurce seyahat edebilirsiniz.

gecen cumartesi gunu gunu birlik almanya gittik esimle esim bg vatandasi eger avrupa ulkesini gideceksini esiniz ile hic birsey gerekmiyor sadece evlilik cuzdanizi yanina alin uk geldigizde is eu tarafindan esiniz ile gecin

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2016 09:16 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
pedicini yazdı:
alpergdansk yazdı:

Basvuryu yaptigin tarihten itibaren 6.ayda sonuclaniyor. Dolu dolu bir 6 aylik surec, oncesi malesef sonuclanmiyor .COA aldigin tarihten itibaren degil.

Bu kanıya nasıl vardın kardeş? Yani evrakların yollandığı tarihten itibaren 6 ay olduğuna. Home office yada bir avukatamı sordun yoksa sadece varsayım olarakmı yazdın? Yanlış anlama sakın ukalalık yapmıyorum bende aynı başvuruyu yaptığım için süre hesaplaması yapmak adına emin olmak istiyorum cevaplarsan sevinirim...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 360 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: