Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 23 Tem 2017 12:50

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA
.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: turist veya arkadaş ziyareti
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2016 14:02 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Oğlak
selam arkadaşlar ben yeni üye oldum umarım doğru yere konu açtım,yaşım 33 istanbul da yaşıyorum ve 1 yıldır çalışmıyorum ama daha önce çalıştım tabi ki yaklaşık 3000 bin güne yakın ssk ödemem yapıldı.

size sorum şu olacak ablam eşi ile beraber yaklaşık bir yıldır ingiltere de normal turist vizesi ile gitti ablam oraya ,eniştem 20 yıldır orada yaşayan iskoç vatandaşı olan ve abisinin yanında çalışıyor ve 2 yıllık oturum vizesi ile orada

umarım karışık olmamıştır şimdi soruma geçeyim

annem 1 yıldır ablamı göremediği için onu görmeyi çok istiyor ve uçak korkusu var bende onunla gitmek istiyorum hem oraları görmek hem annemin yanında olmak hemde ileride eniştem bir iş kurarsa onun ile çalışmak ama bu hemen olacak bir şey değil en az 2 sene sonra oda kısmetse tabi,

biz en kolay nasıl vize alabiliriz annem orada 5 ay kalmayı düşünüyor ben ise 15 gün sonra geri dönmeyi annem emekli sayılır ,7 aydır babasından kalan yetim maaşı alıyor 500 tl filan ve üstüne 2 tane evi var bankada parası yaklaşık 80 bin tl hesap 2 ay önce açıldı

ben ise çalışmıyorum bir yıldır ,benim 2007 model punto aracım var ve bankada param var 70 bin civarı mevduat hesaplarında değerlendiriyorum

biz aile başvurusu yapamayız çünkü kardeşimin vizesi doldu kaçak sayılır arkadaş başvurusu yapabiliriz çünkü eniştemin abisinin kızı orada bir iskoç ile evli ,yada turist başvurusu mu yapsak yana nasıl bir yol izlesek umarım yanlış bir şey yazmadım şimdiden saolun

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2016 14:30 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 36
Aldığı teşekkür: 63
Vize Türü:
Burcu: -
uguraida Kusura bakmayın ama vize memurunun gözünde potansiyel göçmen olma olasılıgınız çok fazla. Şahsen ben vize memuru olsam sizin geri döneceginize pek ikna olmam. Sizin de buna göre hareket etmeniz gerekir.

Artı annenizin hesabı yeni açilmiş ve 80 bin tl koyulmuş. Bu paranın kaynagını göstermeniz gerekir.
Sizin kendi hesabınızda ki paranın kaynagını da göstermeniz gerekir. Çalişmiyor olmaniz bunlar büyük handikap, onlar geçmişe değil şu anki durumunuza bakarlar.

Kendiniz de belirttiniz 2 seneye iş kurarsa yakınınız orda çalişmak istiyorum diye zaten amacınız belli.

O yüzden kendinize şu soruyu sorun. Ben vize memurunu geri dönmeye nasıl ikna ederim? ve ona göre bir başvuru hazırlıği yapın.

Bol şans.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2016 15:16 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: Oğlak
peki sizce nasıl bir yol izlemem arkadaş ziyareti daha mı iyi yoksa turist başvuru mu ,ayrıca annem ile ben ayrı ayrı mı başvurmam lazım ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2016 16:15 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 39
Aldığı teşekkür: 40
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Eea 4 icin kaldi 5 yil :)
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Bilgin
Burcu: Başak
Hic farketmez oncelikle geri doneceginize dair kanit olarak ise girin ve en az 6 aylik maas dokumu sunun,
Bundan sonra is yerinizden size izin verilen sureyi belirten antetli kagida bir yazi alin.
Ssk dokumlerinizi sunun mumkunse banka hesabinizdaki parayi bu 6 ay boyunca hareket ettirmeyin hatta imkan varsa aylik duzenli olarak arttirima gidin.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: