Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 17 Ağu 2017 03:38

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2013 20:58 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 22
Aldığı teşekkür: 86
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Arkadaş Canlısı
Burcu: Oğlak
Merhaba sevgili üyelerimiz,

Uzun süredir forum sayfamızda yer alan "Vize Başarı Hikayeleri" bölümü çok fazla yoğun olmamakla birlikte yazılan az ama çok değerli hikayelere sahiptir.

Sizden de bu süreçte yaşadığınız her anı acısıyla tatlısıyla anlatmanızı ve bizimde sizin bu mutluluğunuza şahit ve ortak olmamızı sağlayınız...

Senin de hikayeni dinlemek için bekliyoruz.

Hikayenizi anlatacağınız alan için aşağıda ki linki tıklayınız ve yeni başlık açarak hikayenizi giriniz.

viewforum.php?f=57

Site Yönetimi

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2013 02:37 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4595
Aldığı teşekkür: 3113
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
admin yazdı:
Merhaba sevgili üyelerimiz,

Uzun süredir forum sayfamızda yer alan "Vize Başarı Hikayeleri" bölümü çok fazla yoğun olmamakla birlikte yazılan az ama çok değerli hikayelere sahiptir.

Sizden de bu süreçte yaşadığınız her anı acısıyla tatlısıyla anlatmanızı ve bizimde sizin bu mutluluğunuza şahit ve ortak olmamızı sağlayınız...

Senin de hikayeni dinlemek için bekliyoruz.

Hikayenizi anlatacağınız alan için aşağıda ki linki tıklayınız ve yeni başlık açarak hikayenizi giriniz.

viewforum.php?f=57

Site Yönetimi

Arkadaslar yazdigim yaziyi tekrar hatirlatiyorum. Vizesini alan arkadaslar lutfen ustteki linke tiklayarak orada yeni baslik acsin ve hikayesini anlatsin. Hem ani olsun hemde sonraki uyelere umut veriniz.

Lutfen arkadaslar vizesini alip okuyanlar 10 dakika ayirip hikayesini anlatsin

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2014 16:07 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Balık
Ankara Anlasmasi Kapsaminda esime 14 Mart da Es vizesi basvurusunda bulunduk, 28 Mart da pasaport kuryeye verildi, ve sonuc olumlu. Simdi esim Ingiltere'ye gelecek ve bir ay sonra birlikte suresiz oturum ( settlement ) basvurusunda bulunacagiz. Vizenin baslangic tarihi 17 Mart olarak gozukuyor, bu demek ki, Cuma ogleden sonra basvuru da bulunduk, Pazartesi vize sonuclandirilmis. Hepinize en kisa surede boyle guzel haberlerin gelmesini dilerim. Saglicakla kalin.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2014 21:43 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 248
Aldığı teşekkür: 376
Vize Türü: Vatandaş
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: Terazi
Arkadaslar Kisaca hikayemi paylasiyorum,
10 Ekim 2010, civari internet uzerinden hanima formu doldurtmustum. Dugunumuz 1 ekim 2010 da oldu ayrica dogum gunumde ayni tarih, olurda evlilik yildonumunu unutursam diye tedbirli davrandim hehehe, saka bir yana evet sonrasinda 17 ekime randevu aldik hanim 14 ekim civari ingiltereye dondu. bende Randevuya gittim tabi formun ciktisini almayi unuttum beni randevuya aldilar sonrasinda formun olmadigini duyunca islem yapamayiz dediler bende hemen yakinda bir cafeden cikartip geleyim dedim ama ne fayda. Bu arada ev antalyada randevu izmir okadar yolu bosuna cektik. 1 hafta icinde tekrar hanim bir randevu ayarladi ama busefer tam takir hazirim. Zaten hanim bizim mail msn ve telefon gorusmelerini dosya yapmisti dugunden once dosya elimde heseyi bir araya getirip. 22 ekim civari 2nci randevumu basarili birsekilde tamamladim. tabi daha once arkadaslarin bahsettigi gibi saygisiz ve kendini begenmis insanlar kendileri. Neyse tabi vize sonucunu bekliyoruz. Ayriliga dayanamadik hanim boxing day de TR'ye yanima geldi, Bu arada 27 aralik boxing day. 2 hafta kadar yanimda kaldi yilbasini falna beraber gecirdik. Ben gece calisiyorum gunduz de hanimla beraberim derken ortalama 10 ocak 2011 civari hanimi tekrar ingiltereye gonderiyorum hava alanindan donus yapiyorum telefona mesaj geldi. Evraklariniz kurye ile gonderilmistir yarin elinizde olucak falan filan diyor. Bir heyecanlandim sormayin hemen hanima msj attim. Ucaktan inince mesaji almis hemen beni ariyor bana diyorki yarin pasaportu alinca acmadan beni ara birebir canli gorusme yapalim ozaman ac diyor. tamam dedim kardesime benim kimligimi ve telefonumu verdim. Kardesim kuryeden evragi almis tam o arada hanim aramis hanim telefonda kardesim bir elinde telefon bir elinde zarfla beni uyandiriyor. telefonu aldim zarfi actim ilk sayfayi cevirdim bos 2.nci sayfa 3.ncu sayfa 4 - 5- 6 hepbos hanima dedim vize yok sonra sayfalari hizlica bir gectim sonlara dogru yapistirmislar icim rahatladi valla. Sonrasinda hanim baski yapiyor gel diyor bende dedim 1-2 sonra geleyim falan ama yok diyor derken 8 subat 2011 ulkeye giris tarihim 4 subat 2013 Ilr ve suanda vatandasligimin sonuclanmasini bekliyorum.
Home office acele etmezse haziran ayi icin antalyaya aldigim ucak biletleri yanacak. Gerci dun email gonderdim durum nedir diye hatta islemi iptal etmeden ilr kartim ve pasaportumu almanin yolu varmi diye sordum onada cevap gelmedi daha. Ama ben mutlu sonu buldum umarim bekleyen arkadaslarda bir an once eslerine kavusurlar. Bu arada tarihlerde 1-2 gun farklilik olabilir, hatirlaya bildigim kadari ile yazdim. :)
Herkese iyi geceler,
Hayati.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz