Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 19 Eki 2018 20:07

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2018 18:42 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Terazi
Geleli 3.5 ay oldu. Burada yaşadıklarım özetle şu. Ne kadar katılırsınız bilmem. Size yaşadığım olumlu ve olumsuz olayları anlatacağım. Olumludan başlıyım. İngilizler çok bütük bi millet. Babacan yardımsever güleryüzlü. Şu ana kadar yerli ingilizlerden yana bi sıkıntım olmadı. Gayet iyi insanlar. Her zaman önlerinde saygı ile eğilirim. Çünkü bana topraklarını açtılar. Ekmek yememize fırsat açtılar. Bana vize vereni tanımıyorum ancak vize veren sağlam araştırma yapmadan kimseye vize vermez. Hele ki bunca ortada dolaşan kirli bilgiyi bi tarafa atıp gov.uk da istenen belgeleri toplamış göndermiş birine. Ki zaten bu da vize almanız için yeterli. İkinci konu vize almak zor değil. Zorlaştıran kendini bize uzmanı sanıp insanlatı kirli bilgilere boğan adı vize danışmanı olan şirketler. Yaşadığım olumsuzluklara gelince buradaki yerleşik yabancılar maaelsef piyasayı elinde tutuyor hintlisi çinlisi pakistanlısı zencisi avrupalısı ve sana burada nefes aldıaracak bi alan bırakmıyorlar. Çünkü adamların geçmişten velen bir yerleşkşiği var. Bizim millet nasıl almanyaya yerleşmişse bunlar da böyle. Türkler burada azınlıkta hele mühendisi doktoru çok az. Ve ne yazık ki birlik olunamamış herkes dağınık vaziyette iş yapıyor. İkincisi benim gördüğüm türk türkün burada ayağını kaydırıyor iş yapmasınlar diye. Piyasayı kaptıemasınlar diye. Ben p yüzden burada bizimmilletten pek kimse ile konuşmadım. Genelde ingilizle hep irtibat kurdum hiç sıkıntı da yaşamadım. İngilizcem olduğu için kolayca işlerimi hallettim. Buradan geçmişinde odtü başarısı olan ve beni yetiştiren gaziantep üniv. Makine müh. Böl. Deki hocalarıma binlerce kez teşekkür ederim. Gerçekten burada konuştuça insanlar ne kadar farklı biri olduğumu konuşmamdnan anlıyotlar. İlk defa geldim dil konusunda ingilizlerden yana sıkıntı yaşamadım. Ama göçmenler siyahiler hintliler çok hğraştılar benle. Çünkü pşyasa ellerinde. Türklerin piyasaya girmesi kendilerine tehdit oluşturuyor. İleriki zamanlarda tüek ingiliz ekonomik ilişkilerinin nasıl firmam aracılığı ile daha arttığını yakında hepiniz göreceksiniZ. İki büyük millet olan ingilizler ve türklerin nasıl iş hacimlerini arttırdıklarını yakın zamanda herkes görecek. Burada beni tehdit edenler olacaktır ingiliz devleti beni burada adım adım izliyor. Ne yaptığımı ne yapmaya çalıştığımı çok iyi görüyorlar. Ben buraya ekonomik katkıda bulunmaya ülkemi ve İngiltereyi büyütmek ilişkilerimizi daha da arttıröak için geldim. Yakın zamanda işlerimi büyütüp piyasada söz sahibi olacağımı efendiliğimle duruşumla kişiliğimle bilgimle şirketimi ve İngiltereyi nasıl büyüttüğümü herkes görecek. Ha şunu da diyip ingilizler çom akıllı eğer ki birisi birilerinin arkasondan konuşup ayak kaydıeıyorlarsa emin olun o kişi kredisini kaybediuor. O yüzden size tavsiyem rakip firmalar hakkında olumsuz konuşmayın. Kendi işinize odaklanın. Ben bunları neden mi yazıyorum bana sistematik bir şekilde saldırıda bulunuluyor burada beni destekleyen bi tek ingilizler var. Geri kalanların hepsi bana düşmanca bakıyor. Emin olun ingilizler herşeyin farkında. Ben sanırım alkol sigara içmiyorum zina yapmıyorum baba ocağımda toprağımda camide aldığım aynı terbiyeyi burada da gösteriyprum sanırım bu bazılarını fena halde rahatsız ediyor. Yakında ofisimizi reami olarak açtığımızda da herkes neyin ne olduğunu daha da iyi anlayacak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: