Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 Tem 2017 22:40

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA
.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1712 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 172  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 15:43 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 21
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Yay
masoud Kusura bakma tam açıklayamamışım :)

Ben yeni başvuracağım 1 yıllık vizeye. Başvuru şeklimde uzun yıllardır delivery yapan restorant. Kayıt olarak bahsettiğim muhasebe kayıtları evet :)

Hazır bir işletmeyi satın alacağım için firmanın son 2 yıllık muhasebe kayıtları gerekiyormuş. Fakat bu nisan 2012- nisan 2013 muhasebe kayıtları yetişmediği için temmuz ayında başvuruma koyamıyorum malesef. 2012nisan-2013nisan kayıtlarının resmi olarak teslim edilme süresi son tarih 2013 sonu olduğu için daha hazırlanmaya başlanmadı. Bu yüzden 2012 nisan- 2013 nisan muhasebe yılından önceki 2 seneyi koymakta bir sorun olurmu ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 15:44 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 13
Vize Türü:
Ruh Hali: Yardımsever
Burcu: Koç
ARKADASLAR BEN TURKIYEDEN GELIRKEN BANA AIT SERTIFIKALARIM VARDI ASCILIK GUZELLIK UZMANLIGI AYRICA INGILIZCE SERTIFIKALARIM BEN KAMUDA CALIŞTIGIM ICIN SSK HIZMET DOKUMUM UNUVERSTE DIPLOMAM PASAPORTUM BIOMETRIK RESMIM SABIKA KAYDIM TURKIYDE BULUNAN KREDI KARDI HESAP DOKUMLERIM GERIYE DONUK 6 AYLIK AYRICA 3500 POUND TURKIYEDE İŞBANKASI DA BULUNAN HESAP DOKUMUM LONDRADANDA BU PARAYI TEYIT EDEN BELGEM AYRICA BURDA BULUNAN BIR TANIDIGIM MUASEBECI TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ İŞ PLANIM VARDI HEPSINI YEMINLI TERCUMANA YATIRMIŞ SEKILDE VERDIM BENIM TAVSIYEM BUTUN BELGELERINIZI TURKIYDE YEMINLI TERCUMANA YAPIRIN BEN HEPSINI YATIRMISTIM AMA SSK DOKUMUNU GEREK YOK DEMISLERDI YAPTIRMADIM FAKAT MUASEBECIM BUNUDA YAPALIM YANLIŞLIK OLMASIN DEDI TURKIYEDE ODEDIGIMIN 4 KATINI VERDIM BURDA AYRICA REFERANS MEKTUPLARIM BU IŞLERI YAPACAGIM MATERYALLERIN FATURALARI BURDA ALDIGIM KULLANDIGIM BAZI OZEL BELGELER KONDU BU ISI YAPACAGIMA DAIR VE BANA BUIŞLERDE BIZIMLE CALIŞABILIR DIYEN REFERANS MEKTUPLARI AYRICA MASEBECIMINDE BENIM ONLARIN MUSTERISI OLDUGUMA BANA GUVENDIKLERINE DAIR BIR REFERANS MEKTUBU KOYDUK MART AYINDA VERDIK 2 HAFTA ICINDE PARMAK IZINE GITTIM VE SONUC BEKLIYORUM INSALLAH HAYIRLISI ILE CIKAR

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 15:48 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
AYRICA BURDA PEDIATRIK KURSUNA GIDIP BELGE ALDIM ONUDA KOYDUM UNV DEN MEZUN TRASKIRBIMI KOYDUK BEN COCUK GELISIMI MEZUNU OLDUGUM ICIN BU BELGEYI DESTEKLESIN DIYE KOYDURDULAR

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 16:03 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 199
Aldığı teşekkür: 417
Vize Türü:
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: -
ekinci hoşgeldin ama ankara anlaşmasıyla ilgili bir gönderi okumuştum turist vizesiyle ülkeye gelmiş tıpkı senin gibi. ülkede bir kursa gitmiş tıpkı senin gibi ankara anlaşmasına başvurmuş tıpkı senin gibi. başvururken ingilteredeyken kurstan aldığı belgeyi eklemiş tıpkı senin gibi. sonra da turist vizesiye ülkeye geldiği ve bu şekilde bir kursa katıldığı gerekçesiyle yani yasaları çiğnediği gerekçesiyle ankara anlaşması başvurusundan red almış. okudunmu onu....

Quote - Alıntı:
kevser yazdı:
merhaba arkadaslar
Acilen yardima ihtiyacim var
Turist olarak geldim ve Ankara antlamasina basvurdum, burada okula gitmemem gerektigini bilmedigim gercekcesi ile olumsuz cevap geldi.ilkinde itiraz gelen hakkimi kullanmadim onun yerine onlara mektupla geri dondum onlara durumu acikladimm.bana verilen on gunluk itiraz hakki verdiler ama bana 2 ay sonra donmesi nedeniyle itiraz hakkimi da yitirmis oldum.bu durumda gercekten benim mahkeme hakkimi gittimi bundan sonra ne yapabilirim.
simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

bu örnek.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 16:38 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 55
Aldığı teşekkür: 47
Vize Türü:
Ruh Hali: Neşeli
Burcu: Yengeç
mimura yazdı:
ekinci hoşgeldin ama ankara anlaşmasıyla ilgili bir gönderi okumuştum turist vizesiyle ülkeye gelmiş tıpkı senin gibi. ülkede bir kursa gitmiş tıpkı senin gibi ankara anlaşmasına başvurmuş tıpkı senin gibi. başvururken ingilteredeyken kurstan aldığı belgeyi eklemiş tıpkı senin gibi. sonra da turist vizesiye ülkeye geldiği ve bu şekilde bir kursa katıldığı gerekçesiyle yani yasaları çiğnediği gerekçesiyle ankara anlaşması başvurusundan red almış. okudunmu onu....

Quote - Alıntı:
kevser yazdı:
merhaba arkadaslar
Turist olarak geldim ve Ankara antlamasina basvurdum, burada okula gitmemem gerektigini bilmedigim gercekcesi ile olumsuz cevap geldi.ilkinde itiraz gelen hakkimi kullanmadim onun yerine onlara mektupla geri dondum onlara durumu acikladimm.bana verilen on gunluk itiraz hakki verdiler ama bana 2 ay sonra donmesi nedeniyle itiraz hakkimi da yitirmis oldum.bu durumda gercekten benim mahkeme hakkimi gittimi bundan sonra ne yapabilirim.

bu örnek.

Bende 2008 once 3 kez visitor vizesiyle geldim enson 2008 de vistor mariage vizesiyle geldim pasaportaki vizede sadece calisamaz maddesi vardi bende ingilizce kursuna gittim ingilizcemi daha iyi gelistirmek icin ve serifika aldim ama evlilikte yapmadim ve ankara anlasmasina basvururken o sertifikayida gonderdim adamlar hicbir sorun cikarmadi 1 yillik vizemi aldiktan sonra evlendim esimle. demekki simdi isi daha siki tutuyorlar forumdaki arkadaslarin yazdiklarina gore:?:

Date of application: 18 /2 /2016
Date of receiving the application: 19/02/2016
Date of return of documents: 25/2/2016
Interview letter: 1/3/2016
Date interview booked: 24/ 2/ 2016
Date of interview: 3/3/2016
Date of SMS received: 4/3/2016
Date of passport receipt:7/ 3/2016

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 18:55 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
mimura yazdı:

Quote - Alıntı:
kevser yazdı:
merhaba arkadaslar

bu örnek.
ben bılıyorum benım dosyam avukat aracılıgıyla hazılandı benımkı dıl okulu deıl bayanın gıtıgı dıl okulu ıngılızce belge ben burda bu basvuruyu yapmam ıcın bu belgenın olması lazımış benım gıbı 50 bayan vardı bu farklı bısey arastırdık dedıgın doğru kayıtlı bı okula gıdemıyorsun ama bu basvuruda bu belge sartmış

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 19:39 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 28
Aldığı teşekkür: 37
Vize Türü:
Burcu: İkizler
Old Brompton yazdı:
masoud Kusura bakma tam açıklayamamışım :)

Ben yeni başvuracağım 1 yıllık vizeye. Başvuru şeklimde uzun yıllardır delivery yapan restorant. Kayıt olarak bahsettiğim muhasebe kayıtları evet :)

Hazır bir işletmeyi satın alacağım için firmanın son 2 yıllık muhasebe kayıtları gerekiyormuş. Fakat bu nisan 2012- nisan 2013 muhasebe kayıtları yetişmediği için temmuz ayında başvuruma koyamıyorum malesef. 2012nisan-2013nisan kayıtlarının resmi olarak teslim edilme süresi son tarih 2013 sonu olduğu için daha hazırlanmaya başlanmadı. Bu yüzden 2012 nisan- 2013 nisan muhasebe yılından önceki 2 seneyi koymakta bir sorun olurmu ?

Old Brompton oncelikle iyi sanslar diliyorum sana.ben bu sitede ankara antlasmasi ile basvuru yapmis bir yazarim.bende indefinite cevabi bekliyorum.ben sadece nacizane yardimci olmaya calisiyorum.gelelim ne yapman gerektigine.sitede profosyonel bir cok kisi bulunuyor,yardimci olacaklardir elbet...soyledigin sekilde bir sorun teskil etmeyecektir elbette.oncelikle yeminli bir mali musavirin olsun.o sana zaten gerekli bilgiyi verecektir.evraklarini,sertifikalarini,diplomalarini gonder.deneyimlerini,yapacagin is ile ilgili tum detaylari anlatan bir mektup yaz.muhasebecinden de bir mektup al hangi yillara kadar verebiliyorsa onu yazmasi gereken.fakat yeminli olsun.bu cok onemli.daha da fazlasi panikleme.rahat ol.dosyana yansit bu rahatligi/...

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2013 23:12 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: -
Merhaba arkadaslar bir sorum olacakti. Ingilteredeyim ve 1 yillik ankara anlasmasindan ret aldim. Itirazdan da /ve ust mahkemedende olumsuz sonuc aldik Bu arada yeni basvuru yaptik hakimin tavsiyesiyle ve yeni basvurunun sonucunu bekiuyoruz yaklasik 2 ay oldu. Bu arada vizenin suresi doldu ve eger ret gelirse bana ulkeyi terketmem icin 28 gun verirler mi yoksa pasaportumu havaalaninda mi tesllim ediyorlar. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim tesekkurker

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2013 11:19 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4584
Aldığı teşekkür: 3101
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Gulcin1987 yazdı:
t&a yazdı:
Arkadaslar alttaki sorunun cevabini bilen var mi acaba ?
Stk arkadasimiz sormus ama cevap veren olmamis. Bende emin olmadigim icin cevaplayamadim...

stk yazdı:
Merhaba arkadaslar bir sorum olacakti. Ingilteredeyim ve 1 yillik ankara anlasmasindan ret aldim. Itirazdan da /ve ust mahkemedende olumsuz sonuc aldik Bu arada yeni basvuru yaptik hakimin tavsiyesiyle ve yeni basvurunun sonucunu bekiuyoruz yaklasik 2 ay oldu. Bu arada vizenin suresi doldu ve eger ret gelirse bana ulkeyi terketmem icin 28 gun verirler mi yoksa pasaportumu havaalaninda mi tesllim ediyorlar. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim tesekkurker

benim bir arkadasim ankara anlasmasindan red aldi mahkemeye verdi homeoffice davayi geri cekti tekrar incelemek icin 3 ay sonra red veri ve passport havaalanina yolladilar 28 gun vermiyorlar malesef bide gecikmeli yolladilar cocugun bileti yandi tekrar bilet aldi

Facebook Sayfamıza Katıl

Sayfamıza reklam vermek için bizi ulaşın.

Email : admin@ingiltereforumu.com

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2013 16:11 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
benım baş vurum mart 18 de ama halen bır ses seda yok sabırla beklıyorum bakalım

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1712 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 172  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: