Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 26 Şub 2017 14:33

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2016 11:59 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 59
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Marriage/ Short Stay Settlement (5 Years Route)
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Ruh Hali: Duygusal
Burcu: Başak
babysitter yazdı:
apple2016 yazdı:
Funeral, will, testament, işlemleri Nasıl halledilir?
Cremation onaylamayı düşünmüyorum, mezara konsun istiyorum, ve ben de istediğim Zaman ziyaret edebileyim istiyorum. Tabi yerleşim vizesi çıkmaya ömrü yetmedi. Ziyaretci vizesiyle geldim. Herzaman Türkiye den gelmek için vize verirler mi o da ayrı bir dert, büyük dert. Imigration olayını çözebilecek bir avantajı olurmu eşimin tek mirasçısı benim. Bir de 6 aylık vizem bu işleri halletmeye süre açısından yeter mi ? Avukat alternatifi açıkçası gözümü korkutuyor, daha önce sütten ağzım çok yandı. Eşim Benim için değeri sınırsız. Yardımcı olabilecek buradaki herkese şimdiden çık teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba,
Basiniz sagolsun, bir arkadasim bu islerle ilgileniyor, cok yardim ediyorlar eger hala bakiyorsaniz iletisim bilgilerini verebilirim..
merhaba, herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Şuan ziyaretçi vizesiyle geldim. Eşimi defnettik geçen hafta. Ancak eşimin Dairesi kiraydı içi ise ful döşeli. Bu eşyaları storage kiralamışmış, oraya koymayı düşünüyorum. Ancak bu şekilde de çok zor geliyor. Eşimi burada mezarı da olsa yalnız bırakıp geri Türkiye ye dönmek ve bir daha gelememek ve yine sıkıntılar çekmek ayrıca zoruma gidiyor... Bu nedenlerle, bir şekilde İngiliz pasaportunu almak istiyorum.
Eşim öldüğünde ben içeri bilgi vermek zorundaydım, zaten ölüm durumunda iptal oluyor diye burada okuduğum yazılar oldu. Telefon ile bilgi vermem işlerine geldi herhalde ziyaretçi vizesine değiştirdiler. Ancak benim de yapmam gereken tek şey bu diye biliyordum ama yanılmışım herhalde. En acısı, hiç bir şey olmamış gibi 1 ay daha beklemek açıkçası, zaten bu haberle yıkıldığım için ne yapacağımı bilemedim, o hastanede yatarken ben yerimde duramadım... Şimdi tek çaren Ankara anlaşması diyorlar, gerçekten bilemiyorum. Bir yolu olmalı... :((((((

Sent from my iPhone using Tapatalk

11.08.2016 = Eş ile telefon Görüşmesi (5. iş günü)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: