Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 22 Haz 2018 01:20

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 332 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2018 18:53 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Merhabalar bende red alanlar kervanına katıldım 2. Kere başvuru yapmak konusunda çok kararsızım. İlk başvurumda ananemin 2 tane hesabını beyan ettim 2 maaş alıyor. Bunun yanı sıra kendi ğzerime olan tapularım,önlisans ve lisans diplomam,okul kabul mektubum,sertifikalarım,siforta dökümleri herşeyi beyan ettim. red sebebimde ülkemde kendi bölümümle ilgili araştırma yapmamışım.Sponsor olan ananemin bu kadar parayı nerden bulduğu ve gidince geri dönmeyeceğimi düşünmeleri. Bu sorunları halleder isem ananenemin parasına kaynak oluşturabilir isem vize alabilirmiyim. Burda birden çok tapuya sahibim extra olarak. Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2018 22:15 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Birisi yanıtlasın ya lütfen

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2018 06:19 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 56
Vize Türü: British
Burcu: Aslan
maltuntas93 yazdı:
Merhabalar bende red alanlar kervanına katıldım 2. Kere başvuru yapmak konusunda çok kararsızım. İlk başvurumda ananemin 2 tane hesabını beyan ettim 2 maaş alıyor. Bunun yanı sıra kendi ğzerime olan tapularım,önlisans ve lisans diplomam,okul kabul mektubum,sertifikalarım,siforta dökümleri herşeyi beyan ettim. red sebebimde ülkemde kendi bölümümle ilgili araştırma yapmamışım.Sponsor olan ananemin bu kadar parayı nerden bulduğu ve gidince geri dönmeyeceğimi düşünmeleri. Bu sorunları halleder isem ananenemin parasına kaynak oluşturabilir isem vize alabilirmiyim. Burda birden çok tapuya sahibim extra olarak. Resim

Anneannenizin toplu parayı nereden bulduğunu ispatlayacak bir belgeniz varsa onu mutlaka hazırlamalısınız çünkü maaşı o kadar parayı size hibe edebilmesi için yeterli değil yada bu para atıyorum 4 yıldır onun hesabında ise banka dökümlerini alın. Siz de evlerden gelir elde ettiğinizi ispatlamalısınız kira kontratları vs. Mesleğiniz yani bu kısmı biraz olumsuz insiyatif olmuş ingilizce seviyem kötü ise kötüdür tr de dil kursuna gittiyseniz bunu belgeleyin denedim olmuyor yeterli değil diyebilmek için. Güzel birde cover letter yazarsınız eğitim ile ilgili kısmı açıklayan
İngilizler için belge konuşur herşeyi belgeler iseniz sorun çıkmayacaktır

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2018 13:00 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Kavunpoturu yazdı:
maltuntas93 yazdı:

Anneannenizin toplu parayı nereden bulduğunu ispatlayacak bir belgeniz varsa onu mutlaka hazırlamalısınız çünkü maaşı o kadar parayı size hibe edebilmesi için yeterli değil yada bu para atıyorum 4 yıldır onun hesabında ise banka dökümlerini alın. Siz de evlerden gelir elde ettiğinizi ispatlamalısınız kira kontratları vs. Mesleğiniz yani bu kısmı biraz olumsuz insiyatif olmuş ingilizce seviyem kötü ise kötüdür tr de dil kursuna gittiyseniz bunu belgeleyin denedim olmuyor yeterli değil diyebilmek için. Güzel birde cover letter yazarsınız eğitim ile ilgili kısmı açıklayan
İngilizler için belge konuşur herşeyi belgeler iseniz sorun çıkmayacaktır
. Merhabalar cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim. Dil kursu b2 ye kadar bunu evraklarima ekledim. Simdi basvurdugum isleri,red aldiklarimi ve bir is gorusmesini ekleyecegim maddiyat kisminida halledecegiz bunlr haricinde baska sorun kalmiyor anldigim kdari ile. Baska bi sorun bulabilirlermi?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2018 18:04 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

maltuntas93 rica ederim yardımcı olduysa ne mutlu bu red aldığınız iş görüşmelerinizden herhangi birinden dil seviyeniz yeterli olmadığı için işe kabul edilmediğinizi belirten imzalı kaşeli bir yazı alabilirseniz sanırım bu da yardımcı olacaktır. Geri döneceğinize ikna etmeniz ile orantılı 1 açıklayıcı maddi belgeler kira kontratları tapular bu kiraların yattığı banka hesap dökümleri 6 aylık varsa 1 yıllık ailenizin toplu parayı nerden elde ettiğine dair belgeler banka hesap dökümleri kim veriyorsa onun 2 neden İngiltere’de dil eğitimine ihtiyacınız var bunları ispatlayan belgeler daha önceki tr de aldığınız dil sertifikaları vs

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2018 16:04 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Kavunpoturu yazdı:
maltuntas93 rica ederim yardımcı olduysa ne mutlu bu red aldığınız iş görüşmelerinizden herhangi birinden dil seviyeniz yeterli olmadığı için işe kabul edilmediğinizi belirten imzalı kaşeli bir yazı alabilirseniz sanırım bu da yardımcı olacaktır. Geri döneceğinize ikna etmeniz ile orantılı 1 açıklayıcı maddi belgeler kira kontratları tapular bu kiraların yattığı banka hesap dökümleri 6 aylık varsa 1 yıllık ailenizin toplu parayı nerden elde ettiğine dair belgeler banka hesap dökümleri kim veriyorsa onun 2 neden İngiltere’de dil eğitimine ihtiyacınız var bunları ispatlayan belgeler daha önceki tr de aldığınız dil sertifikaları vs
.
Şimdi hepsi hallettim arabamızı sattık bunu evraklara ekleyeceğim hastane görüşmemi ekleyeceğim tapularımı da koyuyorum ancak kira gelirleri bankaya değil elden alıp veriyoruz. Genede kontratları koyacağım inşallah bu sefer ttatmin olur

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2018 17:31 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

maltuntas93 elden para alıp vermek İngilizler için direk vergi kaçırmak demektir ve büyük suçtur bu biraz risk olacak sizin için ama yapacak bişi yok gibi görünüyor sadece kira sözleşmelerinizi koyun; genede o size verilen toplu paranın nereden geldiğini ispatlamanız çok önemli. Araç sizin yada yakın aile üyenizin ise diğer açıklayamadığınız toplu parayı hiç karıştırmayın direk aracı sattım onun parası diye satış sözleşmesini satıştan gelen paranın yattığı banka dökümü vs ekleyin belki daha yardımcı olur kaynak açıklayabilmek bakımından

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2018 18:14 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Kavunpoturu yazdı:
maltuntas93 elden para alıp vermek İngilizler için direk vergi kaçırmak demektir ve büyük suçtur bu biraz risk olacak sizin için ama yapacak bişi yok gibi görünüyor sadece kira sözleşmelerinizi koyun; genede o size verilen toplu paranın nereden geldiğini ispatlamanız çok önemli. Araç sizin yada yakın aile üyenizin ise diğer açıklayamadığınız toplu parayı hiç karıştırmayın direk aracı sattım onun parası diye satış sözleşmesini satıştan gelen paranın yattığı banka dökümü vs ekleyin belki daha yardımcı olur kaynak açıklayabilmek bakımından

Sponsorum aynı kişi olacak anneannem arabada onun üzerine idi şimdi onu sattık para hesabına geldi noter sözleşmeleri mevcut. Kendinden ve dedemden emekli aylığı alıyor bende annem vefat etti ordan alıyorum emekli maaşı. Başkada yapılabilecek birşey yok zaten birkere daha deneyeceğim yalnızca kaçırdığım küçük bir ayrıntı varsa bana hatıırlatırmsınız. Çünkü red aldığım konu maddiyat ve geri dönüş idi şimdi allahın izni ile ikisinide hallettim diye düşünüyorum.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2018 20:34 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

maltuntas93 paranın nerden geldiğine ve emekli bi insanın bütün birikimini size nasıl verdiğine takılmışlar araç satışını banka dökümünü gösterin kira kontratlarını ekleyin durumu açıklayan birde cover letter yazın hani başvurunun sonunda açıklama yeri varya oraya. Zannederim sorun çıkmayacaktır belgeler eksik ve tutarsız olmasın yeter

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2018 21:28 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Kavunpoturu yazdı:
maltuntas93 paranın nerden geldiğine ve emekli bi insanın bütün birikimini size nasıl verdiğine takılmışlar araç satışını banka dökümünü gösterin kira kontratlarını ekleyin durumu açıklayan birde cover letter yazın hani başvurunun sonunda açıklama yeri varya oraya. Zannederim sorun çıkmayacaktır belgeler eksik ve tutarsız olmasın yeter
Aldim vizemi sizede haber etmek istedim. Cok tesekkur ederim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 332 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: