Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 19 Oca 2017 21:27

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2015 10:16 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 78
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
252furkan yazdı:
beyler bayanlar 3. reddi de yedim maalesefki.Red belgesinde 1650 tl para var babanın hesabında demiş oysaki 27 bin tl para vardı nasıl oluyor bu ? Geri kalan red nedenleri de hep boş durmadan benim söylediklerimi demiş.Şuan dava açmayı düşünüyorum

Eklenti:
1d.jpg

Eklenti:
2.jpg

slm anlamadigim sey senin vize basvurunu degerlendiren gorevli fazla ugrasamaistir senin vizeni red etmek icin 20 hafta tatil mi olur bu nasil bir basvuru 20 hafta tail yapmak demek senin her hangi bir is yapmiyor olman demek buda senin rahatlikla ingilterede kalmak niyetinde oldugunu kanisi rahatlikla one cikiyor 2 haftalik vize talebinde bulunsaydin sonuc belkide cok daha farkli olumlu olabilirdir birak bin poundu hesabinda 20bin pound olsada sonuc degismez

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2015 15:01 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 10
Aldığı teşekkür: 52
Vize Durumu: Var
Vize Türü: ECAA 2
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Koç
Tam da tahmin ettiğim nedenden red verilmiş. Dava açmak veya idari inceleme yaptırmak gibi bir durum olamaz ne yazık ki. Yaptığın işinin vergisini vermen lazım. Bağkur kaydının olması lazım. Ve kendi banka hesabının olması lazım. Ve gelirinin düzenli şekilde banka hesabında görülmesi, verdiğin verginin gelirle eşleşmesi gerekiyor. Hem freelancerım hem de babam masraflarımı karşılayacak dediğinden bahsetmiş. Sonra babanın hesap özetindeki 1650 lirayı da son hesap özetinin kapanışı olduğundan bahsetmiş. Yani yapacak bir şey yok. Sunduğun ödeme makbuzları çok basit ve senin düzenli bir işinin olduğunu kanıtlamıyor. Yukarılarda bahsetmiştik. Keşke o yolu izleseydin. Neyse. Herşeyde bir hayır vardır.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2016 16:14 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Burcu: -
Öncelikle herkese tekrardan Merhaba
Bu yaz yeniden ingiltere vizesine başvurmayı düşünüyorum.Fakat bu sefer üniverstesiye başladım bilgisayar destekli animasyon ve tasarım bölümünde okuyorum.Ayrıca yeşil pasaport çıkarttım.Önümüzdeki ayın 19 una Almanya ya gideceğim.Yaklaşık orda 15 gün kaldıktan sonra geri döneceğim.Tabi Almanya ya tatil için gidiyorum.Ayrıca bu başvuruda kullanabilirim diye düşündüm bu durumu yani artı olarak bana dönebilir diye.Bu sefer sadece öğrenciyim mi desem yoksa önceki olayları da eklesem mi ? Yani zaten durum ortada burda açıklamışım önceki başvurularımı şuan artı olarak elimde bunlar var ve şuan hesabımda da başvuruda kabul görecek kadar para var ve o zamana kadarda duracak arada harcıyorum filan tabi.Cevabınızı bekliyorum.Şimdiden Teşekkür ederim

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: