Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 22 Eyl 2017 13:36

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2014 02:10 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
meraba arkadaslar.bı arkadas sayesınde sızlerle tanıstım ve cok mutluyum. .. benımde sıkıntılı bı donemım oldu ... esımle bır bucuk yıldır beraberız. beraber seyehatlere gıttık beraber vakıt gecırdık mesela gecen yaz boyu bırlıkte kaldık. daha oncelerı abım tarafından hak ettıgım famıly vıstor vızem vardı 2 yıllık daha once 1 yıl daha once 6 ay ve daha once yıne 6 almıstım . en son vızem 2 yıllıktı. esımle tanıstıgımdan 1 ay sonra bas vurmustum ve 2 hak kazanmıstım tabı zamanla esımle ılıskımız daha karekterıstık bı hal aldı ve bırlıktelıgımıze ılk orada devam ettık ve sonrasında da evlendık..

evlılık arkası yapmıs oldugum bas vuru ıptal edıldı. ıptal edılmedın once konsolosluk gorevlısı benı ıst cagırdı gıttım.. bana bı takım soruları oldu .acıkcası pek hosnut kalmammıs benım basvurmdan .. sorular soyledı ... esımı nekadar tanbıdıgım hakkında aılesını nekadar tanıdıgım hakkında.annesının babasının ısımlerı hakkındakı ıste orada kabuledılmez bı yanls yaptım. esımın annesı ve babası esım dogdugunda verıler bırthcertıfıcate ısım bılgılerı farklıymıs daha sonrakı yıllarda her ıkısde ısımlerını mah yada esımın dedıgı kadarıyla. mahkemeye bas vurarrak degıstırılmıs. bende halıyle tanıstırıldıgım ısımlerı telefuz edınce. sen yalan soyluyorsun daha esının annesının babasının ısımlerını bılmıyorsun dıye sert bı tokat yedım...

dıger bı sebeblerı benım esımle tanıstıkdan sonra aıle zıyarete bulundugum vıze hakkındaydı.. orada aıle zıyaretı formu doldururken formda bana sorulmus ıng herhangıbır baska tanıdıgınız varmı dıye bene cevap olarak hayır demısım.. yenı bı ılıskıydı. bu kadar ılerı gıdecegımız hıc tahmın etmemıstım. formu doldururkende abımden yardım almıstımkı o hıc bır fıkrı yoktuy esım hakkında. sen bıze yalan soylıyerek kandırdın ve hak etmedıın bır vızeye sahıp oldun dıyerek ıkıncı tokat yedım...ınanın zor anlardı .tek hıssetıgım hala mıdemın cok bulandıgı ve tek ıstegımın dısarı cıkıp hava olmasıydı..

ucuncu olarak benım ıng ıyı dereceden bıraz daha ıyıdır cok ıyı demıyorum ama karsıma gecen herkezın ıng bılgımı sınaması konusunda cekıngenlık yapmam.. ek olarak ınt yaptıgım arastırmalarda sertıfak ıcın ..ıst basvurdum. fıyat odendı ..sınav tarıhı geldı .sınav da gayet cıddıydı .bolum bolum. ılk olarak okuma daha sonra yazma .daha sora ıng sohbet. basarılı gectı 81 puanla gectım sertıfıkam verıldı . ıng gorevlının bana sormus oldugu soruları gayet net anlıyordum hata oradakı cevırmenın soruları yanlıs sordugun farkına bıle varıp duzelmesını yaptım. buda onu daha cok sınırlendırdıkı ..tercumanın yetersızlıgını yuzune vurmam.gorevlının onu koruması gıbı saka gıbı bı halle .. benım ıng yetersız oldugu kanısın . red sebeblerının arasına ılıstırdı. hakksızdı.

son olarak haklı oldugu yer ıse .. esımın 18,600 deılde 18,340 pound kazancının olmasıydkı bız bu sorunu bankadakı bırıkımlerımız ıspatlayarak gecebılecegımızı dusundku kı profesyonel kısılerde aynı kanıdaydı. hatayaptık. benım dosyama oldugu kadar kımseye sınır olmammıstır herhalde. yanlıs ellerdeydı dosyam. . red verme sonucları bunlardan ıbare. aradan vakıt gectı bı sene kadar durulduk.. onlara ıspatlamak ıcın kendısı burada benımle bır yaz kaldı .beraber cesıtlı sehırler gıttık yurt dısı seyehatlerınde bulunduk.avrupa amsterdama rodos a sımdıde ısvece gıtmeye hazırlanıyoruz. daha sonra tekrardan basvurmak ıstıyorum.. abu sefer kendım deıl proffesyonel kısılerın yonlendırmesıyle.

acaba sıler benım durum hakkında ne dusunrsunuz merak edıyorum nasıl bı yol ızlemelıyım.bu donemın stresını bır kere yasadım ve ıkıncı hazırlanıyorum zor zamanlar herkze sabır ve selamet dılıyorum.. kolay gelsın ... ıyı gunler

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2014 02:38 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 94
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
nacar3344 yazdı:
meraba arkadaslar.bı arkadas sayesınde sızlerle tanıstım ve cok mutluyum. .. benımde sıkıntılı bı donemım oldu ... esımle bır bucuk yıldır beraberız. beraber seyehatlere gıttık beraber vakıt gecırdık mesela gecen yaz boyu bırlıkte kaldık. daha oncelerı abım tarafından hak ettıgım famıly vıstor vızem vardı 2 yıllık daha once 1 yıl daha once 6 ay ve daha once yıne 6 almıstım . en son vızem 2 yıllıktı. esımle tanıstıgımdan 1 ay sonra bas vurmustum ve 2 hak kazanmıstım tabı zamanla esımle ılıskımız daha karekterıstık bı hal aldı ve bırlıktelıgımıze ılk orada devam ettık ve sonrasında da evlendık..

evlılık arkası yapmıs oldugum bas vuru ıptal edıldı. ıptal edılmedın once konsolosluk gorevlısı benı ıst cagırdı gıttım.. bana bı takım soruları oldu .acıkcası pek hosnut kalmammıs benım basvurmdan .. sorular soyledı ... esımı nekadar tanbıdıgım hakkında aılesını nekadar tanıdıgım hakkında.annesının babasının ısımlerı hakkındakı ıste orada kabuledılmez bı yanls yaptım. esımın annesı ve babası esım dogdugunda verıler bırthcertıfıcate ısım bılgılerı farklıymıs daha sonrakı yıllarda her ıkısde ısımlerını mah yada esımın dedıgı kadarıyla. mahkemeye bas vurarrak degıstırılmıs. bende halıyle tanıstırıldıgım ısımlerı telefuz edınce. sen yalan soyluyorsun daha esının annesının babasının ısımlerını bılmıyorsun dıye sert bı tokat yedım...

dıger bı sebeblerı benım esımle tanıstıkdan sonra aıle zıyarete bulundugum vıze hakkındaydı.. orada aıle zıyaretı formu doldururken formda bana sorulmus ıng herhangıbır baska tanıdıgınız varmı dıye bene cevap olarak hayır demısım.. yenı bı ılıskıydı. bu kadar ılerı gıdecegımız hıc tahmın etmemıstım. formu doldururkende abımden yardım almıstımkı o hıc bır fıkrı yoktuy esım hakkında. sen bıze yalan soylıyerek kandırdın ve hak etmedıın bır vızeye sahıp oldun dıyerek ıkıncı tokat yedım...ınanın zor anlardı .tek hıssetıgım hala mıdemın cok bulandıgı ve tek ıstegımın dısarı cıkıp hava olmasıydı..

ucuncu olarak benım ıng ıyı dereceden bıraz daha ıyıdır cok ıyı demıyorum ama karsıma gecen herkezın ıng bılgımı sınaması konusunda cekıngenlık yapmam.. ek olarak ınt yaptıgım arastırmalarda sertıfak ıcın ..ıst basvurdum. fıyat odendı ..sınav tarıhı geldı .sınav da gayet cıddıydı .bolum bolum. ılk olarak okuma daha sonra yazma .daha sora ıng sohbet. basarılı gectı 81 puanla gectım sertıfıkam verıldı . ıng gorevlının bana sormus oldugu soruları gayet net anlıyordum hata oradakı cevırmenın soruları yanlıs sordugun farkına bıle varıp duzelmesını yaptım. buda onu daha cok sınırlendırdıkı ..tercumanın yetersızlıgını yuzune vurmam.gorevlının onu koruması gıbı saka gıbı bı halle .. benım ıng yetersız oldugu kanısın . red sebeblerının arasına ılıstırdı. hakksızdı.

son olarak haklı oldugu yer ıse .. esımın 18,600 deılde 18,340 pound kazancının olmasıydkı bız bu sorunu bankadakı bırıkımlerımız ıspatlayarak gecebılecegımızı dusundku kı profesyonel kısılerde aynı kanıdaydı. hatayaptık. benım dosyama oldugu kadar kımseye sınır olmammıstır herhalde. yanlıs ellerdeydı dosyam. . red verme sonucları bunlardan ıbare. aradan vakıt gectı bı sene kadar durulduk.. onlara ıspatlamak ıcın kendısı burada benımle bır yaz kaldı .beraber cesıtlı sehırler gıttık yurt dısı seyehatlerınde bulunduk.avrupa amsterdama rodos a sımdıde ısvece gıtmeye hazırlanıyoruz. daha sonra tekrardan basvurmak ıstıyorum.. abu sefer kendım deıl proffesyonel kısılerın yonlendırmesıyle.

acaba sıler benım durum hakkında ne dusunrsunuz merak edıyorum nasıl bı yol ızlemelıyım.bu donemın stresını bır kere yasadım ve ıkıncı hazırlanıyorum zor zamanlar herkze sabır ve selamet dılıyorum.. kolay gelsın ... ıyı gunler

slm yazdigin metni okumaya calsitim calistim dememden kastim bazi kelimeleri cok noksan yazmisin cumele ozelligini kayip etmis neyse sorularina gelince ben kendi tecrubelerime dayanarak yardimci olmak fikirlerime yazmak isterim oncelikle dil sertifikasi almissin zaten diger tarafdan yailpan yanlis bilgilendirme yani senin iceriye yanlis bilgi vermen onlarin kafasinda direk olara senin hakkindaki gorus ve dusuncelerini direk olarak senin vizenin red edilmesine yeterli bir gerekce olmus zaten ondan sonraki evralarin cok saglam olsa bile fazlada bir sey degismez ikinci soyle diyeyim esinizin ek is bularak gelirini 18.600 ve uzeri bir seviyey getirmesi lazim diger bir olay ise bu kadar yapmis oldugunuz gelizlerin fotorafklarini ve yapilan odemleri otel rezarvasynlarini ucak biletlerini vs vs vs gibi seyleri saklamak bunlar sizin birlikteliginizi kanitlama adina bayagi yardimci olacakti diger noksan olan seyleride tamamlayip tekrar hazirlanmak ve yeni bir basvur yapmak kesinlile iste birinci basvuruyu yaptim i red ettiler ilkinci basvuruya yapsam fazla sansim olmaz diye bir sey yok her basvuru kendi basina ayri ve diger basvuru ile ilgisi olmaksizin degerlendirilir arti kafama takilan bir diger sey ise esinin full time calistigini soyluyorsun fakat butun yaz esinle beraber oldugunu soyluyorsun buda bir celiski yaratiyor dogal olarak . eger maddi durumunuz yeterli ise bir avukat yada vize danismani araciligi ile basvurunu noksansiz hazirlayip tekrar basvurmak vede sonucu beklem cikacak sonuca gorede hareket etmek mesala sudan sebeplerden dlayi vizenizin red edilmesini mahkemeye giderek hakkinizi arama seceneginiz de var tabi bu en son yapilacak sey .

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2014 03:22 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4611
Aldığı teşekkür: 3123
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Önclikle forum kurallarindan bahsetmem gerekiyor. Marmaris73 arkadasimiz gerci bu konuda sizi uyarmis. Daha dikkatli olalim lutfen.

1) Baslik acarken konunuzu ozetleyen uygun bir baslik secmelisiniz. Herkese merhaba kolay gelsin ellerinize saglik afiyet olsun seklinde olmamali...

2) Ayni mesaji birden cok yere kopyalamaniz kurallarimiza aykiridir.

3) Mesajinizi uygun olan bolume yazmalisiniz . Ornek olarak bu mesaji ingiliz vatandasligi bolumune yazmaniz uygun degildir.

Bu arada ben kendi cevaplarimi size ancak bu sabahtan sonra girebilecegim. İyi geceleR

FACEBOOK GRUP : https://www.facebook.com/groups/ingiltereforumu/

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2014 13:56 
Kullanıcı avatarı

nacar3344 yazdı:

evlılık arkası yapmıs oldugum bas vuru ıptal edıldı. ıptal edılmedın once konsolosluk gorevlısı benı ıst cagırdı gıttım.. bana bı takım soruları oldu .acıkcası pek hosnut kalmammıs benım basvurmdan .. sorular soyledı ...

Merhaba öncelikle aramıza hoşgeldin.
Eğer sizi görüşmeye çağırdılarsa çok bariz ilişkinizle ilgili şüpheleri olduğu içindir. İlişkinin gerçekliğine inanmamış olabilirler.

nacar3344 yazdı:
esımı nekadar tanbıdıgım hakkında aılesını nekadar tanıdıgım hakkında.annesının babasının ısımlerı hakkındakı ıste orada kabuledılmez bı yanls yaptım. esımın annesı ve babası esım dogdugunda verıler bırthcertıfıcate ısım bılgılerı farklıymıs daha sonrakı yıllarda her ıkısde ısımlerını mah yada esımın dedıgı kadarıyla. mahkemeye bas vurarrak degıstırılmıs. bende halıyle tanıstırıldıgım ısımlerı telefuz edınce. sen yalan soyluyorsun daha esının annesının babasının ısımlerını bılmıyorsun dıye sert bı tokat yedım...

Bu durumda işini çok çok zora sokmuşsun açıkçası. Eğer sana 10 yıl ban vermedilerse şükretmelisin çünkü dediğin gibi çok sert bir tokat yemişssin. Eşinin hem annesinin hemde babasının isimlerini değiştirmesi çok olagan bir durum değil aksine belki % 0.1 görülen bir olaydır dünyada. Böyle tuhaf bir olayın yaşanmasına rağmen ve senin görüşmeye gittiğini bilmesine rağmen eşinin seni bu konuda uyarmaması büyük bir hata olmuş. Ne olursa olsun bu konuları düşünüp sana bildirmeleri gerekirdi. Bu arada isim değiştirildiyse eğer ve sende güncel isimlerini söylediysen sorun olmaması gerekir aslında.

nacar3344 yazdı:

Evet bariz bir hata daha. Maalesef zamanında düşünülmeden doldurulan bu sorular ileride bu şekilde karşımıza çıkabiliyor. Bu yüzden ben burada herkesi bu konularda uyarıyorum. Çok geçmiş olsun. ikisi de çok sert cidden...

nacar3344 yazdı:

Ben bu durumdan hiç bir şey anlayamadım. tekrar açıklamanı isteyeceğim. İngilizcen çok iyi olabilir saygı duyuyorum ama Türkçe biraz devrik gibi olmuş. Bir çok harf ile kelimeleri yutmuşsun dediklerini anlamakta zorlanıyorum maalesef.

Girdiğin sınav sanırım ket sınavı. 81 açıkçası normal bir sonuç. Benim anlamadığım 81 geçer not olduğu halde nasıl kalmış sayılıyorsun. Yine anlamadığım hangi tercümandan bahsediyorsun. Sınavda tercüman olmuyor. Bahsettiğin konsolosluk görüşmesi mi ? İngilizcenin yetersizliğini belirtmiş olsalar bile bu ret sebebi olarak sisteme geçmeyecektir o konuda rahat olabilirsin çünkü almış olduğun sertifika yeterli olacaktır tekrar başvuru yaparsan eğer. Bunun yanında böyle kritik bir yerde hele ki 2 kere aile bilgilerinde vs hata yapmışken tercümanla didişmek ne derece doğru bir hareket bilemiyorum...

nacar3344 yazdı:

Biraz bekleyerek ve birlikte yaşayarak & seyahat ederek doğru yapmışsınız öncelikle. Ama bu süreçte eşin çalışmayı kesmiş olmalı ve şimdi başvurabilmek için sanırım işine dönüp en az 6 ay beklemek zorundasınız galiba. Burayı da netleştirebilirsen sevinirim. Şuan döndü ve çalışıyorsa çok daha iyi.

Eğer 18.600 altında kaldıysanız diğer kural devreye girer o da bankada belli bir rakamınızın en az 6 ay boyunca hiç dokunulmamış olması gerekir.

sizde 400 pound açık vardı sanırım . Bunu 2.5 ile çarpıyoruz.
£1000 eder. Üzerine de sabit olan £16.000 ekliyoruz. Yani bankada en az £17.000 olması gerekiyor ve bu paraya en az 6 ay dokunulmaması gerekiyor.

İnşallah biraz yardımcı olabilmişimdir.

Bu arada iyi bir danışmanla çalışmak istiyorsan altta imzamda yer alan adrese mail atarsan eğer Fatma hanımla sizinle irtibata geçecektir.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2014 17:31 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Vize Türü:
merhabalar...hatalarım ıcın ve devrık turkcem ıcın herkezden af dılıyorum.. site hakkında yenı bılgı edınıyorum msj nereye yazılır nasıl gonderılır vs. gıbı. dun gece gec vakıtde dıkkatımı cektı paylasmak ıstedım sızlerle basımdan gecen olayları. bıraz uykusuzluk net secemedım herhalde kelımelerımı..

ilk olarak esımın yaz sezonunu yanımda gecırmesı hakkında kısaca bılgılendırreyım sızı.. kendısı londrada kralıcenın hapsanelerınden bırınde fınans memurlugu yapıyor. gecen yaz bası arastırdı ve kendısnın 6 aylık ucretsız ızne cıkmasının bı sakıncasının olmadıgını fark ettık ve sure bıtımde ıse kaldıgı yerden devam edebılecgı bı pozısyonda 6 aylık ucretsız ızne ayrıldı.. tabı ekım ayı ıtıbarı ıle tekrardan eskı ısıne basladı ve hala calısmakda.evet basvurumuda ıse baslama tarıhınden 6 ay sonrası ıcın planlıyoruz. daha vakıt var anlıyacagınız.

tabı bo gecen sene ıcerısınde esımın maasında artıslar oldu ve su anda 18,850 pound almaktadır.

ıngilizce sınavına ıst bı fırma aracılıgı ıle gırdım .cıddı bır sınavdı dıyebılırım .. yeterlılıgımız tam anlamda belgelendırebılecegımız bır sınavdı .. sınavın degerlendırmesını ıngıltere aıt bır unıversıtenın ögretım gorevlılerı degerlendırıyor ve gecer notu onlardan aldıgımız bıze acıklamıslardı.

tercuman hatası yanlıs ıfade ettım herhalde evet konsolosluk gorevlısı turk bır bayan ıdı .burdan gıderken cok bılen arkadaslarım daha net anlamam ve kendımı ıfade etmem ıcın turkce konusmayı tercıh et ve gorusmemmı turkce olmasına dıkkat et demıslerdı senın vızen hakkında herhangı bır etkısı olmayacagına benı ınandırdılar ben de gorsmeyı turkce olmasını ıstedım.. fakat tercumanın gorevlı tarafından sorulan soruyu ona yakın olmayan baska bı anlamda soruyu tercume edıp bana turkce sordugunda .. sorulan soru ıle sızın bana ılettgınız soru aynı deıl bıraz daha dıkkatlı olurmusunuz dıye bır acıklama yaptım kı burada gorevllınınde az cok bıldıgı turkcesı ıle hatayı fark edıp.. onu kendı tarafınca savunmaya aldı cunku ben macı zaten 10 malup goturuyordum.o an sert bır cıkısı oldu ve gorusme bıtmıstır dıyıp kaltı ve gıttı.

esımın aılesının ısım degısıklıgı tamamen benım ıcn yıkım oldu .fark edılmesı cokda zor deıdı fakat benım atladıgım ufak bı detayı onlar atlammıslar. esımın 1989 dogundakı dogum sertıfıkasında esımın annesının adı cloudıa babasının adı ıs adolphus.. her ıkısde dort sene sonra ısım degısıklıgınde bulunmulslar ve ısımlerını slaena ve cars olarak degıstırmısler... ben dogum sertıfasını dıkkatlı bır sekılde ıncelemıstım ...benım hatam sayılır.. sımdı guncel yasantılarında banka kartlarında ..telefon faturalarında degıstırklerı ısımler ömevcuttur. ama esımın dogum sertıfıkası 1989 verılmıs bır evrak orjınalındekı ısımlerdır.

fatma hanım ıle gercekten ırtıbata gecıp dosyamı ınceleyıp degerlendırmesını cıddı olarak dusunuyorum ..fakat esımın oncelıkle altı ayını doldurması gerektıgı ıcın bıraz daha bekleme asamasında kalacagım. ..... benımle ılgılendıgınız ıcın cok tesekkur ederım.... sızlerın takıpcısıyım bundan sonra.. bu bılgılerı paylastım umarım basvuracak arkadaslar bu ıslerın cıddıyetını ufak detaylerın muhımmatını daha derınlemesıne anlar..benım yaptıgım hataları yapmazlar.. gercekten eger oraya gorusme ıcın cagrıldıysanız ve gıdıyorsanız yolda kendınız benımkı hadar umutlandırmayın en kotusune hazılık yapın derım ... yola cıkarken herhalde verecekler vızemı alırda gelırım dıye dusunmustum...gorusmede ıse tek dılegım kısın ayazında oranın cehenem kadar sıcak olusu .. vucut fonk strese baglı degısık reaksıyonlar verdıgı ıdı .yoldayken aklıma gelen butun o gusel dusuncelerın degıl yakınından bıle gecemedım.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2014 19:52 
Kullanıcı avatarı

Cok gecmis olsun :( gercekten danismana ve cok iyi aciklamali bir mektuba ihtiyaciniz var... Bizde yaninizdayiz

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2015 21:05 
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1235
Aldığı teşekkür: 1012
Vize Türü:
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Red almanız nedeniyle de üzgün olduğumu belirtmek isterim. Bilgim olduğu bir konuda paylaşımda bulunmak istiyorum. 'Deed Poll' isim ve soyadı değişikliğini yasal olarak onaylattığınız kurumdur. Eşinizin ailesinin mahkeme sonrası değişikliği bu kurum aracılığıyla gerçekleştirmeleri gerekirdi diye düşünüyorum. Soyadı değişikliği olmadıysa, aslında burada eşinizi etkileyen bir durum olmamalı. Eşinizin ailesi bu kurum aracılığıyla belki ekstra bir yasal evrağa ulaşabilirler ve ayrıca bu bilgiyi gerekli görmedikçe kimseyle paylaşmadıklarını (şahsi bir bilgi olduğu için) belki sizin için yazacakları destekleyici mektupla belirtebilirler.

Kazanç konusunda malesef belirlenmiş rakama herkes için geçerli olduğundan, çok hassas davranmak gerekmekte. Mülakata dair hiçbir bilgim olmadığından yardımcı olamıyorum. Size tavsiyem bir sonraki başvurunuzu uzman kişilerce yapmanızdır. Umarım bir sonraki başvurunuzda vizenizi alır ve eşinize kavuşursunuz. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2015 12:42 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: -
asagidaki kismi biraz daha aciklayabilir misiniz?

bir de, mulakat kismini aciklayabilir misiniz?

nacar3344 yazdı:

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2016 15:08 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Vize Türü:
tekrardan merhaba arkadaslar ... uzun bı aradan sonra 2 yıl gıbı .. tekrardan oturum vızesı ıcın bas vurdum kasım 16. su an 62 cı gunnu ve yıne bır telefon konsolosluktan .. benı cagırıyolar gorusmeye...

ılk tecrubelerım gorusmemmız pek hos olmammıstı ... hatalarımı duzeltıp bır danısman aracılıgı ıle bas vurdum ... cok streslendım.. 21 ocak gelsın ıstemıyorum ... ne yapacagımda bılmıyorum ... herkeze tesekkurler ...

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2016 15:13 
Kullanıcı avatarı

marmarıs48 yazdı:
tekrardan merhaba arkadaslar ... uzun bı aradan sonra 2 yıl gıbı .. tekrardan oturum vızesı ıcın bas vurdum kasım 16. su an 62 cı gunnu ve yıne bır telefon konsolosluktan .. benı cagırıyolar gorusmeye...

ılk tecrubelerım gorusmemmız pek hos olmammıstı ... hatalarımı duzeltıp bır danısman aracılıgı ıle bas vurdum ... cok streslendım.. 21 ocak gelsın ıstemıyorum ... ne yapacagımda bılmıyorum ... herkeze tesekkurler ...

Umariz hayirli gecer ama sanirim yine iliskiye takilmis gibiler ki gorusmeye cagiriyorlar marmaris48 umariz hayirlisi olur. Danismaninla gorus ondan taktikler al
derim ben

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz