Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 21 Şub 2017 23:16

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 72 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2016 21:02 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 7
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Settlement
Vize Statüsü: Mahkeme Sürecinde
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: -
Merhaba herkese tekrardan uzun bir zamandır yoktum okul falan derken vakit bulamadım kusura bakmayın lütfen. Ağustos dan bu yana bi kaç defa mail attığımda üst mahkemenin veri tabanında benim itiraza dair bi bilgi bulamıyorlardı sadece ilk mahkemenin kararını söyleyip duruyolardı en son iaft 4 formunu tekrar göndermemi söylediler avukat gönderdiği için onun dosyasına mı ne bakıyorlarmış avukat da benim adıma gönderdiği için sistemde göremiyolarmış herhalde babamın arkadaşı öyle söyledi sağolsun evrakları tekrar gönderdi bi ay önce, davanın  üzerinden yaklaşık olarak 8 ay geçtikten sonra aşağıdaki evrak geldi bu herhalde davanın üst mahkeme tarafından tekrar inceleneceği anlamına geliyor hiç umutlu değilim olsa da olmasa da bu saatten sonra benim için bir şey değişmeyecek burda dersaneye gidiyorum üniversite sınavlarına hazırlanıyorum umudumu kestim ordan bi bakıma, mahkemenin de lehime karar vereceğini zannetmiyorum ortalık karışık zaten yabancı istemiyorlar felan her neyse :) sadece bilginiz olsun istedim :) teşekkür ederim herkse bana burda vaktini ayırıp bilgi paylaşımında bulundular hayatta her şey istediğiniz gibi olsun her şey gönlünüzce olsun kalın sağlıcakla :)

Resim

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2016 13:14 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 7
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Settlement
Vize Statüsü: Mahkeme Sürecinde
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: -
Resim

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 72 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: